Изневяра

  • 8 544
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Искам да разкажа моята история
Така с приятелката ми сме 6г. заедно но от 1 месец нещо усетих хлад в нея и не след дълго я хванах че си пише с един смс-и които бяха около 400 за месец.Скарахме се ужасно и тя си тръгна и отиде да живее в един друг апартамент,който е на нейн роднина.Тя беше много обидена че съм и ровил в телефона,а аз че има замесен друг мъж.Вече 4 дни сме разделени,но се срещнахме и поговорихме,тя ми заеви че всичко е било само флирт,но с толкова много смс-и и продължило около 5 седмици в мен се буди съмнение.Тя каза че всичко било приключило и сега иска да остане сама да преосмисли нещата и дали иска да се върне при мен или не.Каза да не мисля глупости и че мъже не и трябвали на този етап.Мира не ми дава искам да разбера истината дали е спала с него защото ще повлияе много.Тя ме моли да не се занимавам с него нито да се срещам,но искам да се спещна с него и да го попитам какви са им намеренията.След като я питах дали ме обича още тя отказа да ми отговори,т.е. нито ДА нито НЕ.Искам да вмъкна че постоянно ме моли да бъда по романтичен да прекарвам повече време с нея,но аз не взех много на сериозно и това го използва за защита,че след като несъм и го дал и се е появил някой друг който и е обърнал внимание тя се е хлъзнала.

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 10:46 от batdrago

# 1
  • Мнения: 46 546
Чакаме

# 2
  • София
  • Мнения: 23 098
Моля? Искаш да ходиш да се срещаш с баджанака. Я се дръж мъжки.  Peace

# 3
  • Мнения: 2
Моля? Искаш да ходиш да се срещаш с баджанака. Я се дръж мъжки.  Peace
идеята ми е да каже какви са им  плановете да знам аз какво да предприемам

# 4
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мира не ми дава искам да разбера истината дали е спала с него защото ще повлияе много.
Crazy Много сте зле това мъжете. Ами ако е сериозно хлътнала по другия, ама без да е спала с него, по-приемливо ли е?  ooooh!
С другия работа нямаш. Говориш с момичето, ако смяташ, че можеш да продължиш с нея, продължаваш, без да ровиш повече назад. Ако смяташ, че не можеш - прекратяваш връзката, вместо да се тормозите и двамата.

# 5
  • Мнения: 46 546
...След като я питах дали ме обича още тя отказа да ми отговори,т.е. нито ДА нито НЕ...

При това положение не виждам какво значение имат останалите неща. Дори да няма друг мъж, дори да има, но да простиш, тя ако не те обича, все тая.

Не я търси, това е моят съвет. Ако има чувства и иска да сте заедно, ще те намери и тогава вече ще го мислиш.

# 6
  • Мнения: 24


Не я търси, това е моят съвет. Ако има чувства и иска да сте заедно, ще те намери и тогава вече ще го мислиш.

Според мен пък я потърси и ясно и категорично й заяви, че искаш да си с нея и от там тя да го решава. Щом й е липсвало внимание от твоя страна, не би било уместно и за капак да не я потърсиш. Не настойчиво де.

Има много голяма вероятност да не е спала с другия. Обикновено такива флиртове са предимно във виртуалното пространство. Но явно има нещо, което куца м/у вас, за да се стигне до тук.

# 7
  • Мнения: 3 231
Авторе, преди много време имах един такъв случай. Една жена ми каза същото - о, аз с него нищо не съм имала, само малко флирт, как може да си мислиш таквиз неща? Така де, ама аз хич не й повярвах. Кое е "мъжко" и кое не според представите на Тонка, Ла сомбра и т.н. аз не знам. Знам обаче, че съвсем по мъжки му се обадих и му казах да дойде на това и това място да поговорим. Казах му, че няма защо да се сттрахува за физическата си цялост и изобщо не мисля да го малтретирам. Видяхме се и просто исках да разбера аз с лъжкиня ли живея или не. Съвсем по мъжки на чаша бира човекът ми разказа своята версия. Е, чукали се бяха.

Дадох й 2-дневно предизвестие и разкарах една лъжкиня от живота си.

Затова честно да ти кажа няма нищо лошо да поговориш с човека. Тълкуванията за "мъжко" на жените не може да те вълнуват. Мъжко е всичко, което лице в лице решава проблеми, а не се крие като мишок от страх. Една среща с другия ще ти отвори доста прозорци за душичката на жена ти.

Само да уточня - да не идеш да се биеш и да се разправяш. Дори и да боцнал мадамата, то не е било изнасилване. Той за нищо не ти е виновен. Е, вече ако се държи агресивно и надменно с теб, няма лошо да му счупиш главата. Ти си решаваш.

# 8
  • Мнения: 3 231
Разбира се, всичко това трябва да направиш, само ако си готов да я разкараш. Аз тогава бях и затова поисках да чуя истината. Ако не искаш да виждаш лъжите й, по-добре не рови, а вярвай.

# 9
  • Мнения: 280
Ако някой ти дължи обяснение въобще,то това е приятелката ти,а не "съперника",така че е детинска идеята да го търсиш.Какво очакваш да ти каже?Да ти сподели съкровените им планове/ако въобще има такива/?Да чуеш и неговата версия дали са правили секс?Ще приемеш ли за чиста монета каквото и да ти каже той?Унизително е да го търсиш.Не си го причинявай.Доколкото разбирам,приятелката ти в момента те игнорира.За Бога,та тя дори мълчи,когато я питаш дали те обича!Едва ли ти решаваш  дали ще ви продължи връзката.Повярвай ми,че ако тя иска да е с теб ще има съвсем друго отношение.Няма да се мести в друг апартамент,нито да се изказва,че в момента не и е до мъже.

# 10
  • Мнения: 3 231
Аз пък си мисля, че той иска среща с ебльото, за да си потвърди, че са правили секс и така в душата си по-лесно да направи скъсването с нея, което към момента няма силата сам да направи.

# 11
  • Мнения: 280
Разбира се, всичко това трябва да направиш, само ако си готов да я разкараш. Аз тогава бях и затова поисках да чуя истината. Ако не искаш да виждаш лъжите й, по-добре не рови, а вярвай.
Именно!Щото на мен нещата не ми изглеждат мадамата да му реве да се събират,а той да се дърпа!По-скоро обратното.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
nofelet, дори и да говори с това момче - какво ще спечели? Просто е безсмислено. Само ще си причини душевен дискомфорт. Очевидно е, че приятелката му е охладняла доста към него и дори не е сигурна, че все още го обича. Тогава какво значение има дали е спала с някой и дали дори има друг човек. Важното е, че любовта вече я няма - със или без наличието на друг мъж.

Да ти кажа, Тони е права. Да, унижение си е, да ходиш да се влачиш по корем, за да научиш истината. Щом някой не ти я казва, значи не е много приятна. Ако някой ме прави така на глупак просто си тръгвам и не се занимавам нито с похотливата си половинка, нито с личността, с който спи. Човек, с който съм била 6г. и който няма доблестта да ми каже истината в очите и да бъде честен, не заслужава да се занимавам с него и миг.

# 13
  • Мнения: 3 231
Тя ме моли да не се занимавам с него нито да се срещам
Сега да ти кажа. Когато на жените им замирише, че двама мъже може да се срещнат без тяхно присъствие, им става много тягостно. Ако ги питаш защо, ще ти кажат:
1. защото не съм някакъв чувал с картофи, че да се разправяте за мен;
2. защото не искам някой да влезе в болница и да се случват някакви ужасни неща

.... докато всъщност... мисълта двама мъже да се срещнат ги ужасява, защото по този начин двамата я изолират от манипулативния контрол върху играта. Докато мъж 1 и мъж 2 са далеч един от друг, тя контролира подаването на информацията, напасването на версиите, воденето за носа на единия в една посока, а на другия в друга и така. Личната среща между двамата носи огромен риск да се разбере, че тя едновременно е лъгала и двамата. Тогава играта се превръща в чиста загуба за нея (ако приемем, че тя все пак иска поне единия от двамата мъже), защото от мъжките срещи има една огромна опасност - възможността след срещата и двамата мъже да не искат нито да чуват, нито да виждат жената.

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Брей, големи разбирачи на жените се пишат някои.  Laughing
Аз пък ако съм на мястото на третия, мога да кажа каквото си искам в зависимост от това, дали искам да им разваля връзката и да дръпна съответния човек от себе си, дали искам да отмъстя на на тоя човек заради неосъществени мераци от моя страна и дали искам да се отърва от тоя човек. Та и инфото "от извора" може да не се окаже толкова надеждно, че то да решава искам ли аз или не искам дали да остана с даден човек или не. Или защото не мога да преценя и не познавам човека до себе си, разчитам на третия да ме светне какво са правя. Проблемите в една връзка се решават от двамата в нея.

Общи условия

Активация на акаунт