Отговори
# 15
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 16
  • Мнения: 4 314

 Ей това се казва класа ,сега видяхте ли? има ли нещо общо с клипчетата на Ямурчето !!!
Много ми хареса Благодаря Ани ,че  ме направи свидетел на тази красота   bouquet

А между другото , Ханденце никога не е лъгала , ако си спомняте ! и  колко помия се изсипа върху й ,затова ,че беше честна !А кажете това пък как се търпи ? Винаги е казвала ,че е приятелка на Керем и ,че не е сама ....................... значи може да си искрен и към себе си, и към хората стига да искаш

# 17
  • Мнения: 7 162
Ханде пак е набарала едно пухче  Mr. Green https://tr-tr.facebook.com/photo.php?v=636844226406974&set=v … ype=2&theater

Има и две кратки кличета на Керем,ама то такава истерия като го видят  ooooh! чак се чудя как работят нормално всички  Rolling Eyes голям кош си вкараха с тези откритите снимки  Confused

# 18
  • Мнения: 7 162
Така е Кате,ама колко я нападаха и обиждаха... без вина виновна беше,ама да не подхващаме и нея сега  Mr. Green

И аз ви казвам лека...до утре на кафенце  Hug Hug Hug

# 19
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Аз бих спряла,защото почвам да се отвращавам от самия човек и играта му вече не ме докосва ,както е било преди,емоционална съм си ,какво да направя,казвам ако излезе и каже Кирето,да с нея съм.Иначе съм си на позицията ,че нямат нищо  Mr. Green
Лека и от мен  Hug Hug Hug

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 359
Здравейте  Hug Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 9 351
Диди -   bouquet  bouquet  bouquet
Мерси за темата!

# 22
  • Мнения: 2 685
+ снимките от Голиази
Ханде си е Ханде !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  Благодаря за темата   bouquet   bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 33 429
Само се моля да ни спестят ПНБ на Джинио и Демет  Sick Stop Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 9 351
Яамур може да е от богато семейство, но си личи, че Ханде е отраснала в по-друга среда, от това което виждам в нея като вкус към музика, филми и любима актриса, си личи, че семейството и е от интелигенцията. Личи си и, че е завършила висше и, че общува с интелигентни хора! Това, че родителите на Яамур са богати не може да ги направи интелигенти хора.

# 25
  • Мнения: 236
Мише, Ирка Краси, благодаря много за поздравленията, нищо че беше имен ден.  
Някои даже не го и празнуват. Все пак не е много известен деня на Св.Константин и майка му Света Елена


Лека нощ smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

# 26
  • Мнения: 2 685
   Изгледах клипчетата от фейса , ами тя Зейнеб  се сбогува и с Керем . Няма да му прости лесно !
   Точно така искам да стане ! Хем Бора-бара  Mr. Green хем чао

   Хелен  Hug важното е да сме живи и здрави !  Аз днес основно четох от телефона и за това нещо съм се объркала

   БУ така си е !

# 27
  • Мнения: 3 917


 Ние каква ПБН  искахме, те каква ще ни предложат.

# 28
  • Мнения: 33 429
Предлагам Керем да си отвлече Гюзелимчето от сватбата  Joy Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 3 917
Предлагам Керем да си отвлече Гюзелимчето от сватбата  Joy Joy Joy Joy Joy


Подкрепям
 Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт