Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 309
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 5 252
Здравейте , как мога да сваля приложение за Андроид на телефона ми, което е достъпно за сваляне само от България?
Настройките за смяна на страната в play store не се получават ,ако не си в дадената страна,идеи?
https://www.apkmirror.com

# 1 591
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Да живее Гугъл календарът!!!
Аз без него съм загубена Joy Добавям Половинката в събитията, за които трябва да знае и така е вечно в час със семейната програма.
Скрит текст:

Как става споделянето на събития с длуг човек? Мъчих се, но не можах да се ориентирам Rolling Eyes
През компютъра я има само тази опция.
През компютър даже не знам как да си отворя календара Joy
Като отвориш дадена задача в календара, има опция Добавяне на хора
Избираш си от там контакт, с който искаш да споделиш и готово (той също трябва да ползва Google calendar, обаче Simple Smile

# 1 592
  • Мнения: 1 990
Много благодаря! Аз търсех в приложението, където поне при мен няма такава опция. През мобилния сайт мога да добавям Hug

# 1 593
  • Мнения: X
Ако ползвате някакво приложение за превод и сте доволни ще съм ви много благодарна да ми споделите❤
Гугъл транслейт имам, но не ми върши работа.

# 1 594
  • Мнения: 5 252
Много благодаря! Аз търсех в приложението, където поне при мен няма такава опция. През мобилния сайт мога да добавям Hug
Използваш грешното приложение. Вграденото е орязано от към възможности. Изтегли това от Google - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.calendar През компютър в сайта https://calendar.google.com/calendar/r/month
Ето как е при мен:

# 1 595
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Това, което Sweet Machine е показала, е за споделяне на конкретна задача/ивент. Така може човекът да отбележи ще ходили ли и т.н.
Аз разбирам, че иска да сподели цял календар. Например аз имам няколко подкалендара, свързани със семейството, които съм споделила със съпруга ми. Така не се налага да споделям всеки път задача по задача, а като я запиша, тя автоматично се добавя в неговия календар. По този начин и той е споделил подкалендара си например за срещи и мога да видя кога е зает и къде. Това е споделяне на календар и тази опция я има само от web приложението на Google calendar. Съпорът е обяснил: https://support.google.com/calendar/answer/37082?hl=bg

# 1 596
  • Мнения: 1 990
Много ви благодаря!

# 1 597
  • Бургас
  • Мнения: 6 888
Това, което Sweet Machine е показала, е за споделяне на конкретна задача/ивент. Така може човекът да отбележи ще ходили ли и т.н.
Аз разбирам, че иска да сподели цял календар. Например аз имам няколко подкалендара, свързани със семейството, които съм споделила със съпруга ми. Така не се налага да споделям всеки път задача по задача, а като я запиша, тя автоматично се добавя в неговия календар. По този начин и той е споделил подкалендара си например за срещи и мога да видя кога е зает и къде. Това е споделяне на календар и тази опция я има само от web приложението на Google calendar. Съпорът е обяснил: https://support.google.com/calendar/answer/37082?hl=bg

Е, тя може да си създаде такъв подкалендар от компютъра и после да добавя от телефона събития в този календар. При всяко ново събитие, което въвежда от телефона, дава за кой календар се отнся това събитие и готово.

# 1 598
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
За мен лично, най-удачен избор си е именно Google Calendar - записвам си абсолютно всички ангажименти и само за тези, за които е необходимо да знаят близките ми, споделям с тях Simple Smile
Например - резервирали сме билети за кино компанията - който ги резервира, отбелязва всички ни и така никой от нас не пропуска Simple Smile
Детето има участие - добавям баща им, за да знае, че тогава е зает Simple Smile

И все пак - въпрос на личен вкус и предпочитания е Simple Smile

# 1 599
  • Мнения: 765
Извинявам се предварително! Знам, че въпросът ми не е за тук, но не намерих тема за мобилни телефони и проблеми, свързани с тях. Става въпрос за телефон APPLE  8+. След последният ъпдейт, дъщеря ми казва, че редовно губи обхват, а телефонът изписва "no service. Има ли някой подобни наблюдения?

# 1 600
  • Мнения: 5 252
...не намерих тема за мобилни телефони и проблеми, свързани с тях.
Тази тема Ох, тези нови телефони! се използва за такива цели.

# 1 601
  • Мнения: 765
...не намерих тема за мобилни телефони и проблеми, свързани с тях.
Тази тема Ох, тези нови телефони! се използва за такива цели.
Много благодаря Simple Smile

# 1 602
  • гр. Раковски
  • Мнения: 280
Освен Фейсбук и вайбър, които използвам най-често имам още няколко приложения, които са ми от полза понякога в ежедневието Simple Smile
Supichka - много ми е удобно, когато искам да сготвя нещо направо си гледам от там рецептите, а не ги снимам или преписвам. Има лесни и разнообразни рецепти /има и сайт/
Waze - когато пътуваме го предпочитам пред Google maps. По-разчупено е като дизайн и по-цветно. Има множество интересни опции и напоследък като че се използва и от повече българи.
CardBox - приложение за различните карти с отстъпки. Може би още не е толкова навлязло и не се използва много, но пък е удобно всичките карти да са там и да не се ровя в портфейла / а пък ако съм я извадила...язък за ровенето/
Моят календар - полезно за нас, дамите. Видях, че и други го използват
My telenor - бързо плащане на сметките за телефон, без да се занимавам със служителите в офисите им, от които няма отърване
иии Tesserum - понякога регистрирам бележки там. Правят и игри понякога с парични награди, но уви нямам късмета да ме изтеглят Grin

# 1 603
  • Мнения: 765
Освен Фейсбук и вайбър, които използвам най-често имам още няколко приложения, които са ми от полза понякога в ежедневието Simple Smile
Supichka - много ми е удобно, когато искам да сготвя нещо направо си гледам от там рецептите, а не ги снимам или преписвам. Има лесни и разнообразни рецепти /има и сайт/
Waze - когато пътуваме го предпочитам пред Google maps. По-разчупено е като дизайн и по-цветно. Има множество интересни опции и напоследък като че се използва и от повече българи.
CardBox - приложение за различните карти с отстъпки. Може би още не е толкова навлязло и не се използва много, но пък е удобно всичките карти да са там и да не се ровя в портфейла / а пък ако съм я извадила...язък за ровенето/
Моят календар - полезно за нас, дамите. Видях, че и други го използват
My telenor - бързо плащане на сметките за телефон, без да се занимавам със служителите в офисите им, от които няма отърване
иии Tesserum - понякога регистрирам бележки там. Правят и игри понякога с парични награди, но уви нямам късмета да ме изтеглят Grin
+1 за WAZE.  Точна е, особено по маршрутите на румънците Simple Smile

# 1 604
  • Мнения: 14 788
И от мен глас за Waze. Удобно е,че съобщава за полиция,за камери,за предмети на пътя и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт