трапезна вода Бебелан за дохранване при кърмачета за разтваряне на АМ

  • 24 565
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте, искам да попитам според вас кое е по добре - да се преварява вода или да се разтваря с трапезна вода Бебелан

# 1
  • Мнения: 8 244
Kоето е по -удобно за теб.
Моето дете започна да пие АМ от 6 м до 2,8 години. Първите 2 месеца преварявах след това започнах да правя АМ с минерална вода.

# 2
  • Мнения: 48
моето дете другата седмица прави 2 месеца и се чудих кое е по добре за него, защото виждам че във водата бебелан има флуорид минималнo,  a при преваряването се сгъстяват тежките метали във водата.

# 3
  • Мнения: 15 379
Ако чешмяната вода е хубава, то аз съм за преваряването.
Бебелан не е подходяща за бебета, тъй като е високоминерализирана. Ако предпочиташ бутилирана вода, то се ориентирай към Девин розов етикет, Сердика, Михалково изворна вода.

# 4
  • Мнения: 2 850
Девин розова - трима лекари ми казаха или чешмяна преварена, или Девин розов етикет.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не е високоминерализирана Бебелан. Минерализацията и е като на розовия Девин - около 80 мг/л. Има и с по-ниска, разбира се - под 50, но Бебелан си е ОК.

# 6
  • Мнения: 15 379
Не е високоминерализирана Бебелан. Минерализацията и е като на розовия Девин - около 80 мг/л. Има и с по-ниска, разбира се - под 50, но Бебелан си е ОК.

Да, трапезна вода е. Аз съм била в грешка, защото преди бутилираха Торн спринг под същата марка, която беше много високо минерализирана.
Само че тази не открих от какъв извор е и изобщо как и откъде се добива.

# 7
  • Мнения: 15 379
Мерси, сега остава да я намеря в някоя от веригите, в които пазарувам.

# 8
  • Мнения: 12
Здравейте,

Вода BEBELAN е специализирана бебешка вода добита от екологично чист и строго контролиран извор Калугерица от 1,470 метра надморска височина в Национален Парк Пирин. Микробиологически чиста, може да се консумира директно от бебета или да се ползва за приготвянето на бебешка храна и мляко БЕЗ да е необходимо предварително да се преварява, до 48 часа след отваряне на бутилката. С естествена ниска минерализация.

Последна редакция: вт, 20 май 2014, 23:40 от Vivi

# 9
  • Мнения: 14
И аз се доверих на вода Бебелан и се радвам за позитивния отговор.Аз от 7м започнах с тази вода преди това давах преварена.

# 10
  • Мнения: 1 196
Здравейте мами, вече бебо е на един месец, мога ли да спра да преварявам водата - ползваме ,,Бебелан,, ?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Изобщо не е трябвало да я преваряваш.

# 12
  • Мнения: 3
Ние ползваме още от началото Бебелан, но сега сме на Девин-розов етикет! Само е подгрявам в каната за вода!

# 13
  • Мнения: 48
Аз вече ползвам михалково сердика все с розови етикети, също девин.. Сменям постоянно вида

# 14
  • Мнения: 1 452
Аз вече ползвам михалково сердика все с розови етикети, също девин.. Сменям постоянно вида
Здравейте, нашата чешмяна вода е ужасна, утаява се пръст ако я оставиш в чаша за по-дълго време, така че я изключвам за бебето. Досега му давах вода Бебелан, без да я преварявам, независимо колко дни са минали. Тъй като прочетох, че след 48 ч. трябва да се преварява днес направих това и водата побеля. Бебето не пожела да я пие. Каква вода да давам според вас?

Общи условия

Активация на акаунт