Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-198 тема

  • 50 837
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Çemberimde Gül Oya.. Tuba'yı ilk tanıdığım dizi..Unutulmaz

# 31
  • Мнения: 659


Баги, Hug Канти, Hug Злати, Hug wavey

Добpе дошли щастливки! Hug   bouquetHug

Така хубаво ни pазказахте, че осезаемо усетих емоцията ви. Hug Heart Eyes

Благородно ви завиждам и както се казва, "Дай боже, всекиму."







Спокойна вечер на всички. Hug Hug Hug



Последна редакция: вт, 20 май 2014, 00:39 от rprmРали

# 32
# 33
  • Мнения: 659


Лека нощ! smile3524

# 34
  • Мнения: 2 116
Добра нощ, за поздрав по това време... Grinning

Наминавам за новини- разкази от срещата с Туба и много благодаря, че споделихте-
Канти, Баги!
Добре сте се завърнали, за Злати- също!  Hug
Аз съм доволна, че вие сте доволни, да, колкото и да звучи странно. yes
Наистина се радвам на фенската обич, която е като любовта- безусловна и самоценна!
При нея просто се дава обич, не се очаква, не се търси, не се иска, не се претендира за нищо в замяна от любимеца! Той се гледа със сърцето, и това което му се дава е пак от сърцето!
Канти и Злати, момичета за вас нямам толкова впечатления, макар да се познаваме вече от известно време дори и само от темите тук, ама за Баги мога да си представя каква магия е била срещата й с Туба, като знам как и колко я обича!!! Heart Eyes
Радвам се, че сте сбъднали една своя мечта и тази мечта, станала реалност е запазила и засилила дори усещанията ви за Туба! Hug
Мисля, че го заслужавате, за поддръжката, за обичта ви изобщо към нея!
Заслужава го и самата Туба!  thumbsup

Това е моето усещане от разказа ви, благодаря ви отново, знам, че ще допълвате, много още и дълго време. В 10 минути, но само като време може да се побере стократно много емоция! Heart Eyes

Поздрави и за останалите в темата- Надин, Цвети, Рали, Ваня, Дани, Дороти, Клари и другите момичета с които не сме се засичали, но са част от компанията на темата ЗС!  Hug



Гледам си и КПА!  yes thumbsup
Харесва ми и нямам никакви забележки, всичко ми е таман по зрителските критерии!  Heart Eyes
Ама нямам време да споделям и за него, че дето казва една дружка, дузина сериали, а една глава само...
как да стане, я... Joy Joy Joy

Пак ще намина, до скоро! Hug

# 35
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Рали, Марги  Hug

Днес минавам на бързо, та... хубав ден на всички!  Hug



# 36
  • Мнения: 4 535
Хубав ден желая на всички! Peace

Турският статистически институт определя населението на Истанбул на 13 483 052  за 2014 г

Да срещнеш един желан човек сред 13 483 052 ...  Rolling Eyes Ами направиха го нашите хора Joy
Баги, благодаря и за твоя разказ! Praynig



Джансел се готви за ново участие в края на месеца Peace

# 37
  • Мнения: 192
   Канти, Баги, Злати, мили момичета, благодаря за споделените емоции. Много се радвам на вашата среща с любимата актриса. Благодаря ви че споделихте вашето мнение за Туба и се радвам на правилния си избор за любима актриса.
и на вас всички останали,няма да цитирам имена за да не обидя някого, благодаря затова че е приятно в темата, че научавам и виждам много информация и красоти, че слушам хубава музика.

една любимка

# 38
  • Мнения: 613
Хубав ден запленени!

Цвети,Надин,Марги,kirilova_kb,Рали,Ваня
  Hug

   
                             


Надин
четох по диагонал,за Джансел ,че веднага след Кан,ще има участие в Москва.Ще бъде  капитан на отбора на артистите.Може и да е стара информация.Не следя много спортните му изяви.

Само 36 часа  останаха.

# 39
  • Мнения: 2 195
Здравейте  Hug

Дори, до какво остават 36 часа smile3503

Марги Hug Срещата беше като емоционален бомба, макар че приемам подобни срещи сдържано. Магията за мене е на екрана. Радвам се, че впечатленията и представите ми съвпаднаха, та не ми се загуби.

Надин, по неофициални данни милионите са малко повече. Не знам защо се използва клишето "като на кино", то реалът е много по-интересен.
Освен срещата, имах и друг момент "като на кино". На балкона на известната на всички ни Девича кула младежът пред мене спря и се обърна към приятелката си, падна на колене и извади от джоба си познатата ни кадифена кутийка. Никога не съм се вълнувала, когато съм гледала предложенията по филмите, а този момент толкова ме отнесе, че пропуснах фотката "като на кино", дори и аз изръкоплясках заедно с приятелите им.
Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 41 803
Здравейте! Hug Hug Hug

Рали HugМарги HugЦвети HugНадин HugРоси HugДори Hug

Срещата беше кратка и неусетихме как мина,като един миг! Laughing

Баги Hug,и аз видях щастливата двойка!Момичето държеше малко букетче с цветя! Peace

 

 

# 41
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:
Знаменитости о Тубе

Кенан Эдже (турецкий актер)
Я работал с Тубой Бюйюкюстюн в течение очень долгого времени. Поэтому я могу много рассказать о ней.
Туба действительно очень благородная актриса; после того, как вы ознакамливаетесь со своими сценами, она помогает вам с игрой.
С Тубой было очень приятно работать. Актриса, любящая помогать. Вместе нам удалось создать комфортную рабочую среду. Иногда вечером после съемок мы играли в шахматы.

# 42
  • Мнения: 613
Привет !
Баги,Злати ,Ваня

Цитат
Дори, до какво остават 36 часа

До срещата ни с  КПА ! Баги


Липсват ми  и съм смятала едно към гьотере. Joy Даже и чиче ми липсва.

Били са 32 часа.  А сега са 27часа и 15 минути до КПА.

Ваня   bouquet




# 43
  • Мнения: 613

24-ти май 2014  Ακο  сте в Истанбул и ви се ходи на театър,билети   на този линк можете да си закупите.Simple Smileи място да си изберете.


http://www.biletix.com/etkinlik/RTDU9/TURKIYE/tr


Tuba Büyüküstün, с UNICEF СЪВМЕСТНА РАБОТА ЗА ДЕЦА!

http://www.egitimajansi.com/haber/tuba-buyukustun-unicef-ile-bir … aberi-29158h.html

пресконференцията ще се проведе. Програма : Дата: 21 Май 2014 - сряда Час: 11:00 Място: Feriye Адрес: Ciragan Cad. No: 40 Ортакьой - Истанбул
 



Европейския ден на морето

Последна редакция: вт, 20 май 2014, 18:31 от дороти 15

# 44
  • Мнения: 41 803
Здравейте! Hug

Дори Hug

Нещо се губят дружките,или работата се е натрупала! LaughingИ аз покрай внучката нямам много време!

В Истанбул посетихме Пиер Лоти с лифт,където пихме чай или кафе(в много сериали се снимат сцени там с покривките на червени и бели квадратчета);моста Галата,Египетския пазар, Ташхан(от 1001 нощи)Бурхан имаше магазин и пиеше чай,чайната в Гюлхане(Розовата градина).Ходихме и до Девичевата кула с корабче!



Общи условия

Активация на акаунт