Анатомията на Грей - Тема №21

  • 66 932
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 324
Аз съм на страната на Мередит - За нея целия свят е в Сиатъл, колкото и да бяга от сянката на Елис нея в Сиатъл я гледат със страхопочитание. Това е д-р Мередит Грей хирург дъщеря на Елис Грей. Докато във Вашингтон ДС няма да е така, Дерек ще има своята кариера защото той е известен неврохирург,а Мередит е все още в началото на голямата си кариера, тя доскоро беше специализант все пак!

# 16
  • Мнения: 1 458
И аз да се включа в темичката. Също не съм гледала серията, но някак си я бавя. Аз харесвам Кристина и никак не ми се иска да изчезва от сериала. Поне наистина не я убиха  Peace

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Малко в повече ми дойде новата сестра...така скоро няма да свърши...то голям род, голямо нещо Mr. Green

# 18
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Благодаря за темата  bouquet

Да се запиша и аз Peace
Последния епизод ми хареса и то много. Хареса ми раздялата на Мер и Кристина, на мен тя ще ми липсва Wink. За Мер-Дер: все някой трябва да отстъпи, така е в отношенията Peace Джаксън и Ейприл са ми много сладки, хайде да видим нататък. Това със сестрата - малко ме изненада, но да видим накъде ще отиде Peace Интересно ми е какво ще стане с Бейли, Алекс, Оуен...и пак като се замисля Кристина ще липсва Blush - затова съм на мнение че един есриал като се започне, е хубаво да привърши с всички /или почти всички/ в състава. Ама всеки си преценява сам Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 34
Бумър и cutty напълно съм съгласна с вас!

поревах си на епизода, няма да крия. Радвам се, че Мередит най-сетне отново си е същата - силна и независима, щото в началото на сезона малко ми блуждаеше каква искам да стана, когато порасна...

Радвам се, че Алекс остава в болницата, това със страховете на Ейприл за бебето ми беше много красив момент....

Въобще - красив финал на сезона!

# 20
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 734
Добре де, аз ако помня правилно - майката на Мер и Шефа са били състуденти, така че е напълно възможно да са имали и преди това връзка. Те до колкото помня заедно са специализирали в болницата.

# 21
  • София
  • Мнения: 721
Добре де, аз ако помня правилно - майката на Мер и Шефа са били състуденти, така че е напълно възможно да са имали и преди това връзка. Те до колкото помня заедно са специализирали в болницата.
Да, може тази сестра да е родена преди Мередит.

# 22
  • Мнения: 4 606
Хареса ми финалът. Много ще ми липсва Кристина. Sad Но краят и беше страхотен! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 9 144
В миналата тема някой попита, защо Карев се мотаеше в болницата,

в Практиката доста от лекарите също оперираха в болница, в която не бяха служители, нещо като външни подизпълнители, болницата, ако има нужда от услугите им плаща тя или, ако пациентът, има изискване и възможност за определен хирург, тогава примерно застраховката му покрива хонорара на този хирург.


В интервюто за работа беше наблегнато, че новата сестра-хирург е била дете-чудо и твърде млада за шеф на хирургията, значи е по-малка от Мер, а може би и от Кристина  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 9 324
Гледам последните няколко дни стари епизоди и си размишлявам! Според мен бебето от Бърк което Кристина загуби тя го искаше! След като и казаха, че са и отстранили тръбата, тя започна да не иска деца, а и след като навлезе в кариерата още повече се отказа от това да има деца! Мисля че, ако не се бяха стекли така обстоятелствата Кристина щеше да роди това дете!

В началото като се появи Адисън много я мразех, но след ЧП, просто не мога! Много ми е симпатична даже "Сатана".  Не, че не искам да я стрелям заради това, че тормози МерДер но не я мразя!

# 25
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Ох, и аз гледам старите епизоди - първи сезон, втори...но като че ли след като почна ЧП - тогава ми стана симпатична Peace Пристрастена съм към този филм, този и още един гледам и друго не е вълнува Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 9 324
Сега гледайки 2 сезон 5 епизод разбрах кога е станала Маги! Елис се разделя с Тачър, Ричард не може да се раздели обаче с Адел, а после Елис заминава в Бостън! Предполагам, че някъде тогава трябва да е родена Маги, тоест е на годините някъде на Лекси!

# 27
  • Мнения: 9 144
Браво  Peace
Така има съвсем разумно обяснение защо я е пазила,
докато е станало твърде късно и после да я е дала за осиновяване

# 28
  • София
  • Мнения: 9 324
Браво  Peace
Така има съвсем разумно обяснение защо я е пазила,
докато е станало твърде късно и после да я е дала за осиновяване
Дано обаче Шонда се усети какво е творила преди и да не сътвори някоя простотия!

# 29
  • Мнения: 9 144
Не си спомням голям гаф на сценаристите в този конкретен сериал, освен глупостите около Кали и Аризона, но пък винаги може да се ни изненадат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт