Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 326 002
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Мнения: 765
Covid cert свалих и там ми се запамети сертификата.

# 1 966
  • София
  • Мнения: 5 381
Аз също ползвам кардбокс, мисля, че е безопасно. Няма ЕГН и други лични данни.

# 1 967
  • Мнения: 6 336
Няма ли официално правителствено приложение? Мисля, че от ЕС задължиха всяка държава да одобри едно.

# 1 968
  • София
  • Мнения: 7 933
Няма ли официално правителствено приложение? Мисля, че от ЕС задължиха всяка държава да одобри едно.
Има за четене на QR код.

# 1 969
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 274
Аз съм с green pass

# 1 970
  • Мнения: X
Свалих си сертификата в pdf формат, има пряк път на дисплея на телефона, а телефонът ми се отключва с лицево, пин код и пръстов отпечатък. За какво са ми други приложения?

# 1 971
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Как го парвите този пряк път към ПДФа?

# 1 972
  • Мнения: X
Аз ето така, телефонът е Huawei P30 Pro
https://youtube.com/shorts/hd5Rzro2HFk?feature=share

# 1 973
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Мерси. Със Samsung съм. Иначе като сканиране кода, какво излиза? При мен някакви пълни глупости несвързани...

# 1 974
  • Мнения: X
Някаква поредица от символи и букви излиза.

# 1 975
  • София
  • Мнения: 7 933
Мерси. Със Samsung съм. Иначе като сканиране кода, какво излиза? При мен някакви пълни глупости несвързани...
Има специално приложение за четене на ковид QR кодове. И си излизат всички данни, написани в сертификата. Понеже са шифрирани, затова не всеки четец ти разбира.

# 1 976
  • Мнения: X
На iPhone обаче не намирам как да си сложа сертификата на видимо и удобно място. Препратих си го по вайбър и го виждам в съобщението, но не знам къде се съхранява като файл.

# 1 977
  • Мнения: 23 096
На iPhone обаче не намирам как да си сложа сертификата на видимо и удобно място. Препратих си го по вайбър и го виждам в съобщението, но не знам къде се съхранява като файл.
В notes не става ли?

# 1 978
  • Мнения: 5 275
2.Може ли да ми предложите някое надеждно (ако това не е) приложение, което е сигурно място за сертификата ми?
Аз не исках да го качвам в Cardbox, защото ще се съхранява на техни сървъри.
Ползвам това https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.admin.bag.covid … .wallet&hl=bg Съхранява сертификата локално на устройството.

# 1 979
  • Мнения: X
Скрит текст:
На iPhone обаче не намирам как да си сложа сертификата на видимо и удобно място. Препратих си го по вайбър и го виждам в съобщението, но не знам къде се съхранява като файл.
В notes не става ли?
Става, мерси! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт