Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 75 582
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 448
 HugШошулче,къде са хубавите места в арената,в смисъл отгорните редове вижда ли се добре,че още не съм си купила билет за Жуберчо,и може ли примерно да се преместиш по-надолу,гратис така?

# 601
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Вижда се според мен добре redemi и най -отгоре. Аз бях сега на третото- най-високото ниво в залата  bowuu  и имах всеобхватен кръгозор  Laughing, даже отблизо и водата как се сипеше гледах Laughing. Не се оплаквам и не се и преместих, въпреки възможностите. Така не ме заболя врата  Mr. Green поне.
Но леденото  поле бе много малко, на това вчерашното му казвам ледено петно. Спортните и синглите най-вече зор видяха. Ама то и танците крайно ограничени с туй петно. Това ми е най-голямата питанка към местните ни  Twisted Evil. За Kings on Ice ако е същото петно, предвид състезателите предвиждам още повече затруднения.
Цените не съм гледала но и всички втори нива са си добри- секторите почващи с 2. В тази зала обаче досега аз  винаги съм седяла на дългите сектори централно. Но пък съм слушала впечатления от други хора.
redemi, моя съвет е да си вземеш билет от толкова колкото искаш като цена а на място да се преместиш. Вчера свободни места имаше. И рокади хората си направиха.

# 602
  • Мнения: 1 404
Аз бях в сектор А.1
Дет се вика, пипах леда с ръка, но може би по-отгоре се вижда по-мащабно.

# 603
  • София
  • Мнения: 736
Шоуто снощи беше превъзходно.  Днес като разказвах го преживях отново. Даже се просълзих щом стигнах до финала с песента "Мы желаем счастье вам". Да, ледът им идваше къс. Оттам идваха и паданията. Добре,че нямаше контузии. Сега вече си мечтая за още и още.


А що се отнася до местата, изберете си сектор А и В. Аз бях на С и композиициите ги гледах в гръб.

  

# 604
  • София
  • Мнения: 736


Поздрав с двойна спирала на смъртта.

# 605
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Май повечето зрители се просълзиха поне в един момент. Аз в няколко. Даже и сега като прочетох това впечатление  и мнение РЕАЛНОСТ ПО-КРАСИВА ОТ МЕЧТИТЕ
Напълно споделям това "Авербух каза, че фигурното пързаляне в България е живо. Не съм съгласна с него, но ако той по-често води трупата си тук, ще оживее и може би един ден ще България ще бъде сред шампионите и в други категории."
Мда, аз преди само за нивата а секторите пропуснах. Съгласна със съвета на neba . Особено предвид твърде правоъгълното петно - с голяма разлика м/у късата и дългата страна. Искат не искат , независимо от програмите , фигуристите са принудени наляво-надясно без напред -назад образно казано.

Анн– , да ти завиди човек.  Simple Smile. Аз отгоре оцених всеобхващащото впечатление което получих. Имах възможност с периферното зрение да уловя подробности от публиката и общата атмосфера.

А ето и добрите новини - Албена и Максим танцуват на „Уембли“ и отново в София

# 606
  • Мнения: 1 404
за мен беше много вълнуващо, защото освен Албена и Макс, другите ми най-големи любимци също бяха на леда: Петрова-Тихонов и Тотмянина-Маринин.
Особено Мария и Алексей - страхотни чаровници, абсолютна наслада.

# 607
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Анн– , особено като ме зарадваха с една моя тяхна любима програма на песента Gotye - Somebody That I Used To Know -  https://www.youtube.com/watch?v=QdErV9KFz-s
Едно макар и старо интервю с Евгений Кузнецов

За neba специален поздрав с Music on Ice 2016 Stéphane Lambiel -Take Me To Church ако не бъркам любимеца. "Ice Legends" наближава


Таблицата готова.
Официалното превю също.
Начало 17,45 ч с кратките танци. Разболите на съдийските панели започнали  Mr. Green Confused. Пуканките приготвени.
За подгряване малко хумор: На старт... Внимание. М̶А̶Р̶Ш̶ ШАРЖ !!!
Взлеты и падения чемпионатов мира
Русский хоккей в Бостоне

# 608
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Максим НИКИТИН
 „- В этом сезоне в «уголке слез и поцелуев» на соревнованиях с вами в основном был Олег Волков. Расскажите, как вообще строится работа в группе Александра Жулина? Какие еще специалисты задействованы в вашей подготовке помимо выше названных?
 
- На предстоящем чемпионате мира с нами будет Александр Жулин. В нашей группе есть еще замечательные специалисты вне льда, это хореограф Сергей Петухов и акробат Дмитрий Ионов! С ними мы работаем каждый день большое количество времени! Также к нам на каток часто приходят и помогают такие мастера как Албена Денкова и Максим Ставиский. Они внесли огромную лепту в подготовку нашей пары, в наше катание, за что мы с Сашей очень им благодарны! “
Това ще го приема за нашето участие на световното. Ама какъв лош късмет с тази травма имаха Назарова-Никитин  Confused
Мартин Скотницки

И  като голям почитател на снимането от тавана  Wink Боян-чо и Все пак се нядявам ползването на тази камера да бъде минимално по време на състезателните изпълнения  Naughty.

# 609
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Днес за гледане ще има предостатъчно, така че четене:
Денис Тен
Jorik Hendrickx
 Simple Smile  Fernández' path to success unlikely as they come
Елизавета Туктамышева
Friends, colleagues remember late Pashkevich

Ice Dance - Short Dance  Men - Short Program-  коя група не е интересна?!

# 610
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Бритиш евроспорт е с по-голямо покритие от нашия- http://tv.eurosport.co.uk/tvschedule.shtml
Места за гледането му онлайн бол. Днес се включват в 19 ч   http://www.stream2watch.co/live-now/sports   
Матч! Арена се включват в 17,45ч - http://a-russia.ru/match-arena-online/
sportbox - http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Figurnoe_katanie/spbvideo_NI … rotkaja_programma
http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Figurnoe_katanie/spbvideo_NI … rotkaja_programma

# 611
  • София
  • Мнения: 27 138
с тази женска шампионска лига се осраха Евроспорта  Close
нищо не показаха

но то танците на лед са ясни отдавна...
Пападакис и Сизерон трябва да се търкалят по леда, за да не спечелят.
Шибутани след тях и канадците трети, хехе
Да видим де.
Но поне изплакнах очички, толкова е красиво за гледане.

Писал съм на Боричев какво ще показват изобщо от това световно, конкретно съм запитал за мъжката кратка програма тази нощ. Дали ще се излъчва пряко (няма го в програмата) или на запис.
Ще е скандално и непростимо ако не излъчат мъжете.

# 612
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Diavolo , мда за  Twisted Evil си е.  Embarassed аз честно казано отдавна съм им претръпнала на евроспорт и вече дори не се ядосвам. За това казвам че гледането на фигурното е техническа атракция  Mr. Green.
Аз видях всичко- почнах с руснаците и в мига в който се включиха минах на британците, на края съвсем малко Боричев, все пак да го чуя.  Там където е рекламата по евроспорт   гледам картината от руснаците и така  Mr. Green. Редя минимум по поне 1 резервен линк на всички канали.  И накрая ако ме питат на какъв език съм гледала танците няма да мога да кажа  Mr. Green
Танците се получиха мнооого интересни като класиране. Погледни Tes- колоната по-специално.
Иначе аз съм горе долу доволна. Защото програмите които особено хересвам бяха добре изпълнени днес и получиха добри оценки.
Ice Dance - Short Dance
Радвам се че Назарова-Никитин минаха на волната, все пак ги приех като наш дует. Но най ме впечатли техническия панел с Elisabeth PARADIS / Francois-Xavier OUELLETTE - първи на леда днес. Kavita LORENZ / Panagiotis POLIZOAKIS, Cecilia TÖRN / Jussiville PARTANEN,    Kana MURAMOTO / Chris REED, Barbora SILNA / Juri KURAKIN също заслужено на волна.
За кратиките мъже ако съпоставим нашия http://tv.eurosport.bg/tvschedule.shtml и британския http://tv.eurosport.co.uk/tvschedule.shtml може да приемем , че утре от 13,30 по евроспорт ще има 120 минути кратки мъже. Съвпадат и минутите.

Последна редакция: ср, 30 мар 2016, 23:14 от Шошулчо

# 613
  • София
  • Мнения: 27 138
Аха,
Боричев ми писа, че утре от 13:30 ч. ще има пълен запис от 2 часа от кратките танци, т.е. няма да изтървем нищо. Simple Smile
Аз разбира се ще се паза да не разбера нещо, ще си запиша двучасовия запис по Евроспорт и по-късно ще го изгледам.
А от 21:00 ч. утре ще дават краткия танц при жените в пряко предаване, като този път ще видим повече, защото няма тъп женски мач преди това.  Laughing

# 614
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Аха  friendship
Браво на Боричев че е отговорил. Отдавна не съм му писала ама ми е отговарял и на мен като имам питанки и питам. Значи днес 13,30 ч евроспорт.
Аз все пак имам желание да попиша за кратката танцова гала снощи личен коментар. Както и ти си писал  
толкова е красиво за гледане.
провокират музите ми. От кратките мъже и аз ще се пазя  Mr. Green да не се спойлна докато не ги изгледам. Трудно но ще опитам  Mr. Green.
Кратката танцова гала :
Медийни писания: скрито защото има риск от спойл в някои от линковете Mr. Green
Куриоза при танците за мен бе когато  диктора в залата  обяви Медисън- Захари  Laughing, язък че бързо се поправи  Laughing - не намирам сега запис цял но на леда първо се обяви Степанова- Букин - тест за зрителско внимание  Mr. Green https://www.youtube.com/watch?v=p7r8OR8broc . Само да не объркат и някое знаме при награждаванията  Joy
Коментара ми по кратките танци:
Като цяло без дидакшън- всички брояха добре или хронометъра на тех бригадата е работел в нормален режим  Laughing и без някое куриозно падане. Но за сметка на това спъване и вкякакви варианти на залитания гледахме по туизлите в 50 % поне дължащи се само на напрежението. Голямо бе и личеше при много състезатели но пък и всички се стараеха да го маскират, така че да им  го зачетем  Peace .
Скрит текст:
Първи на леда  Elisabeth PARADIS / Francois-Xavier OUELLETTE с добро за лаическия ми поглед изпълнение. Жалко че няма да ги видя на волната. Този сезон направиха голям прогрес в представянето си със спечелване на място за 4К и световното в канадския отбор !
Alisa AGAFONOVA / Alper UCAR, Shiyue WANG / Xinyu LIU, Tina GARABEDIAN / Simon PROULX-SENECAL и      Cortney MANSOUR / Michal CESKA също жалко че няма да ги видя на волната. От воле се сещам за волните на Shiyue - Xinyu и Cortney- Michal  - от много интересните ми този сезон  Crossing Arms.
Тобиас- Ткаченко с много добро изпълнение за пореден път на този танц. Направо язък че този дует не се състоя по -рано. Същото важи и за Кана Мурамото - Крис Рийд, най- вече по отношение на Крис. Тези 2 нови дуета от познати и силни състезатели ми харесват повече от предишните им варианти и то от раз.
Силна -Куракин направиха най-доброто си изпълнение в сазона където трябва и вече на волна на световно.    Natalia KALISZEK / Maksim SPODIREV с вече запазената марка на дългите поли. Cecilia TÖRN / Jussiville PARTANEN успяха този път да минат на волната за радост на треньора си, който влага не малко в тях. И трите дуета похвала защото бяха най-добрите им изпълнения които съм виждала от тях.
Новия немски дует - Kavita LORENZ / Panagiotis POLIZOAKIS още на европейското ми попадна на радара, явно не случайно, щом от раз и чак и на волна на световното. Съвсем прилично се изпързаляха като за тях.
Federica TESTA / Lukas CSOLLEY- този дует ми е малко нееднозначен все още а го гледам вече достатъчно сезона. Технически видимо напредват, развиват се но в презентацията / програмите все нещо ми "куца" за да кажа еднозначно "хареса ми". Някак финес ли, стил ли   Thinking още има нужда да бъде привнесен в презентацията. Критиката изцяло в полето на екипа им и сие.
Никитина-Назаров - над очакванията ми честно казано като изпълнение, предвид всички подробности в сезона до тук. Чакам ги на волната.
Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN- колебанието продължава и този сезон ще си остане явно целия такъв за тях. Чакам ги в идния, разбира се след чудесната им волна. И все пак ме е яд че тази  INXS - кратка не я видях на максимум поне 1 път  Naughty, имаше само 1 по-добро изпълнение видяно някъде през сезона  Crossing Arms
Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND- снощи надскочиха себе си. Харесват ми така. Само да са здрави и да продължат в започнатото направление. Вижда се с труд какво се постига.
Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE - имаше малко напрежение в повече но издържаха, едни от най-добрите туизли за вечерта, останалото ясно че бе на 6 за мен.
Синицина-Кацалапов дерзаят, качествения труд  облагородява  Mr. Green, явно учат тази сентенция добре.
Степанова -Букин - важи написаното и критиките за Testa- Csolley. Сега забелязах че са съседи в класирането. Мда, нищо случайно.
Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI- този дует е в един траен и стабилен възход. В същото време и дерзаят. Класиранията им ясно защо са такива а не по - високи за тяхна жалост. За пореден път силно изпълнение.
Piper GILLES / Paul POIRIER- като видях мнението на съдиите и аз  Misc Ghost  "подскочих на диванчето" с тях. Голяма радост  Laughing! Трети по TES - туй просто и сега го гледам и не вярвам на очите си  Mr. Green. На волната стискам палци за подобна благосклонност от съдиите. Ще се повторя но Пайпър-Пол и Шибутани за мен са най-добре комплектованитите с програми танцови дуета този сезон.
Шибутани- екстра предвид родния лед, допълнителните емоции и т.н. Една идея по- перфектно бе на националното, но само една  Naughty.
Чок-Бейтс, Кейтлин- Ендрю и Анна- Лука на един ред . Очаквам реванши на волната от Евън, Лука
Габи -Гиом вчера за мен бяха без съмнение за първо място. Браво. https://www.youtube.com/watch?v=d1xl8QS2M_I
Британците ме изнедаха с гост коментатора на танците и не бих казала че ми хареса. Не , даже определено не ми хареса и се надявам да е бил само за танците- и без това е от тази дисциплина. Крис, Саймън и Ник са еталон и не искам да се разваля  Naughty Stop

Последна редакция: чт, 31 мар 2016, 11:07 от Шошулчо

Общи условия

Активация на акаунт