Сещате ли се понякога за старите си гаджета?

  • 6 661
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Не. Само ако срещна някой. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 577
Хич не ми пука за тях. Имам чувството, че било толкова отдавна и че не са от моя живот.

Абсолютно!

# 17
  • Мнения: 1 446
С едно от старите гаджета се срещаме редовно(колеги сме) , но сме били винаги повече приятели отколкото гаджета.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
Сещам се. Хич не ми е за тях, но понякога не можеш да изтриеш спомените, били те хубави или лоши!

# 19
  • Мнения: 3 611
Цитат
Re: Сещате ли се понякога за старите си гаджета?


Напоследък даже твърде често  Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 587
Хич не ми пука за тях. Имам чувството, че било толкова отдавна и че не са от моя живот.

Абсолютно!
newsm10

# 21
  • Мнения: 3 569
Сещам се. Все пак са били част от живота ми. Чудно ми е как са, какво правят. Такива неща си мисля.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Какво да се сещам, виждам се с двамата (единият бивш съпруг ми е даже). Запазила съм добрите отношения и съм доволна от това.
Само с третия не искам да се виждам, защото след като се разделихме, го удари на лъжи и фантасмагории по мой адрес. Наказвам го с "невиждане".  Twisted Evil

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Сещам се. Все пак са били част от живота ми. Чудно ми е как са, какво правят. Такива неща си мисля.

 newsm10

# 24
  • Мнения: 2 956
И се сещам и се срещам с някои от тях-осанали сме много добри приятели и много си помагаме взаимно. Е...с други абсурд да се видя или чуя... Simple Smile

# 25
  • Мнения: 135
тц,може да имам хубави спомени с тях,но нямам нужда от това да се сещам какво е било,не обичам да се връщам в миналото

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От време на време, доста рядко.

# 27
  • Мнения: 1 172
Да, и поддържаме много добри приятелски отношения - виждаме се посемейно и ни е приятно. Това, че някога сме били в по-близки интимни отношения, не означава, че сега трябва да се подминаваме или да се правим на непознати.

# 28
  • Мнения: 1 410
Засичам се някои чат пат, но нали са бивши... не проявявам интерес. Повечето не са се променили с годините, нито начина си на живот.

# 29
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Почти всики ден се сещам за едно защото се виждаме и няма как . Мисля , че даже той нарочно говори за миналото ни а на мен от това ми става гадно , но не мога да му кажа да спре защото ни беше хубаво заедно . Наруши ми спокойствието за години напред . И двамата сме семейни с по две деца не го бях виждала до преди три месеца но и тогава си мислех за него от време на време .

Общи условия

Активация на акаунт