Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 289
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 2 957
Снимките са ми на картата.Редовно почиствам телефона от кеш и временни файлове, но след като отворя 3-4 приложения и ми изкача съобщение, че нямам място.

# 1 651
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
А в действителност колко свободно място имаш? На една приятелка така й излизаше съобщение. Оказа се, че има достатъчно място, просто имаше бъг в самия андроид. Вече не си спомням как го оправи, но ако има около вас някой, който разбира от андроид дайте го да го погледне.

# 1 652
  • Мнения: 2 957
От 16 гв , 400 мв свободни

# 1 653
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
Явно или трябва наистина да изтриете някои неща или да си купите телефон с по-голяма памет. Сега видях моят телефон. Само приложенията ми са 14ГБ, с някои други неща е около 25ГБ заето пространство.

# 1 654
  • София
  • Мнения: 2 521
От 16 гв , 400 мв свободни

Много е малко 16 гига, дори 32 са недостатъчни, според мен.

# 1 655
  • София
  • Мнения: 7 875
А защо като вляза с файловия мениджър на телефона не виждам къде са инсталирани тези приложения? И изобщо никъде не ги намирам - дори когато включа телефона с кабел към компютъра и разглеждам съдържанието на диска през уиндоус експлоър.

# 1 656
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
Скрити са. Нарочно. За да не се пипат от всеки. Може би ако се рутне телефона ще имате достъп, но тогава няма да ви признаят гаранцията.

# 1 657
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте,
Ползвате ли такива приложения от типа Parental control и има ли някое от което сте доволни?
Дъщеря ми е на 11 години. Искам най-вече времето пред екрана да следя и евентуално ако си изтегли някое приложение. Тя не е против.

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 00:10 от Не се сърди, човече

# 1 658
  • Мнения: 6 299
Google Family Link Wink

# 1 659
  • Бостън
  • Мнения: 13 496
Барб, скоро 50% от постовете ти ще са "Google Family Link" Wink

И за да не съм 100% офтопик да питам дали и кои апликации, свързани с пандемията ще инсталирате и използвате?

# 1 660
  • София
  • Мнения: 7 875
... да питам дали и кои апликации, свързани с пандемията ще инсталирате и използвате?
Това пък от какъв зор?

# 1 661
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ползвала съм го и бях доволна. Наложи се да сменим телефона на детето и приложението съответно спря да дава нови данни. Не открих от къде да му задам, че устройството е сменено.
Деинсталирах и инсталирах наново, но то си помнеше всичко 😁

# 1 662
  • Мнения: 6 299
И ние сменяхме телефон. Вече не помня стъпка по  стъпка, но имаше начин и се справихме лесно.

Агент, нямам приложения в тази връзка. Вчера гледах едно смешно клипче как един италианец казва на Алеска: "Алекса, излизам малко да се разходя", а тя с металния си глас: "Къде отиваш, бе, идиот?!" Satisfied Някакво такова приложение трябва. Simple Smile)))

П.П. А Google Family Link май от теб го научих. И аз така бях влязла в темата със същия като по-горния въпрос.

# 1 663
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз не знам приложение във връзка с коронавируса.
Информация черпя от WHO и от CDC.

# 1 664
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
Ползвала съм го и бях доволна. Наложи се да сменим телефона на детето и приложението съответно спря да дава нови данни. Не открих от къде да му задам, че устройството е сменено.
Деинсталирах и инсталирах наново, но то си помнеше всичко 😁

Не съм наясно с това приложение, на воже би ако пробвате през гугъл акаунта.

Общи условия

Активация на акаунт