Изневяра

  • 8 561
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Искам да разкажа моята история
Така с приятелката ми сме 6г. заедно но от 1 месец нещо усетих хлад в нея и не след дълго я хванах че си пише с един смс-и които бяха около 400 за месец.Скарахме се ужасно и тя си тръгна и отиде да живее в един друг апартамент,който е на нейн роднина.Тя беше много обидена че съм и ровил в телефона,а аз че има замесен друг мъж.Вече 4 дни сме разделени,но се срещнахме и поговорихме,тя ми заеви че всичко е било само флирт,но с толкова много смс-и и продължило около 5 седмици в мен се буди съмнение.Тя каза че всичко било приключило и сега иска да остане сама да преосмисли нещата и дали иска да се върне при мен или не.Каза да не мисля глупости и че мъже не и трябвали на този етап.Мира не ми дава искам да разбера истината дали е спала с него защото ще повлияе много.Тя ме моли да не се занимавам с него нито да се срещам,но искам да се спещна с него и да го попитам какви са им намеренията.След като я питах дали ме обича още тя отказа да ми отговори,т.е. нито ДА нито НЕ.Искам да вмъкна че постоянно ме моли да бъда по романтичен да прекарвам повече време с нея,но аз не взех много на сериозно и това го използва за защита,че след като несъм и го дал и се е появил някой друг който и е обърнал внимание тя се е хлъзнала.

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 10:46 от batdrago

# 1
  • Мнения: 46 591
Чакаме

# 2
  • София
  • Мнения: 23 124
Моля? Искаш да ходиш да се срещаш с баджанака. Я се дръж мъжки.  Peace

# 3
  • Мнения: 2
Моля? Искаш да ходиш да се срещаш с баджанака. Я се дръж мъжки.  Peace
идеята ми е да каже какви са им  плановете да знам аз какво да предприемам

# 4
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мира не ми дава искам да разбера истината дали е спала с него защото ще повлияе много.
Crazy Много сте зле това мъжете. Ами ако е сериозно хлътнала по другия, ама без да е спала с него, по-приемливо ли е?  ooooh!
С другия работа нямаш. Говориш с момичето, ако смяташ, че можеш да продължиш с нея, продължаваш, без да ровиш повече назад. Ако смяташ, че не можеш - прекратяваш връзката, вместо да се тормозите и двамата.

# 5
  • Мнения: 46 591
...След като я питах дали ме обича още тя отказа да ми отговори,т.е. нито ДА нито НЕ...

При това положение не виждам какво значение имат останалите неща. Дори да няма друг мъж, дори да има, но да простиш, тя ако не те обича, все тая.

Не я търси, това е моят съвет. Ако има чувства и иска да сте заедно, ще те намери и тогава вече ще го мислиш.

# 6
  • Мнения: 24


Не я търси, това е моят съвет. Ако има чувства и иска да сте заедно, ще те намери и тогава вече ще го мислиш.

Според мен пък я потърси и ясно и категорично й заяви, че искаш да си с нея и от там тя да го решава. Щом й е липсвало внимание от твоя страна, не би било уместно и за капак да не я потърсиш. Не настойчиво де.

Има много голяма вероятност да не е спала с другия. Обикновено такива флиртове са предимно във виртуалното пространство. Но явно има нещо, което куца м/у вас, за да се стигне до тук.

# 7
  • Мнения: 3 231
Авторе, преди много време имах един такъв случай. Една жена ми каза същото - о, аз с него нищо не съм имала, само малко флирт, как може да си мислиш таквиз неща? Така де, ама аз хич не й повярвах. Кое е "мъжко" и кое не според представите на Тонка, Ла сомбра и т.н. аз не знам. Знам обаче, че съвсем по мъжки му се обадих и му казах да дойде на това и това място да поговорим. Казах му, че няма защо да се сттрахува за физическата си цялост и изобщо не мисля да го малтретирам. Видяхме се и просто исках да разбера аз с лъжкиня ли живея или не. Съвсем по мъжки на чаша бира човекът ми разказа своята версия. Е, чукали се бяха.

Дадох й 2-дневно предизвестие и разкарах една лъжкиня от живота си.

Затова честно да ти кажа няма нищо лошо да поговориш с човека. Тълкуванията за "мъжко" на жените не може да те вълнуват. Мъжко е всичко, което лице в лице решава проблеми, а не се крие като мишок от страх. Една среща с другия ще ти отвори доста прозорци за душичката на жена ти.

Само да уточня - да не идеш да се биеш и да се разправяш. Дори и да боцнал мадамата, то не е било изнасилване. Той за нищо не ти е виновен. Е, вече ако се държи агресивно и надменно с теб, няма лошо да му счупиш главата. Ти си решаваш.

# 8
  • Мнения: 3 231
Разбира се, всичко това трябва да направиш, само ако си готов да я разкараш. Аз тогава бях и затова поисках да чуя истината. Ако не искаш да виждаш лъжите й, по-добре не рови, а вярвай.

# 9
  • Мнения: 280
Ако някой ти дължи обяснение въобще,то това е приятелката ти,а не "съперника",така че е детинска идеята да го търсиш.Какво очакваш да ти каже?Да ти сподели съкровените им планове/ако въобще има такива/?Да чуеш и неговата версия дали са правили секс?Ще приемеш ли за чиста монета каквото и да ти каже той?Унизително е да го търсиш.Не си го причинявай.Доколкото разбирам,приятелката ти в момента те игнорира.За Бога,та тя дори мълчи,когато я питаш дали те обича!Едва ли ти решаваш  дали ще ви продължи връзката.Повярвай ми,че ако тя иска да е с теб ще има съвсем друго отношение.Няма да се мести в друг апартамент,нито да се изказва,че в момента не и е до мъже.

# 10
  • Мнения: 3 231
Аз пък си мисля, че той иска среща с ебльото, за да си потвърди, че са правили секс и така в душата си по-лесно да направи скъсването с нея, което към момента няма силата сам да направи.

# 11
  • Мнения: 280
Разбира се, всичко това трябва да направиш, само ако си готов да я разкараш. Аз тогава бях и затова поисках да чуя истината. Ако не искаш да виждаш лъжите й, по-добре не рови, а вярвай.
Именно!Щото на мен нещата не ми изглеждат мадамата да му реве да се събират,а той да се дърпа!По-скоро обратното.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
nofelet, дори и да говори с това момче - какво ще спечели? Просто е безсмислено. Само ще си причини душевен дискомфорт. Очевидно е, че приятелката му е охладняла доста към него и дори не е сигурна, че все още го обича. Тогава какво значение има дали е спала с някой и дали дори има друг човек. Важното е, че любовта вече я няма - със или без наличието на друг мъж.

Да ти кажа, Тони е права. Да, унижение си е, да ходиш да се влачиш по корем, за да научиш истината. Щом някой не ти я казва, значи не е много приятна. Ако някой ме прави така на глупак просто си тръгвам и не се занимавам нито с похотливата си половинка, нито с личността, с който спи. Човек, с който съм била 6г. и който няма доблестта да ми каже истината в очите и да бъде честен, не заслужава да се занимавам с него и миг.

# 13
  • Мнения: 3 231
Тя ме моли да не се занимавам с него нито да се срещам
Сега да ти кажа. Когато на жените им замирише, че двама мъже може да се срещнат без тяхно присъствие, им става много тягостно. Ако ги питаш защо, ще ти кажат:
1. защото не съм някакъв чувал с картофи, че да се разправяте за мен;
2. защото не искам някой да влезе в болница и да се случват някакви ужасни неща

.... докато всъщност... мисълта двама мъже да се срещнат ги ужасява, защото по този начин двамата я изолират от манипулативния контрол върху играта. Докато мъж 1 и мъж 2 са далеч един от друг, тя контролира подаването на информацията, напасването на версиите, воденето за носа на единия в една посока, а на другия в друга и така. Личната среща между двамата носи огромен риск да се разбере, че тя едновременно е лъгала и двамата. Тогава играта се превръща в чиста загуба за нея (ако приемем, че тя все пак иска поне единия от двамата мъже), защото от мъжките срещи има една огромна опасност - възможността след срещата и двамата мъже да не искат нито да чуват, нито да виждат жената.

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Брей, големи разбирачи на жените се пишат някои.  Laughing
Аз пък ако съм на мястото на третия, мога да кажа каквото си искам в зависимост от това, дали искам да им разваля връзката и да дръпна съответния човек от себе си, дали искам да отмъстя на на тоя човек заради неосъществени мераци от моя страна и дали искам да се отърва от тоя човек. Та и инфото "от извора" може да не се окаже толкова надеждно, че то да решава искам ли аз или не искам дали да остана с даден човек или не. Или защото не мога да преценя и не познавам човека до себе си, разчитам на третия да ме светне какво са правя. Проблемите в една връзка се решават от двамата в нея.

# 15
  • Мнения: 3 231
nofelet, Очевидно е, че приятелката му е охладняла доста към него и дори не е сигурна, че все още го обича. Тогава какво значение има дали е спала с някой и дали дори има друг човек.
Иска да го знае, защото си търси повод да я намрази. За много хора омразата е много важен двигател, когато се опиташ да преживееш една раздяла. Повечето хора предпочитат да намразят човека, с който се разделят, защото това им дава мощ да продължат, да се оттласнат от него. Да го зачеркнат. Тежка е раздялата с човек, който обичаш. Благодатна е раздялата, когато си казваш - "добре, че изцибах този мръсник (мръсница) от живота си". Та.... аз много добре разбирам автора. Той няма силата да скъса с нея. Затова търси повод. Изчукването с другия ще му даде този повод.

# 16
  • Мнения: 46 591
Иска да го знае, защото си търси повод да я намрази...

Абе тя му казва, че не знае дали го обича, той си търси други поводи. Какъв по-голям повод от това?

# 17
  • Мнения: 3 231
Брей, големи разбирачи на жените се пишат някои.  Laughing
Не само на жените. Всеки човек, който играе двойна игра, се ужасява от ситуация,  в която двете манипулирани от него страни осъществяват контакт. Това го изважда от контролния пулт. Ситуацията е извън контрол. Няма ефективно управление на риска. Последиците са непредвидими.  Затова мъжете се ужасяват от среща любовница-съпруга, а жените се ужасяват от среща любовник-съпруг.

По правило един триъгълник се управлява от средния ъгъл. Срещата на двата други ъгъла обикновено разрушава статуквото. А средният ъгъл не обича друг да контролира триъгълника, който той е изградил. В случая нашият автор вече й е объркал плановете, защото я е хванал с смс-ите. Ние не знае какво тя е планирала преди това. Знаем обаче, че каквото и да е планирала, хващането на смс-ите е довело до промени в плановете й.

Дълбоко в себе си съм уверен, че една среща Мъж 1 - Мъж 2 още по-силно ще обърка сценария й.

# 18
  • Мнения: 2 650
Абсолютно съм съгласна с всеки пост на nofelet по тази тема.  По мои наблюдения мъжете сякаш изглеждат по-наранени от физическата изневяра , жените от чувствената, но и при двата пола  търсенето на яснота е много важна за правилното вътрешно решение.  И колкото  за единия  избягването но яснотата да има лични оправдания от сорта - да не нараня другия,не съм на ясно още и дрън дрън, все пак  истината е , че спестяването на яснота е   облекчаване на  личното  спокойствие и свобода на спестяващия. Аз бих говорила с отсрещната страна -  по-добре, от колкото да седя в неведение и да се чудя кога точно с липсата ми на романтика   забърках това...примерно.

# 19
  • Мнения: 3 231
Иска да го знае, защото си търси повод да я намрази...

Абе тя му казва, че не знае дали го обича, той си търси други поводи. Какъв по-голям повод от това?
Не го познавам. Сигурно има хора, които не им стига, че някой не ги обича, за да го намразят. Трябва им лъжа някаква. Някакво зло. Някаква концентрирана болка. Предателство.... Изчукването с друг мъж е абсолютно достатъчно за 95% от мъжете да не искат да чуят и виждат тази жена до края на живота си.

# 20
  • Мнения: 3 231
Абсолютно съм съгласна с всеки пост на nofelet по тази тема.  По мои наблюдения мъжете сякаш изглеждат по-наранени от физическата изневяра , жените от чувствената, но и при двата пола  търсенето на яснота е много важна за правилното вътрешно решение.  И колкото  за единия  избягването но яснотата да има лични оправдания от сорта - да не нараня другия,не съм на ясно още и дрън дрън, все пак  истината е , че спестяването на яснота е   облекчаване на  личното  спокойствие и свобода на спестяващия. Аз бих говорила с отсрещната страна -  по-добре, от колкото да седя в неведение и да се чудя кога точно с липсата ми на романтика   забърках това...примерно.
Ами да. Ние дори не знаем каква е играта на тази жена. Напълно възможно е целта й да е да накара нашия автор да лази по корем, за да си я върне. Да го накаже. Да излезе победител от една ситуация, която е излязла от контрола й. Да се върне на бял кобила - с мъж, който я моли нея за прошка и който казва "мила, взех си поука, ще бъда вече друг и т.н. и т.н. знаете този бла-бла-бла Simple Smile  (Никога не забравяй, авторе, че най-ловкия лъжец и манипулатор ще ти изневери и ще те изостави и накрая дори ще успее да те кара ти да се чувстваш виновен за това. Това е изкуство! Wink)

Узнаването за физическата изневяра обаче ще обърне всичко с главата надолу, защото нашият автор просто ще се изпари в простора.

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Брей, големи разбирачи на жените се пишат някои.  Laughing
Не само на жените. Всеки човек, който играе двойна игра, се ужасява от ситуация,  в която двете манипулирани от него страни осъществяват контакт. Това го изважда от контролния пулт. Ситуацията е извън контрол. Няма ефективно управление на риска. Последиците са непредвидими.  Затова мъжете се ужасяват от среща любовница-съпруга, а жените се ужасяват от среща любовник-съпруг.

По правило един триъгълник се управлява от средния ъгъл. Срещата на двата други ъгъла обикновено разрушава статуквото. А средният ъгъл не обича друг да контролира триъгълника, който той е изградил. В случая нашият автор вече й е объркал плановете, защото я е хванал с смс-ите. Ние не знае какво тя е планирала преди това. Знаем обаче, че каквото и да е планирала, хващането на смс-ите е довело до промени в плановете й.

Дълбоко в себе си съм уверен, че една среща Мъж 1 - Мъж 2 още по-силно ще обърка сценария й.
За това не споря - така е. Не е до пол, до човек е - ако си долен лъжлив манипулатор, лъжец и тарикат, няма значение мъж ли си, жена си ли.
Мисълта ми беше, че и на третата страна не може да се разчита, че ще даде достоверна и обективна информация, след като вече е била набъркана в историята. Може да каже, каквото си иска, в зависимост от това, какво иска за себе си. Разбира се, може и да не постъпи така, но положението е 50/50.
Друг вариант е авторът да й подхвърли, че има намерение да се срещне с него и да наблюдава реакцията й. След като му е казала, че не знае дали има чувства към него, да взема решение и да действа, вместо да търси причини и виновни.

# 22
  • Мнения: 3 231
Брей, големи разбирачи на жените се пишат някои.  Laughing
Не само на жените. Всеки човек, който играе двойна игра, се ужасява от ситуация,  в която двете манипулирани от него страни осъществяват контакт. Това го изважда от контролния пулт. Ситуацията е извън контрол. Няма ефективно управление на риска. Последиците са непредвидими.  Затова мъжете се ужасяват от среща любовница-съпруга, а жените се ужасяват от среща любовник-съпруг.

По правило един триъгълник се управлява от средния ъгъл. Срещата на двата други ъгъла обикновено разрушава статуквото. А средният ъгъл не обича друг да контролира триъгълника, който той е изградил. В случая нашият автор вече й е объркал плановете, защото я е хванал с смс-ите. Ние не знае какво тя е планирала преди това. Знаем обаче, че каквото и да е планирала, хващането на смс-ите е довело до промени в плановете й.

Дълбоко в себе си съм уверен, че една среща Мъж 1 - Мъж 2 още по-силно ще обърка сценария й.
За това не споря - така е. Не е до пол, до човек е - ако си долен лъжлив манипулатор, лъжец и тарикат, няма значение мъж ли си, жена си ли.
Мисълта ми беше, че и на третата страна не може да се разчита, че ще даде достоверна и обективна информация, след като вече е била набъркана в историята. Може да каже, каквото си иска, в зависимост от това, какво иска за себе си. Разбира се, може и да не постъпи така, но положението е 50/50.
Друг вариант е авторът да й подхвърли, че има намерение да се срещне с него и да наблюдава реакцията й. След като му е казала, че не знае дали има чувства към него, да взема решение и да действа, вместо да търси причини и виновни.
Аз казах, че не виждам нищо лошо в това да се срещне с Мъж 2. Никога не съм казвал сляпо да вярва на всичко, казано от Мъж 2. Казвам на нашия автор да иде на тази среща с отворени очи и уши и да мисли върху всичко, което чува без да го приема задължително за чиста монета. Може мъж 2 да е голям измамник също. Ама може и да пълен льольо и да си разкаже съвсем достоверно къде и кога я е чукал дори и даже бенка на венериния хълм за доказателство да посочи....

В крайна сметка винаги се хваща кой лъже, ако има разминаване на версиите. Т.е. ако Мъж 2 каже чуках я, а нашата героиня каже - лъже, не ме е чукал.

# 23
  • Мнения: 280
Е за що пък чак толкова черна трябва да е жената?Да иска той да лази по корем и т.н. Ами ако просто вече не го иска/затова се и изнесла,нито пък прави постъпки за оправяне на отношенията им/Все пак е сложила картите на масата,признала е за смс-ите и просто се е отдръпнала от партньора си.Явно вече тяхната връзка не и е по сърце.Момчето да рови и нищи за "истината".....каквото и да открие....И КАКВО ОТ ТОВА?Според мен тя явно иска да скъсат и това и е по-лесния вариант.Когато той е открил смс-ите я е улеснил.Сега тя си прави пас ,а той нищи нещата,сякаш зависи от него нещо.Всеки на негово място трудно би приел нещата,няма значение флирт ли е било и ли нещо повече,защото се чувства отхвърлен.И отговор и приемливо обяснение няма да получи от МЪж 2

# 24
  • София
  • Мнения: 11 502
Не сте женени, нямате деца, не те обича, много вероятно е да се чука с друг (или ад го планува в бъдеще време), както казва nofelet, Разкарвай я!

Или като минимум Изобщо не я търси за известно време. Знам какво ти е, пич, но нищо няма да спечелиш.

Ако искаш се виждай с онзи, ако искаш - не; ням анищо унижаващо, както е казано по-горе, най-много да ти изясни картинката в цялост тази среща. редки са случаите в които третата страна (която и без друго се чувства неловко), би се съсипала да лъже (ако не става въпрос за супер нагло парче)

# 25
  • Мнения: 3 231
Е за що пък чак толкова черна трябва да е жената?Да иска той да лази по корем и т.н. Ами ако просто вече не го иска/затова се и изнесла,нито пък прави постъпки за оправяне на отношенията им/Все пак е сложила картите на масата,признала е за смс-ите и просто се е отдръпнала от партньора си.Явно вече тяхната връзка не и е по сърце.Момчето да рови и нищи за "истината".....каквото и да открие....И КАКВО ОТ ТОВА?Според мен тя явно иска да скъсат и това и е по-лесния вариант.Когато той е открил смс-ите я е улеснил.Сега тя си прави пас ,а той нищи нещата,сякаш зависи от него нещо.Всеки на негово място трудно би приел нещата,няма значение флирт ли е било и ли нещо повече,защото се чувства отхвърлен.И отговор и приемливо обяснение няма да получи от МЪж 2
Ако приемем тази версия - просто вече не го иска/затова се и изнесла,нито пък прави постъпки за оправяне на отношенията им/и просто се е отдръпнала от партньора си.Явно вече тяхната връзка не и е по сърце - тогава откъде накъде казва на Мъж 1 с кого, как и къде да се среща? Мъж 1 и Мъж 2 са пълнолетни разумни същества. Ако решат да се срещнат, това зависи от тях двамата и нашата главна героиня няма как да промени това.

Но.... авторът каза, че тя го е МОЛИЛА да не се среща с Мъж 2......

............ Голямо многоточие Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 650
Е за що пък чак толкова черна трябва да е жената?Да иска той да лази по корем и т.н. Ами ако просто вече не го иска/затова се и изнесла,нито пък прави постъпки за оправяне на отношенията им/Все пак е сложила картите на масата,признала е за смс-ите и просто се е отдръпнала от партньора си.Явно вече тяхната връзка не и е по сърце.Момчето да рови и нищи за "истината".....каквото и да открие....И КАКВО ОТ ТОВА?Според мен тя явно иска да скъсат и това и е по-лесния вариант.Когато той е открил смс-ите я е улеснил.Сега тя си прави пас ,а той нищи нещата,сякаш зависи от него нещо.Всеки на негово място трудно би приел нещата,няма значение флирт ли е било и ли нещо повече,защото се чувства отхвърлен.И отговор и приемливо обяснение няма да получи от МЪж 2
По-лесният вариант като иска да скъса е да си каже истината, а тя просто си отставя вратички за всеки случай. Ми не е много честно. Ако жена беше писала   за подобен казус - едва ли  щяхте    да  пишете така.  

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
nofelet, Очевидно е, че приятелката му е охладняла доста към него и дори не е сигурна, че все още го обича. Тогава какво значение има дали е спала с някой и дали дори има друг човек.
Иска да го знае, защото си търси повод да я намрази. За много хора омразата е много важен двигател, когато се опиташ да преживееш една раздяла. Повечето хора предпочитат да намразят човека, с който се разделят, защото това им дава мощ да продължат, да се оттласнат от него. Да го зачеркнат. Тежка е раздялата с човек, който обичаш. Благодатна е раздялата, когато си казваш - "добре, че изцибах този мръсник (мръсница) от живота си". Та.... аз много добре разбирам автора. Той няма силата да скъса с нея. Затова търси повод. Изчукването с другия ще му даде този повод.

Не можем да бъдем сигурни дали в случая на автора, омразата би му помогнала да се справи по-добре с раздялата. Може да страда повече, като разбере, че му е изневерявала. Ако никога не получи потвърждение на това, може да приеме, че такава може и да не е имало.
Мен лично няма да ме грее особено дали мъжа ми ми е изневерил или не. Зарязал ли ме е - зарязал ме е. Дали ще е заради друга жена или заради това, че аз съм го отблъснала с нещо, изхода е един. Не бих се унижавала да говоря с "другата". Като толкова си я харесва, лично ще му стегна куфарите и ще му дам един начален тласък отзад, пък дали е спал с нея или не - хич не ми пука, след като вече не ме обича. Достатъчен е факта, че е позволил на трети човек да се намеси във връзката ни и да му мъти главата.
И да, La Sombra е много права. Ако онзи иска тази жена, ще направи всичко, за да я получи, дори и да се наложи да послъже гаджето й, макар че така има риск мацката да научи, че новата изгора е излъгал и да се отврати и от него.

# 28
  • Мнения: 280
Е за що пък чак толкова черна трябва да е жената?Да иска той да лази по корем и т.н. Ами ако просто вече не го иска/затова се и изнесла,нито пък прави постъпки за оправяне на отношенията им/Все пак е сложила картите на масата,признала е за смс-ите и просто се е отдръпнала от партньора си.Явно вече тяхната връзка не и е по сърце.Момчето да рови и нищи за "истината".....каквото и да открие....И КАКВО ОТ ТОВА?Според мен тя явно иска да скъсат и това и е по-лесния вариант.Когато той е открил смс-ите я е улеснил.Сега тя си прави пас ,а той нищи нещата,сякаш зависи от него нещо.Всеки на негово място трудно би приел нещата,няма значение флирт ли е било и ли нещо повече,защото се чувства отхвърлен.И отговор и приемливо обяснение няма да получи от МЪж 2

Ако приемем тази версия - просто вече не го иска/затова се и изнесла,нито пък прави постъпки за оправяне на отношенията им/и просто се е отдръпнала от партньора си.Явно вече тяхната връзка не и е по сърце - тогава откъде накъде казва на Мъж 1 с кого, как и къде да се среща? Мъж 1 и Мъж 2 са пълнолетни разумни същества. Ако решат да се срещнат, това зависи от тях двамата и нашата главна героиня няма как да промени това.

Но.... авторът каза, че тя го е МОЛИЛА да не се среща с Мъж 2......

............ Голямо многоточие Simple Smile
Тук имаш право!Ама пък не допускаш ли,че иска да му спести подробности/ако онзи другия въобще ще ги сподели де/защото е излишно да го наранява допълнително.

# 29
  • Мнения: 3 231
Никой никому не може да отнема правото да знае истината. Човекът, искащ да знае истината, очевидно не го е страх от болката, която се крие там. Който го е страх от болка, не рови в чужди смс-и, а си рови главата в пясъка. Той е избрал първото. Явно носи на болка момчето и си е преценил.

# 30
  • Мнения: 280
Никой никому не може да отнема правото да знае истината. Човекът, искащ да знае истината, очевидно не го е страх от болката, която се крие там. Който го е страх от болка, не рови в чужди смс-и, а си рови главата в пясъка. Той е избрал първото. Явно носи на болка момчето и си е преценил.
Дано!

# 31
  • Мнения: 46 591
Никой никому не може да отнема правото да знае истината...

Тя истината е ясна.

# 32
  • Мнения: 3 231
Е, всеки има право да си изяснява нещата по-трудно от друг. Това, че на теб ти е ясна, не значи, че и на авторът му е.

# 33
  • Мнения: 46 591
Ами ок.
Просто смятам, че е много смешно да тичаш при някой и да го питаш дали е чукал гаджето ти, когато е ясно, че е.
И не знам от какъв зор въобще третото лице ще седи и ще дава "показания" Laughing но... свят шарен.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На мен пък ми е странно от толкова много СМС-и как пък толкова на автора не му стана ясно за какво става въпрос и какво е правило гаджето му. Ако в СМС-ите се уговарят да се видят в неговия или нейния апартамент е ясно какво са правили. Надали са редили пъзел или са играли шах.
Общо взето ако са си разменяли нежности и любовни обяснения е ясно, че за девойката автора е вече бита карта.

# 35
  • София
  • Мнения: 23 124
На мен пък ми е странно от толкова много СМС-и как пък толкова на автора не му стана ясно за какво става въпрос и какво е правило гаджето му.
Е как! Дори още в първия смс да е прочел "Правиш страхотни свирки!", той няма да повярва, докато баджанака не му го потвърди на четири очи.  Whistling И не, не е мъжка постъпка да ровичкаш в телефона на половинката си, нито да звъниш на новата й тръпка.

# 36
  • Мнения: 3 231
Авторчето. Няма нищо немъжко да си поговориш с човека. Не е мъжко, например, да му счупиш краката. Не е мъжко да го инвалидизираш за цял живот също. Но да говориш.... това си е човешка дейност. Един мъж не трябва да се страхува, срамува или напикава при мисълта за честен разговор очи в очи с друг мъж. Не я слушай Тонката. Викай Мъж 2 на бира. Ако откаже, жив и здрав.

# 37
  • Мнения: 280
На мен пък ми е странно от толкова много СМС-и как пък толкова на автора не му стана ясно за какво става въпрос и какво е правило гаджето му.
Е как! Дори още в първия смс да е прочел "Правиш страхотни свирки!", той няма да повярва, докато баджанака не му го потвърди на четири очи.  Whistling И не, не е мъжка постъпка да ровичкаш в телефона на половинката си, нито да звъниш на новата й тръпка.
Точно така! Naughty

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
nofelet , признай си, че на времето си звънял на любовника на жена си, щото си нямал с кой да пиеш бира  cheers

# 39
  • Мнения: 280
 Joy
nofelet , признай си, че на времето си звънял на любовника на жена си, щото си нямал с кой да пиеш бира  cheers

Joy  Joy  Joy
На автора му е зле.....па ние.....

# 40
  • Мнения: 3 231
За една жена по-страшно от това срещата между мъжа и любовника й да завърши в болницата, е... да завърши в кръчмата. Двама баджанаци седнат ли на бира или ракия, най-често "наздравето" е, "защото Бог ни помогна да се отървем от тая к....". Аз затова силно пропагандирам за среща. Имам огромни съмнения, че това ще обърне целия сценарий на главната героиня с главата надолу.

Всъщност, що да й го обърне... Тя нали казала, че не й е до мъже вече. Ми идеална почва за едно ново мъжко приятелство в такъв случай. Авторе, хич не му мисли, звъни на баджанака.

# 41
  • Мнения: 2 553

Тук имаш право!Ама пък не допускаш ли,че иска да му спести подробности/ако онзи другия въобще ще ги сподели де/защото е излишно да го наранява допълнително.

Включвам се само да кажа, че съм съгласна с болднатия текст - ако съм на мястото на мъж 2 и мъж 1 ми се обади да ми иска обяснения, честно казано едва ли ще получи някакви..

# 42
  • София
  • Мнения: 23 124
Изхождайки от моя мъж, той нито ще ми рови в личните вещи, нито би звънял на евентуалните ми любовници, нито би давал на друг мъж обяснения, ако бъде питан, аджеба, любил ли е чужда жена.  Mr. Green Така че хора разни и всеки си действа според характера и нагласите си.

# 43
  • Мнения: 3 231
Изхождайки от моя мъж, той нито ще ми рови в личните вещи, нито би звънял на евентуалните ми любовници, нито би давал на друг мъж обяснения, ако бъде питан, аджеба, любил ли е чужда жена.  Mr. Green Така че хора разни и всеки си действа според характера и нагласите си.
Т.е. твоят мъж няма нищо общо с автора още от самото начало с смс-ите. Тогава защо го даваш за пример? Голяма си шматка.

# 44
  • София
  • Мнения: 23 124
Аз, че съм шматка, е едно на ръка.
Давам го за пример моя мъж на автора, за да си направи извод как занапред да постъпва една идея по-мъжки.  Wink

# 45
  • Мнения: 3 231
Айде сега, не може всички да са мъже като мъжа ти. Някой пък са мъже като автора.

# 46
  • София
  • Мнения: 23 124
Аз да не би да твърдя обратното.  Thinking
Момчето търси съвети, аз му давам моя, който е да не се излага да търси баджанака. Толкоз.

# 47
  • Мнения: 3 231
Абе защо баджанакът и неговото мнение за нашия герой ще са фактор. Човек може да се изложи само пред себе си. Пък и кой знае... Онзи мишок може и да не си вдигне телефона или да се скрие в канала бързо-бързо. Тогава.... Тая работа с излагането е като секса. Кой кого е изчукал е въпрос на гледна точка.

# 48
  • Мнения: 280
Аз, че съм шматка, е едно на ръка.
Давам го за пример моя мъж на автора, за да си направи извод как занапред да постъпва една идея по-мъжки.  Wink
Така де-иначе ..какво-да се изтъпани пред онзи и да го пита "ти спа ли с мойта" И да се надява на отрицателен отговор....А онзи ако го отреже,че обяснения няма да дава и ли па ако му каже "да"....
ще му потънат гемиите яко

# 49
  • Мнения: 46 591
На мен ми е по-интересно кой плаща бирата  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 280
На мен ми е по-интересно кой плаща бирата  Mr. Green
Как кой.....който кани! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 231
Вий не разбирате трагедията на лиричния герой. Той има нужда да я хване в лъжа. Това е. Защо му пречите?

# 52
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Споделям мненията на мъжете в тази тема   Peace


Понякога все искаме да чуем и другата страна , ама като я чуем викаме 'А не е така'  Mr. Green



# 53
  • Мнения: 46 591
Как кой.....който кани! Simple Smile

Никва далавера значи. Не стига, че ти е чукал жената, ами и бира да го черпиш  ritnik

Вий не разбирате трагедията на лиричния герой. Той има нужда да я хване в лъжа. Това е. Защо му пречите?

400 смс-а ако не е хващане в лъжа, здраве му кажи  Joy

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Вий не разбирате трагедията на лиричния герой. Той има нужда да я хване в лъжа. Това е. Защо му пречите?

Много знаеш от какво има нужда момчето  Grinning


И защо онзи да е мишок. Мишката е тя. Момчето няма морални задължения към автора и може да си спи с когото си иска. Тя е тази, която дължи уважение и вярност на гаджето си. Онзи, другия може дори да не знае за съществуването на нашто момче.

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 16:48 от miss july

# 55
  • Мнения: 3 231
Не казвам, че е мишок. Ама може и да е. Като чуе мъж от другата страна, може и да наака гащите. Ако няма нищо за криене и няма от какво да се срамува, няма смисъл да не си вдига телефона или да бяга твърде активно от тази среща. Паднало му се, изчукал. Аз не виждам Мъж 1 да му е нещо ядосан или да го търси, за да го вкарва в "Пирогов"... Иска просто да свери версиите човека Simple Smile

# 56
  • Мнения: 8 972
И какво като се срещне с другия човек  newsm78
На детектор на лъжата ли ще го подложи...
Приятелката ти е тази, с която трябва да си решите отношенията, ама като гледам може тя да не иска да си ги решава, а да предпочита кой откъдето е

# 57
  • Мнения: 46 591
nofelet, откъде си сигурен, че оня няма да те излъже? Може да каже каквото си поиска, нали се сещаш  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 231
Авторе, Тонка Бонка и Лайк Смоук няма ги слушаш. Те са видни манипулаторки и интригантки. Даже ги подозирам, че са агентки на твойта русалка. Всички яко са се хванали да те разубеждават да не се срещаш с баджанака... Ти сега напук иди и пий една бира с него. После и на мач идете. Нека шафрантията си седи сама в апартамента на нейн роднина. Няма смс-и, няма виртуален секс, няма реален секс. Да видим на кой от двама ви първо ще започне да звъни Simple Smile

Аз викам и двамата да й теглите по една... и да ходи да си търси трети.

# 59
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да видим на кой от двама ви първо ще започне да звъни Simple Smile

Аз викам и двамата да й теглите по една... и да ходи да си търси трети.
Е, де, е, де. То може вече и да има трети и мацката да въздъхне с облекчение, че се е отървала от двамата баджанаци и може да се наслаждава на връзката с третия.  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 8 972
Ама, то сигурно ли е, че въпросният иска да се вижда с автора  newsm78
Или последният ще му устрои засада? Пък човекът може и да не подозира за наличието на автора или да не пука изобщо.

# 61
  • Мнения: 280
Вий не разбирате трагедията на лиричния герой. Той има нужда да я хване в лъжа. Това е. Защо му пречите?
Че той вече си я е хванал в лъжа...тия смс-и какво са?

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Авторе, Тонка Бонка и Лайк Смоук няма ги слушаш. Те са видни манипулаторки и интригантки. Даже ги подозирам, че са агентки на твойта русалка. Всички яко са се хванали да те разубеждават да не се срещаш с баджанака... Ти сега напук иди и пий една бира с него. После и на мач идете. Нека шафрантията си седи сама в апартамента на нейн роднина. Няма смс-и, няма виртуален секс, няма реален секс. Да видим на кой от двама ви първо ще започне да звъни Simple Smile

Аз викам и двамата да й теглите по една... и да ходи да си търси трети.

 hahaha
Ама ти хич не си интригант, че не спря да го караш момчето да му звъни на онзи  Joy
Дали ще излезе нещо положително от това да му се обади - никой не знае. Може и по-зле да стане, може и наистина да се изясни ситуацията.
Аз лично, от женска гледна точка, ако някой мъж зареже жена си заради мен /макар че си имам железен принцип да не се занимавам с обвързани мъже/, няма да се занимавам да се срещам с афектираната бивша. Най-много да разменя няколко думи с нея по телефона и да ги оставя да си изясняват отношенията с очевидно вече бившия й мъж. Как пък няма да си губя времето да се срещам и да се обяснявам на някакъв човек, за който въобще не ми пука. Та може и онзи "мишок" да мисли като мен.

# 63
  • Мнения: 46 591
Ти сега напук иди и пий една бира с него. После и на мач идете...

...и накрая си легнете  Joy

# 64
  • Мнения: 8 972
Аз също не бих се занимавала със съпруги и приятелки. Още повече, ако съм била наясно за наличието на такава и съм дала, както се казва "информирано съгласие" за връзка или интимно общуване. Какво има да й кажа на въпросната?

# 65
  • Мнения: 3 231
Да видим на кой от двама ви първо ще започне да звъни Simple Smile

Аз викам и двамата да й теглите по една... и да ходи да си търси трети.
Е, де, е, де. То може вече и да има трети и мацката да въздъхне с облекчение, че се е отървала от двамата баджанаци и може да се наслаждава на връзката с третия.  Mr. Green
А така. Аз затова му казвам. От цялата работа поне едно ново приятелство да намаже. Само да ви кажа, че мъжете си прощават тия неща. На нас по природа ни е вродено, че при изневери и триъгълници, жената е виновна (то май и на вас така, като виждам колко много си обичате съперничките Simple SmileSimple SmileSimple Smile ). Така че да простиш на мъж, че ти е праснал гаджето си е съвсем нормално. Дала му, праснал. И ти така би направил. Но на нея да простиш - туй трудно се случва и рядко се случва Simple Smile

# 66
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Рядкост е тая работа, Нофелет. И при жени, и при мъже. Има такива, които създават нещо подобно на приятелство, но броят им е пренебрежимо малък. Да не говорим какво се случва, когато приятели/приятелки от детинство се набъркат в такива каши с половинката на така наречения им приятел/ка. Такива неща скапват всичко и рядко от тях произлиза нещо хубаво. Затова моят съвет към автора е, ако смята, че не може да продължи така, да къса и да продължава напред.

# 67
  • Мнения: 3 231
Да бе, и ние тука кво печелим, ако двамата не се видят, чуят и не си разменят по някоя добра дума и някое приятелско кроше. Не може така. Цял ден тук живеем и горим в проблемите на лирическия герой, и накрая блудкава развръзка. Срам! Тъй амчи...

# 68
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Провокатор!  Mr. Green
Ние ще пием по една студена вода, щото авторът така и не се вясна повече да каже какво смята да прави след толкова приказки по темата му.  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2
Така тук съм вече,да поясня въпросният младеж е малък на години и до колкото разбрах е такъв романтик който се закача само с чужди жени и никога нищо сериозно.Така а с моята "приятелка"  живеем в моето жилище но е обзаведено общо.Родителите ни се харесват всички около нас ни харесват,но ето каква ситуация.Всичкия и багаж е тук при мен ,искала малко спокойствие да преосмисли нещата.Другото е че тя ме мъчи 2 години да и предлагам брак  и дете,но аз така и не направих тази крачка което със сигурност е изиграло роля.Нека жените да кажат какво мислят когато искат да останат сами.Аз много я обичам,но сега чак го осъзнавам колко много ми липсва.

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
Другото е че тя ме мъчи 2 години да и предлагам брак  и дете,но аз така и не направих тази крачка което със сигурност е изиграло роля.Нека жените да кажат какво мислят когато искат да останат сами.
Като как точно те мъчи? Аз, ако искам да се женя, ще си го кажа направо. Ако ти не искаш, моля не ми губи времето. Това мъчение ли е?

# 71
  • Мнения: 2
Не бяхме финансово стабилни нямахме жилище и работа,сега  всичко имаме но нея я няма

# 72
  • София
  • Мнения: 18 679
Хе, хе Simple Smile Да ти кажа честно, жена, дето е залетяла да се жени и да ражда без работа, без жилище, без нищо...не си изпуснал много Laughing
Майтапя се, разбира се, вие си знаете Peace

# 73
  • Мнения: 2 650
Аха, значи ако  й беше предложил и ако се бяхте обебели, тя нямаше да изневери....ама разбира се, как не се сетих. Оп, всъщност тя не е изневерила, само  е задоволявала нуждата от романтика, брак и  бебета с няколко стотин есемеса... Понякога бъркаме обидата    с любов и липса - ама това не е  любов, само наранено его.  Ако ти е важно да знаеш някаква истина,  прави,каквото си решил. Все пак ако ти  наистина си виждал този човек до себе си в преспектива, нищо материално нямаше да те спира да бъдеш с него без толкова отлагане  с някакви оправдания , дали финансови или други. Може  и да си усещал, че не е жената за тебq    затова и  си се пазил несъзнателно.  Толкова време не се зачерква така, ясно ми е, но пък може  да сте си направили взаимно услуга в неправилностите си - тя да търси романтика другаде, ти да четеш  чужда поща. Хубавото е,  че сте  си го разбрали сега. Ако преглътнеш нараненото его,  може и да разбереш, че ти е направила услуга от към време поне.

# 74
  • София
  • Мнения: 23 124
Авторе, Тонка Бонка и Лайк Смоук няма ги слушаш. Те са видни манипулаторки и интригантки.
нофелете, хитрецоооу  Joy  Joy  Joy
Определено вече ми действа възбуждащо, когато ми говориш така.  Mr. Green
Преди ти се дразнех.

# 75
  • Мнения: 1 136
Леле Тонка, внимавай какви ги пишеш във форума , че виж мъжа ти изчел твоите и на моделиер писания и после кой кого ще черпи бира ... Simple Smile Simple Smile
Автора , ходи да го видиш този романтик и романтично му кажи да се разкарва от твоята любов , тя да не си почива толкова , а да се прибира иначе багажа вън . Не знам какви нежни души се размножи ха ,все премислят , депресирани , романтични и т.н - нещата са прости "или съм с мъж1 или с 2 или с никой с перспектива да открия N3!
И какво лошо има да му зашлевиш два шамара на романтика , каква работа има с твоята дама , да си държи ципа затворен и да не пипа чуждо че...........

# 76
  • София
  • Мнения: 23 124
Леле Тонка, внимавай какви ги пишеш във форума , че виж мъжа ти изчел твоите и на моделиер писания и после кой кого ще черпи бира ... Simple Smile Simple Smile
Мъжа ми да отвори бг-мамма.  Shocked Мисля, че това няма да стане дори ако му насочат пистолет в слепоочието.  Joy А и той си ме знае, че съм натокана само на приказки.

# 77
  • Мнения: 1 136
Той може да не го отвори , но друг може да покаже .,, и откъде да е сигурен човека на какво си "натокана"- и аз така си мислех за мен и моя приятел и се правех на интересна с един , който дори не съм виждала , но много ни вървеше приказката и мнооого случайно приятели ми откри едно разговорче с подправки / около1-2 часа , което излиза към 100 смс / и тогава се чудех как да се обяснявам Simple SmileSimple Smile Тонка извинявай , не ти навлизам в личното пространство , но съм в малко лигаво настроение и като видях поста ти се сетих за моите глупости, които бях сътворила Hug Peace

# 78
  • Мнения: 8 972
Авторе, Тонка Бонка и Лайк Смоук няма ги слушаш. Те са видни манипулаторки и интригантки.
нофелете, хитрецоооу  Joy  Joy  Joy
Определено вече ми действа възбуждащо, когато ми говориш така.  Mr. Green
Преди ти се дразнех.


Аз съм доста откровен и директен човек, че дори и простачка ме нарекоха в една тема едни госпожи, които не им издържаха нервите  Mr. Green
Но щом си рекъл, че съм интригантка и манипулаторка - така да бъде.

Тони да му викнем нещо за пиене на Нофелетчо  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 23 124
axel_chiara, споко, не ми навлизаш в никакво простраство. Аз си се лигавя на приказки. Това е всичко. Моят мъж си ме познава отлично. А евентуално някой, ако ме разпознае, какво ще си помисли - изобщо не ме вълнува.  Grinning

Like_Smoke, предлагам ти да го поканим на биричка. Но после да отидем на кино, не на мач, ако е възможно.  Joy

# 80
  • Мнения: 8 972

Like_Smoke, предлагам ти да го поканим на биричка. Но после да отидем на кино, не на мач, ако е възможно.  Joy

Може да гледаме Нимфоманка на Ланс фон Триер  hahaha hahaha
Около три часа е и си има всичко

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Авторе, Тонка Бонка и Лайк Смоук няма ги слушаш. Те са видни манипулаторки и интригантки.
нофелете, хитрецоооу  Joy  Joy  Joy
Определено вече ми действа възбуждащо, когато ми говориш така.  Mr. Green
Преди ти се дразнех.


Аз съм доста откровен и директен човек, че дори и простачка ме нарекоха в една тема едни госпожи, които не им издържаха нервите  Mr. Green
Но щом си рекъл, че съм интригантка и манипулаторка - така да бъде.

Тони да му викнем нещо за пиене на Нофелетчо  Laughing

О, и на мен ми се е случвало това. Какво да направя, че съм искрена и наричам нещата с истинските им имена, а някои хора нямат чувство за хумор.

Аз съм обидена на nofelet, че не ме включи в отбора на интригантките.  Crossing Arms

П.П. ММ си пада малко ревнивец, ама е на моменти. Ама какво да го правиш - генче  Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 23 124
Може да гледаме Нимфоманка на Ланс фон Триер  hahaha hahaha
Около три часа е и си има всичко
Отлично предложение!   bouquet
Пък, ако нофи се изплаши и не му стиска, ще си отидем двенките.  Mr. Green Можехме и Джулката да викнем да ни се присъедини, ама нали е морско чедо...

# 83
  • Мнения: 3 231
Спамите на мъжа темата, момичета. Авторе, слушай Зандали. Ама.... както искаш. Ако искаш не я слушай. Аз ако бях на теб, щях да я послушам.

Следва спам за Мис Джулай, тонкобонко, лай смоук:
Скрит текст:
Мис Джулай, искрено се извинявам, задето те пропуснах. Нищо лично. Просто в бързината... Ето сега наваксвам - ти си емоционално нестабилна и квазидепресирана фурнаджийска лопата и умерена лицемерка. Сега вече се надявам да не ми се сърдиш. Никога вече няма да те пропускам.

Иначе само да ви кажа - много сте ми долни интригантки. Знаете, че съм женен и няма да се поддам на евтините ви свалячески номера, извадени от булеварден роман от 20-те. Много ви е смешно планчето. Да ви откажа да дойда и после да ми се присмивате: Нанананана - чехльо, чехльо! Мъж под чехъл! Не може да иде на кино, щото го е страх от жена му! Нананананан! Кукуригууу!

Много сте ми долнопробни както винаги с подлите си сценарийчета невинно-усмихнати и отровно-подмолни.

Никакво кино с вас. Нито пък с вашата съратничка в пъклените ви планове Мис Джулай Вечноправата. Три феи май ми се привиждат,... но не - змийски люспи виждам под роклите ви бляскат. Няма да ме оплетете в тайното ви сестринство и да ми пеете покварените си песни. Край парфюмираните ви мрежи ще преплува Нофелет, но тежко на всички наивни сафридчета, които ще се оплетат.

# 84
  • София
  • Мнения: 23 124
Йес!  Joy

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Спамите на мъжа темата, момичета. Авторе, слушай Зандали. Ама.... както искаш. Ако искаш не я слушай. Аз ако бях на теб, щях да я послушам.

Следва спам за Мис Джулай, тонкобонко, лай смоук:
Скрит текст:
Мис Джулай, искрено се извинявам, задето те пропуснах. Нищо лично. Просто в бързината... Ето сега наваксвам - ти си емоционално нестабилна и квазидепресирана фурнаджийска лопата и умерена лицемерка. Сега вече се надявам да не ми се сърдиш. Никога вече няма да те пропускам.

Иначе само да ви кажа - много сте ми долни интригантки. Знаете, че съм женен и няма да се поддам на евтините ви свалячески номера, извадени от булеварден роман от 20-те. Много ви е смешно планчето. Да ви откажа да дойда и после да ми се присмивате: Нанананана - чехльо, чехльо! Мъж под чехъл! Не може да иде на кино, щото го е страх от жена му! Нананананан! Кукуригууу!

Много сте ми долнопробни както винаги с подлите си сценарийчета невинно-усмихнати и отровно-подмолни.

Никакво кино с вас. Нито пък с вашата съратничка в пъклените ви планове Мис Джулай Вечноправата. Три феи май ми се привиждат,... но не - змийски люспи виждам под роклите ви бляскат. Няма да ме оплетете в тайното ви сестринство и да ми пеете покварените си песни. Край парфюмираните ви мрежи ще преплува Нофелет, но тежко на всички наивни сафридчета, които ще се оплетат.

 Hug Нофи, и аз те обичам, бе душа.
Тихо да не чуе жената ти, че си ни гледал под полите   Laughing

П.П. Още има време да размислиш за киното.

И спокойно - никога не бих нарекла чехльо мъж, който прекарва половината си време в бг мама и опустосва половината списващи жени  Peace

Последна редакция: нд, 25 май 2014, 22:19 от miss july

# 86
  • Мнения: 2 805
Защо е толкова решаваща за мъжете физическата изневяра?!
Момичето писало незнамсиколкостотин есемеса, ама не това е същественото, а дали е осъществена изневярата на практика!?
Ами, автора, за мен е осъществена, за жените емоционалната изневяра си е равностойна. Дали и технически, не е от кой знае какво значение.
Сега номерът е да решиш за себе си искаш ли я наистина или не и ако е да, да направиш необходимото да си я върнеш.
На твое място не бих щурмувала нито момичето, нито обожателя, остави нещата да си вървят по естествен път. Не прекъсвай връзката, говори с нея, без да настояваш за развръзка - просто покажи интереса, който явно имаш - добре ли е, какво е правила през деня, покани я на кафе с предварителна уговорка, че няма да говорите за връзката, просто да се видите и толкова.
Правил си се на интересен, пренебрегвал си желанията и надеждите й... Ами то в живота празно няма, ако не си ти, друг ще е. Хайде сега, ако още те интересува, леекичко се опитай да я привлечеш отново.
Голяма грешка ще е, ако мислиш, че нещо ти дължи или пък, че ще стане с молби, угаждане и преструвки. Тази жена дълго е била с теб, ясен си й, просто покажи на практика най-доброто от себе си, пък каквото сабя покаже.

# 87
  • Мнения: 1 136
Защото си е доказана изневяра , емоционалната всеки може да си я влачи и покрива. Ноти си абсолютно права , че момичето е изневерило- поради какви причини и доколко могат дасе съберат , единствено те си знаят .

# 88
  • Мнения: 1 788
Аз това не го разбирам.
Мъжът ходи да се разправя с другия, щото видиш ли, милата му приятелка ги забъркала едни такива.
Разправяй се с приятелката си. Какво има да се занимаваш с другите хора?
Другият, ако приятелката ти не му беше дала повод да си мисли, че може да я има, нямаше и да я погледне.
Ама има едни такива жени, дето само подобни неща им повдигат самочувствието.
Ех, колко е желана и какъв кадър е, щом двама, трима, петима се борят за нея.
Ако си тежеше на мястото, онея щяха да са наясно и рано или късно да я оставят на мира.
От такива жени просто ми се повръща.

# 89
  • Мнения: 52
ХМММ, аз исках да се видя с любовницата на съпруга ми, но тя се уплаши. И така не можах да разбера цялата история, защото хванах съпруга си с 350 смс-а и 1000 разговори, но тя е ясна. Намирам разговора с другата страна за полезен, човек иска да е наясно със себе си.

Относно това, че авторът е пренебрегвал половинката си, бих казала следното: "не се чувствай виновен, че не си направил всичко възможно по думите й, за да оцелее връзката", това си е чиста манипулация за прехвърляне на вината. Можеше да каже, че иска да се разделите и да осмисли нещата, защото не вижда развитие в отношенията ви, а не да си търси друг, с който да те замени. Виж, наистина когато на човек му липсва нещо, той го търси, но ако държеше на теб нямаше да постъпи по този начин. Съжалявам, че го казвам и трябва да те уверя, че е много по-добре да се разделите сега отколкото след 2 години, семеен и с дете, защото винаги ще останат съмнения дали тя не прави същите неща, дали докато не е навън, не е с друг  и така...

Ако можеш да забравиш и никога да не сещаш за това, обичаш я, тогава знаеш какво трябва да направиш...

А, ако липсата я бъркаш с навик, лошо. Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт