Звездни компромати- 209 част

  • 52 689
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 422
Пропуснала съм, че Рейчъл Билсън е бременна (извинявам се ако е пускано)

Не ми се връзват като двойка Бориса и Андрей!

# 691
  • София
  • Мнения: 3 818
И аз не ги виждам като двойка. Бориса сигурно е с 10 см над Андрей. С токчета не ми се и мисли как ще е. А и май по - нежни девойки предпочита.

# 692
  • Мнения: 9 710
...Все едно Лео да тръгне с брюнетка, която не е модел на ВС, звучи нереално....

 hahaha  Готино сравнение.

# 693
  • София
  • Мнения: 23 130
...Все едно Лео да тръгне с брюнетка, която не е модел на ВС, звучи нереално....
hahaha  Готино сравнение.
Нали?! Човекът си има принципи, за което го уважавам.  Heart Eyes  Laughing

# 694
  • Мнения: 1 455
Христо Сираков се бил разделил с новата аи годеница Биляна. Дори се говори, че отменили свадбата, планирана за есента, а тя се изнесла от дома му.
еЙ цъ-цъ жалко и Шо така ? Някой знае ли ?

Избоде ми очите това "Д" в сватбата Sad Знам, че темата не е за правопис...

Айде и по темата нещо  Heart Eyes

Веднага се извинявам и поправям.
От много години не живея в БГ и само в този форум ми се налага да пиша на БГ.
Засрамена  Embarassed

# 695
  • Мнения: 8 568

Dress like Princess,разбирам те и аз съм така,но веднага ще се намери кой да ти скочи поучително и да ти каже ,че факта ,че живееш в чужбина въобще не би трябвало да влияе на правописа ти.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Когато бях в основното училище,а то беше мнооого отдавна,съвсем ясно си спомням,че другарката Георгиева по български каза,че и двете са правилни,но ще се наложи само едното -сватба.Може да не е била права,но е възможно преди години да са приемани и двете форми.Тук пишат момичета от езиковата тема,те да се произнесат.

Извинете за спама.По темата за Сашка си спомням едно интервя пак отдавна с Вулева.Сашето се държа много спокойно,правилно и течеше мисълта,не се подаде на правокациите на оная пишман журналистка,но покрай скандалите с мъжа и хората си мислят,че и хлопа дъската.Абе,малко хапче си пада,но е сладурана.

# 697
  • Мнения: 46 631
С д е на руски, на български никога не е било така. Сватба, сватове...

# 698
# 699
  • Мнения: 474
Галена си е красавица,даже на живо още по-голяма  Peace
Андрей и Бориса май са се загаджили доста отдавна,съдейки по отношенията им в едно реалити.

# 700
  • Мнения: 1 422
Ако имаш предвид "Къртицата", какви са им били отношенията? Гледах го и не съм забелязала да има нещо между тях!  Thinking

# 701
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
...Все едно Лео да тръгне с брюнетка, която не е модел на ВС, звучи нереално....

 hahaha  Готино сравнение.

Е , то и Джордж Клуни бе така , ама те го те сега сгоден със симпатична обикновенна мацка  Wink

# 702
  • София
  • Мнения: 23 130
Е , то и Джордж Клуни бе така , ама те го те сега сгоден със симпатична обикновенна мацка  Wink
Ами то щото необикновените не му вързаха.  Wink

# 703
  • Мнения: 3 677
 Клуни не ги подбира по цвят на косата, а с модел на ВС кога е бил?

# 704
  • Мнения: 3 331
Венета Харизанова в Холивуд
Венета Райкова не в Холивуд, а в Сливен Как си ги подбира все такива блузки, не знам Thinking

И Гентиана Халити не знае как се употребяват препинателните знаци, но знае как да си развява ци*ите:
Гентиана Халити
23 май от Sofia
Когато си провалена,дърта кошара,неуспяла никъде с нищо да пробие,единствената ти радост в живота,е да коментираш останалите и да си градиш,измислен Рай във Фейсбук.Няма смисъл да се сравняваш с двадесетгодишно парче като мен;)Твоето е минало.Моето предстои

Общи условия

Активация на акаунт