Имате ли любовник и защо?

  • 41 365
  • 252
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Колко често ви привличат различни мъже от собствения? Случва ли се да прегрешите и какво ви кара да го правите?

# 1
  • варна
  • Мнения: 1 830
До сега не ми се е случвало, но никога не е късно Laughing

# 2
  • Мнения: 3 231
До сега не ми се е случвало, но никога не е късно Laughing
Да.... Ти чакай да станеш на 65, пък виж дали не е късно.

# 3
  • Мнения: 54
Всеки би се зарадвал на малко разнообразие в секса с някой мъжага от мечтите ви. Няма нищо лошо от премерено удоволствие според мен.

# 4
  • Мнения: 3 231
Тс,пс... Не се сърди човече, тонка бонка, лайк смоук, популе, десс и другите? Абе можете ли да ми обясните каква е идеята на този род теми? Бг-мама печели нещо от допълнителни постове ли?

# 5
  • Мнения: 2 850
Какво се нароиха теми за любовници, връзки с женени, триъгълници...ех, дойде лято и народът пощръкля, разЛопаха се хормоните. Crazy Flutter

# 6
  • варна
  • Мнения: 1 830
До сега не ми се е случвало, но никога не е късно Laughing
Да.... Ти чакай да станеш на 65, пък виж дали не е късно.
До 65 има още доста време Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 224
Страхотна тема...А дали някой ще си признае че има любовник?После ще я линчуваме публично... smile3521

# 8
  • Мнения: 54
Е защо да не си признае, какво толкова. Едно признаение би ни дал малко душевен мир. Мой съвет е да не го правите с колега или някои познат. Непознат, предизвикателен, красив мъж може да ви накара да мислите за това постоянно. Това не е просто секс, а една збъдната мечта.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Е защо да не си признае, какво толкова. Едно признаение би ни дал малко душевен мир. Мой съвет е да не го правите с колега или някои познат. Непознат, предизвикателен, красив мъж може да ви накара да мислите за това постоянно. Това не е просто секс, а една збъдната мечта.

Чакай сега за любовник ли говорим или за сеХ/изневяра за една нощ ?!



Всеки би се зарадвал на малко разнообразие в секса с някой мъжага от мечтите ви. Няма нищо лошо от премерено удоволствие според мен.


С Till Lindemann може ли ? Може ли ?






# 10
  • Мнения: 1 136
А авторката има ли любовник и защо ? Ако няма защо и по двете питания?

# 11
  • Мнения: 54
А авторката има ли любовник и защо ? Ако няма защо и по двете питания?
Ами направих темата защото ми се случи да правя секс с един мъж който не обичам и ми се стори доста хубаво преживяване. Не бях изживявала такова нещо  #Crazy
Малко ми е гузни и ми се стори хубаво да го споделя с Вас.

# 12
  • Мнения: 8 883
Тс,пс... Не се сърди човече, тонка бонка, лайк смоук, популе, десс и другите? Абе можете ли да ми обясните каква е идеята на този род теми? Бг-мама печели нещо от допълнителни постове ли?

Какво, какво? Нищо не разбрах. Да не ги пускам аз тези теми, че се обръщаш към мен  newsm78

# 13
  • Мнения: 46 518
Какво, какво? Нищо не разбрах. Да не ги пускам аз тези теми, че се обръщаш към мен  newsm78

И аз се опулих като видях името си  Joy

Ами направих темата защото ми се случи да правя секс с един мъж който не обичам и ми се стори доста хубаво преживяване...

Хората са различни, щом си го направила, значи си имала нужда от това. Познавайки себе си, подобна нужда изпитвам единствено, когато връзката ми е умряла. Хората са различни, не казвам, че при теб е така.

...Това не е просто секс, а една збъдната мечта.

Не че нещо, ама... да ти имам мечтите  Laughing мечта означава нещо хубаво, но почти нереално. А да хванеш един и да се изчукаш с него не виждам нищо нереално  Laughing

Всеки би се зарадвал на малко разнообразие в секса с някой мъжага от мечтите ви. Няма нищо лошо от премерено удоволствие според мен.

Разнообразието в секса не е задължително да значи смяна на партньора, особено ако той е това, което си търсил.
И няма нищо премерено в това. Освен ако не си премерил добре и си преценил че си готов да рискуваш връзката си.

# 14
  • Мнения: X
Какво се нароиха теми за любовници, връзки с женени, триъгълници...ех, дойде лято и народът пощръкля, разЛопаха се хормоните. Crazy Flutter
А, то това е всяка пролет, откакто пиша тук ..... Laughing   класика в жанра.Времето се затопли, "кифлите с вафли" се разголиха и мераците пощръкляват.     Mr. Green

Моята "мечта" в тази насока никога няма да се сбъдне.    Laughing    Та, реално, няма как да се сдобия с лИбовник.   

Общи условия

Активация на акаунт