След A.Ş.K. в очакване на новите проекти на Хазал Кая - *Тема 15*

  • 77 129
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Снежи, Hug Heart Eyes  bouquet
Огледална тема няма да правим.
Шефовете са орел, рак и щука, а аз нямам време за нищо.

# 16
  • Мнения: 2 449


  Снежи, добре съм,но супер ангажименти ме налегнаха,но иначе съм долу-горе в час ,а и Хазал я хвалят у Румънско  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 8 462
Петрова,  Wink Heart Eyes    bouquet

Мариолка, Heart Eyes радвам се, че и ти се появи.   bouquet


... а и Хазал я хвалят у Румънско  Hug Hug Hug

А скоро и в Дубай и Обединените арабски емирства, защото започва излъчването на "Любов" там по Gem TV ! Wink




Скрит текст:
A.S.K series where Hazal Kaya interprets the role of Azra, started being aired at Gem TV in Dubai and United Arab Emirates!

Helena

# 18
  • Мнения: 8 462
Добро утро, дами. Hug Hug Hug



Приятен и слънчев ден ви желая.  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 449
  Ехо   bouquet  bouquet  bouquet smile3534 smile3534

 е Хазал не е ходила,но Хакан е бил на галата, на филма,който взе наградата тази година в Кан



 newsm44 newsm44

# 20
  • Мнения: 8 462
Мариолка,   bouquet

Не е голям красавец Хакан, но има някакъв чар, а и добре сложен.  Wink Абе, симпатичен ми е. Wink


Хазал с приятели. Wink




Страницата на Хазал във фейса е потвърдена/verified, Wink т.е. удостоверена е истиността.  Grinning В крития текст съм постнала повече подробности.  Wink




Скрит текст:
В развитието си социалните мрежи не пропускат да се копират една друга. Facebook например вече почнаха да поставят малки отметки на син фон в страниците на обществени личности, политици, музиканти, бизнеси и брандове. По-горе на снимката например е страницата на Барак Обама, която очаквано може да се похвали със символа. Очаква се скоро тази новост да споходи и личните профили на музиканти, бизнесмени и други видни личности. Това споделят TechCrunch, цитирайки Facebook.

Символът за “Verified Page” и “Verified Profile” не се получава на случаен принцип, нито по инициатива на собственика на страницата или профила. Тук Facebook следват отново подхода на Twitter, които сами преценяват дали съответният профил заслужава да бъде проверен и отбелязан като такъв. Facebook все още не са разкрили повече подробности, но очевидно работят по въпроса. Вероятно скоро ще разберем и повече за процеса на проверка.

http://socialevo.net/facebook-shte-udostoveryavat-istinnostta-na … nata-mreja-432452

# 21
  • Мнения: 2 449
  Ехо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Снежи  newsm78 newsm78 за Хакан си мисля,че след време ще покаже какво може,а той го може Naughty NaughtyКато чета,че и на новата миска Mr. Green вече са й спретнали участие в дизи Mr. Green Mr. Green Mr. Greenне зная как ще се намери екранна  химия с теЗ вежди Mr. Green Mr. Green Mr. Greenто лицето Й е сал едни вежди ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: сб, 14 юни 2014, 18:36 от mariola_sha

# 22
  • Мнения: 8 462
Добро утро. Hug Hug Hug



Хаха, МариолкаHug ще й ги оскубят. Joy Joy Joy Joy

Хубав ден.  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 449
 Я да се разпиша в темата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  Снежи  Hug  bouquet  bouquet ми то явно в това е харизмата на момата-веждите Joy Joy Joy Joy Joy
 и една интересна новина.. Аслъ Тандуан се жени  Hug Hug Hug но не за дългогодишното си гаже Teoman Kumbaracıbaşı а за новото-Tan Yeşilada-който е някакъв финансист  newsm78 newsm78



  да Й е честито на Аслъ и дано я направят много щастлива Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 2 449
  Я да бодна и една позабравена физиономия,но доста коментирана...личност



  Селин Абла с почернена коса на посрещането на Толга Карел  Wink Wink Wink Wink



 Wink Wink Wink Wink Wink Wink много емоционална жената Mr. Green


хм...


 

# 25
  • Мнения: 8 462
Добро утро. Hug Hug Hug



Мариолка,   bouquet  Охо, аблата.  Wink  Не само, че не е в затвора, както се пишеше, ами и в публичното пространство се появява. Wink Между другото често я засичам да поства и в туитър, има си агенцийка жената, ако не се лъжа. Peace Толга се е завърнал.  Wink Или "Сървайвър" е свършил, или неговото участие е приключило?! newsm78

Не е глупава Аслъ - защо и е този актьор, друго си е финансист. Wink Mr. Green

Хубава неделя.    bouquet

# 26
  • Мнения: 141
Хубава неделя и от мен Hug Heart Eyes  bouquet



Радвам се на всички успехи на нашите хора и ги очаквам през септември на екран.
Аслъ да си вземе този, който ще я направи много щастлива.
Бих искала в най-скоро време да изледам и последната серия на сериала на Ердо.

# 27
  • Мнения: 8 462
Добро утро. Hug Heart Eyes



Пресни снимчици с Мелтем Ачикел. Wink





От Hazal Kaya Fan Club
@HK__FC
                           bouquet

Приятна нова седмица.  bouquet

# 28
  • Мнения: 8 462
Добро утро. Hug Heart Eyes



Хазал с Ханде Йълмаз. Wink



Само на снимки ще я караме, май.  ooooh!

Хубав ден.  bouquet

# 29
  • Мнения: 8 462
Добро утро. Hug Hug Hug

Хазал се е включила в инстаграм с тази снимка, придружена от този надпис - çok ıslandık biz yea!!, или с чичко гугъл - "Много ни е влажно/дъждовно, яяя!! Wink




Скрит текст:
Голяма трагедия във Варна.  ooooh! Sad Бог да прости жертвите и дано повече не ни сполетяват такива нещастия. Praynig Praynig Praynig Само това липсваше на изстрадалата ни държавица. Sad

Успешен ден.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт