От коя марка детски обувки сте доволни

  • 219 157
  • 1 767
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 3 922
Ами не става въпрос за най-малките номера. Говоря около 30 номер примерно.

Ето някои предложения за зимни обувки /ботушки/ за момче /разбирам, че имаш син/:

№ 34 Bullboxer за 13 евро - от тях и други номера има на хубави цени
 № 28 Lepi за 17 евро
Primigi № 28 за 18 евро
Braqeez - № 27,30 и 32 на добри цени
Bullboxer № 34 за 19 евро
Bullboxer № 33 за 20 евро

Мисля, че засега това е достатъчно. Вече взависимост от номера, можете да откриете и други изгодни предложения.

# 1 636
  • София
  • Мнения: 44 284
Мерси Greene.
Тези BULLBOXER що за фирма са и има ли наистина някой опит с обувките им... нещо не ми изглеждат съвсем хубави на снимки... едни такива груби и като изработка и като модели, но да кажем, за втори биха бивали, може би... въпреки, че 38 номер никак не са  на такива изкушителни цени Wink Въпреки, че нагоре са доста зимни, а подметката им е като на гуменка малко...

На Primigi като цяло съм фен точно толкова, колкото на КК, честно - почти не виждам разлика Wink

Обаче, аз под хубави марки имам предвид кикърс, тимбърленд, ессо, рихтер и подобни...

# 1 637
  • Мнения: 3 922
Кикърс и Рихтер също имаше за по 15-20 евро. Сега не ми се рови пак. И това като преглеждам в момента, все пак малко е късно вече и хубавите модели и марки на добри цени почти са свършили.
Ако си си набелязал модели и си ги следиш естествено, че ще вземеш по-добра марка и на хубава цена.

На Bulboxer тази година имахме ботушки и за догодина поръчах пак същия модел. Много хубави, топли и качествени се оказаха. Холандска марка са, с почти 40 годишна история.

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 09:47 от Greene

# 1 638
  • Мнения: 2 487
Синът ми смени три номера за една година, и то не на всеки три месеца примерно, ами нерегулярно. Затова казвам, че не мога да отгатна.Ако имах две деца сигурно и аз щях да гадая.
Така или иначе на Зизу им пускат вода ботушките о обувките, за което те преди покупката ме предупредиха. Миналата годинаа не беше толкова активен, но тази вече може би ще търся други

# 1 639
  • Мнения: 3 922
Нали и аз това ти казвам - в началото до 2-3 години им расте по-бързо крачето и тогава взимах през номер. Ако лятото носи № 22, за следващото лято взимах № 24.

# 1 640
  • София
  • Мнения: 44 284
А сухи ли са тези Bulboxer - ще ги разгледам по-подробно, ако харесам все пак нещо Simple Smile

Иначе той и моят миналата година за един месец скочи 2 номера, от тогава до сега едва му е мръднал кракът, може зимата и с 39  да ме изненада, не както очаквам да е 38, така че - и на по-големите е непредвидимо Simple Smile Но за такива цени се рискува по-лесно, отколкото за 80-100 Е.

# 1 641
  • Мнения: 3 922
Нашите ботушки се оказаха сухи. Нямам опит с други модели на марката, но можеш да питаш в темата на стоножките за да получиш повече мнения.

Ето селекция на кожени Кикерс и Рихтер в немския амазон. Незнам кой номер търсиш, но както се вижда цените са повече от добри:
https://www.amazon.de/s/ref=sr_st_price-asc-rank?__mk_de_DE=%C3% … rt=price-asc-rank

И това  вече като са доста изчерпани намаленията на зимните обувки - февруари-март имаше по-добри цени.

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 09:55 от Greene

# 1 642
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 763
Сега да питам за сръбските Todor. Някой купувал ли е, да сподели мнение. Сравнително приемлива цена, на външен вид точно модели, които ми харесват и каквито шият повечето фирми, чиито обувки харесвам. Изглеждат супер удобни /но пак само на снимка/ Не съм ги виждала на живо. И ако може, някой да сподели за магазин в Пловдив, в който мога да намеря читави детски обувки.

# 1 643
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Аз лично и до сега не смря да поръчвам така занапред. Когато дойде сезона, според каквото носи в момента.
И аз така. Хайде дрехи по-може, но обувки - абсурд. Също така не умея да дебна, да чакам, пък да сравнявам оферти. Не обичам и да поръчвам точно обувки без да са мерени. И затова чужбинските сайтове не са ми опция изобщо. Иначе имам приятелка, която само така купува обувки на дъщеря си Laughing

# 1 644
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз лятото се сещам да гледам за зимни обувки и все още има някои изгодни оферти, но след средата на август край.

# 1 645
  • Мнения: 4 819
Аз само по интернет поръчвам обувки на сина ми и досега не ми се е налагало да връщам.

Само веднъж сме ходили в специализиран магазин за детски обувки - чакахме да ни обслужат един час и една девойка така измери крака на детето, че ботушките, които взехме, му ставаха и следващата зима (ясно колко правилно е мерила). Да не говорим, че ботушите пропускаха - добре че в нашата държава сняг няма, та ботушите се носят една седмица в България (ако се приберем) и една седмица на ски.

Предварително купувам само маратонки и ниски затворени обувки, тъй като такива в общи линии носи целогодишно. Сандали и зимни обувки купувам малко преди сезона, за да съм сигурна в номера. Но той има по 2 чифта сандали и един чифт зимни обувки, така че дори без намаление стават. Макар че преди един месец му купих едни сандали на Примиджи от немския амазон, намалени на 20 евро, вероятно защото бяха последна бройка от номера. Цветът не ми е от най-любимите, но за тази цена съм готова да го преживея.

# 1 646
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Какви обувки за прохождане може да ми препоръчате? И от кога започнахте да ги слагате?

# 1 647
  • Мнения: 1 501
Aз в крайна сметка взех на Примиджи момичета. Ето тези:
http://primigisofia.bg/primigi-bebeshki-sandali-1361322.html
Още в магазина като ги обухме ходеше добре с тях макар, че не е проходила още стабилно. Иначе подметката им е по-мека от на Геокс, защото предните ни обувки бяха Геокс. Бяха отворени точно каквито търсех, но все пак отпред да имат на пръстчетата кожа, и в същото време да са подходящи за прохождане. Аз лично съм доволна. От няколко дни сме с тях.

# 1 648
  • Мнения: 4 819
Aз в крайна сметка взех на Примиджи момичета. Ето тези:
http://primigisofia.bg/primigi-bebeshki-sandali-1361322.html
Още в магазина като ги обухме ходеше добре с тях макар, че не е проходила още стабилно. Иначе подметката им е по-мека от на Геокс, защото предните ни обувки бяха Геокс. Бяха отворени точно каквито търсех, но все пак отпред да имат на пръстчетата кожа, и в същото време да са подходящи за прохождане. Аз лично съм доволна. От няколко дни сме с тях.

Прекрасни сандалки. На мен това ми е любимият модел и задължително купувам всяко лято за сина си. Миналата година за първи път му купих и сандали с отворени пръсти, но затворените отпред продължават да са по-удобни, особено в училище, където много играят и тичат на двора.

Да си ги носи детенцето със здраве!

# 1 649
  • Мнения: 1 501
Мерсиии Simple Smile

Aз в крайна сметка взех на Примиджи момичета. Ето тези:
http://primigisofia.bg/primigi-bebeshki-sandali-1361322.html
Още в магазина като ги обухме ходеше добре с тях макар, че не е проходила още стабилно. Иначе подметката им е по-мека от на Геокс, защото предните ни обувки бяха Геокс. Бяха отворени точно каквито търсех, но все пак отпред да имат на пръстчетата кожа, и в същото време да са подходящи за прохождане. Аз лично съм доволна. От няколко дни сме с тях.

Прекрасни сандалки. На мен това ми е любимият модел и задължително купувам всяко лято за сина си. Миналата година за първи път му купих и сандали с отворени пръсти, но затворените отпред продължават да са по-удобни, особено в училище, където много играят и тичат на двора.

Да си ги носи детенцето със здраве!

Общи условия

Активация на акаунт