Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-198 тема

  • 50 849
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 195
Татяна, на вкус  няма приятели. Ама си мисля, че когато казваш "искам най-доброто" трябва и да обясниш какво за тебе е най-добро? Пък и кои сме ние да определяме какво е най-добро и дали някой, когото не познаваме,  е най-добър или не newsm78  След като харесвам Туба като актьор и  уважавам като човек, просто й вярвам.
Покрай Туба доста попрочетох за нея, за и от приятелите й и партньорите й, спокойно мога да потвърдя думите на Лина. А тя въобще не му е апологет Wink  А за излъчването му, това, което виждам, не е тежкият поглед, а вниманието, с което я слуша, когато тя му говори.


Не че има значение, но  ми е достатъчно, че Туба стана много по-открита, върви напред и сияе.

ПП Шатци,  Grinning  Ама понякога сменяй плочата, за да разберем,че ти е минало и да се забавляваме заедно Hug

ПП Забравих да благодаря за превода на КПА  bouquet
Ама нещо нямам желание да пиша. Не е моят епизод. Липсва ми динамиката, много преиграване или неубедителна игра, и доста безсмислени и досадни реплики. Може да ни подсказват нещо, ама не ми пасват на досега изградените образи.

Хубава вечер  Hug

# 706
  • Мнения: 10 031
Баги  Hug за преиграването, нали знаеш, аз съм най-върлия враг!  Naughty За съжаление и аз го виждам...  ooooh!  Но се компенсира с няколко отлични сцени!  Laughing  На мен малко ми трябва!  Mr. Green

И понеже ми хареса да оправям деня на хората, сега на ред е Надин  Hug

Скрит текст:

Не познавам този футболист, но много ме впечатли този постер. Моите уважения!  Peace

# 707
  • Мнения: 4 535
Гришо с титллаллллллл!!!!!!  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 708
  • Мнения: 11
  bouquetНе искам да създавам напрежение в темата.Наистина моите познания за О.са по-повърхностни от вашите.Хубава вечер,благодаря за това, което споделихте.

# 709
  • Мнения: 11
Надин,ето моето пойелание се сбъдна защото съм добронамерена.

# 710
  • Мнения: 4 535
Няма само Елиф да има тату с послание Wink Линка, Балотели ми е сладурче, а годеницата му, която носи тату с името му, ми е готина Peace Голът срещу Англия от снощи, той го посвети на нея Peace
 spam2 spam2 spam2



# 711
  • Мнения: 4 535
Надин,ето моето пойелание се сбъдна защото съм добронамерена.

На цяла България се сбъдна посланието Grinning Беше като в КРА, до последно не се знаеше кой е убиеца...пардон шампиона! Grinning


Последна редакция: нд, 15 юни 2014, 19:40 от nadine1111

# 712
# 713
# 714
  • Мнения: 4 248
Здравейте Запленени Птички
Днес при мен плановете малко се пообъркаха и чак сега сколасах да стигна до тук. А и преведения епизод на КПА още не съм изгледала ooooh!

Надин  newsm10 браво на Гришо за победата bg smile3501 Много се радвам, че е с титла от такъв турнир. Значи имаш повод да почерпиш  Wink

Гледам, че новата визия на Онур е разбунила духовете Sunglasses Изглежда много по-различен от този Онур, който сме свикнали да виждаме досега. Наистина много е отслабнал.  Thinking Явно диетата е дала резултат. Дали след приключване на снимките ще успее да запази тези килограми Rolling Eyes Някой знае ли какво снима: филм или сериал   newsm78 А на каква тематика ще е newsm78 Че като го гледам, а и в Грузия беше тези дни(предполагам за снимки Rolling Eyes) дали няма да става въпрос за концлагер
Линка, Баги newsm10 съгласна съм с това, което сте написали за спътника в живота на Туба. И аз съм с впечатления (косвени естествено), че е ерудиран и интелигентен мъж, който много обича семейството си , и има ясна гражданска позиция. Фактът, че слуша Туба така говори много yes


И понеже е ден на бащата в Турция ето и един колаж за татко Онур Peace


Татяна Hug не се притеснявай да задаваш въпроси, а и да си казваш мнението.

Дори Hug намерила си нови снимки с фенове на Туба и Енгин
Злати, Цвети, Вали, Детелинка Hug
Ваня  Peace много ми хареса клипа "Drawing Tuba"

 Laughing

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 15 юни 2014, 21:21 от kanti

# 715
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Днес, нали е почивен ден  Simple Smile някои от нас се забавлявахме реално, други - тук,  Wink а някои даже и в размисли и страсти, ама... и това си е въпрос на характер и усещане.  Peace



A когато имаме лимони...  Simple Smile НАЗДРАВЕ!  Simple Smile

Имаме си наше момче победител - Гришо!  bg

А е и празник на бащата...  Simple Smile

Канти  newsm10

# 716
# 717
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
В края на деня ще пожелая спорна нова седмица от утре!   Flowers Four Leaf Clover   Hands Thumbsup 

Поздрави и за всички споделили и днес в темата! Hug



Цитат

Канти,  Hug
Поздравления и от мен, наистина хубав колаж за Онур и деня на бащата! newsm10  smile3501


tatiana121,  Hug
Не сме имали до момента възможност да споделяме заедно и да коментираме тук в темата.
Благодаря, че отвори дума за Онур!   bouquet
Марги съм аз, приятно ми е!    friendship

А за Онур, моите впечатления дори и само от екрана са много хубави за него. yes

Малко инфо за него:
Скрит текст:
Не е допълнена информацията от най-новите му участия, но това като начало за него:

Onur Saylak
Роден на 12 май 1977 г. в Анкара (Турция).
Докато той най-накрая намира страстта си в театъра, първоначално учи в Близкия изток Технически университет (METU), катедра по физика. Въпреки това, той напуска университета и опитва късмета си в съвсем различна област, публична администрация в Анкарския университет, Факултет по политически науки. В същото време, той започва да действа в клуба на театър университет (Факултет по комуникационна Topluluğu театър / Театър клуб във Факултета по комуникационна) и играе в любителски спектакли. Там той решава да продължи живота си в актьорската игра и взема изпитите за университета Билкент, катедра театър.


ТВ сериали:
Nefes (2009)
Asi (2007)
Kod Adı: Kaos (2007)
Kod Adı (2006)
Hisarbuselik (2006)
Ne Seninle Ne Sensiz (2005)
Yabancı Damat (2004)
Aşk Buraya Uğramıyor
Bizim Evin Halleri (2000)

Филми:
Мъртвите листа от инсулт (2009)
Denizden Gelen (2009)
Güz Sancısı (2008)
Sonbahar (2007)

Награди:
Най-добър актьор/игра: Награди (2009) / Есен (2007) - Юсуф
En iyi erkek oyuncu / SİYAD Ödülleri (2009) / Sonbahar - Yusuf Най-добър актьор / SİYAD награди (2009) / Есен - Юсуф

Източник:http://asi-bg.com/viewtopic.php?f=11&t=27





Като актьор:
Гледала съм го в няколко сериала- успя да ме направи съпричастна на героите си.
За мен като зрител това е достатъчно да го определя за себе си като добър професионалист. thumbsup





Като мъж:
Има добра фигура, има излъчване и чар, но всичко е до субективното усещане на харесване на една визия, въпрос на вкус както се казва. На мен лично ми допада като външност.
Изглежда с Туба имаме сходен вкус за мъжете, казала му е ДА, то и аз бих му казала- ДА, ама не съм Туба.
А и вече съм казала моето - ДА...  Wink
Подхождат си като двойка поне за мен, а и щом се обичат и избора е техен да създадат заедно семейство, заслужават най-малкото да бъде уважени.
В повечето случаи са заедно което ми говори, че имат и сходни интереси, освен общата си професионална ангажираност което е много добре в една двойка и едно семейство.



Като човек:
Няма как да знам не само защото не го познавам, предполагам от това което съм чела и чувала за него, че е ангажиран с различни обществени и соц. каузи, затова си мисля, че е деен и отговорен.



Като съпруг и баща:
От снимките които съм виждала с него и семейството му, дори и гледайки ги усещам грижовност и внимание за тях от негова страна.  Heart Eyes






Като зодия- ТЕЛЕЦ:
Да определиш някого само от това каква зодия е, ми се струва опасно, защото поставяш сам граници за да го опознаеш, а и после тези граници от своя страна са прекалено тесни- та имаме само 12 зодии все пак...
нима са достатъчни да определим всеки човек с неговата строга индивидуалност?

Ще споделя личен опит за телеца:
Като начало аз съм телец,  Wink след това: съпругът ми, синът ми, имам роднини и приятели телци...та...
Като всички хора, а и като всички зодии телецът- мъж има и хубави и лоши страни.
Идеални телци- мъже няма...и слава богу... Wink
Ето няколко интересни черти и качества:/от нета са, но съвпадат с мнението ми/

добри:
работлив
честен
с невероятно чувство за хумор
отговорен
способен
чаровен
обича деца

лоши:
супер много забравя
инат
консерва
"избирателна глухота"
"избирателна памет"

Ако някой ги разбира телците- мъже и са му ясни да ми пише на лични, моля, че моят за 17 г. / + 8 г. като гаджета/ и още не съм го разбрала, ама хич не ми е ясен, та още го изучавам... newsm78 Joy
А най не ми е ясен като се дразни, че гледам тур. сериали и "вися" в бг мама...  hahaha Joy



Спокойна почивка за всички! Hug

п.п.

 smile3555   
   
Имаме спорни успехи които заслужават поздравления, защото са повод да се гордеем като нация:
Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели златния медал на финала на пет чифта бухалки на европейското първенство в Баку/ Азербайджан
Завършваме участието си на европейското първенство с три мелала - един златен и два бронзови!

Bulgaria 10 clubs Final - European Championships Baku 2014
http://youtu.be/wU5TqNMXlqw

Григор Димитров спечели титлата на турнира Куинс Клъб в Лондон!


 

newsm10 smile3501 bg

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 02:21 от margita9

# 718
  • Мнения: 11
Здравей Марги,много ти благодаря за почти пълната информация за О.И у нас е така-син.мъж,сестра най-добрата ми приятелка-само телци.Наи-големите собственици и ревнивци.Ако имам време,ще ти пиша на лични.

# 719
  • Мнения: 10 031
Добро утро!  Hug

Надин  Hug твоя човек, освен брилянтен спортист, има и приятно чувство за хумор!  Peace

Скрит текст:

Не традиционен е, а това много ми харесва във всеки човек!  Simple Smile

Чакаме си тази седмица последния епизод



Защото после ме чака "Забрадката..." Party

А после може и да повторя ПЛ, защото съм го гледала доста разкъсано и не всичко.  Peace



Приятен ден и успешна нова седмица!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт