Фитнес център Пулс

  • 259 596
  • 862
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 18
Май ти се заяждаш с мене.
Кое те дразни? - че ти отговарям на въпросите, или че ти отговарям на въпросите по начин, различен от твоите очаквания?
 Не може така, всяко мнение, различно от вашето, да му се вменява заяждане. Всъщност май може.

Хич не ми се заяжда, не споменавам марката, фитнеса, казвам ти какво пише в учебниците по маркетинг. А да чета какво са писали хората тук за маргетинга и да си обогатявам знанията и да градя мнението си на тази база... ами... как да ти кажа... Ако са видни маркетолози, да взема да ги прочета, ама така просто недоволни прекарани и ощетени не ми се четат, за да ме учат на маркетинг.
Аз пак да те попитам - искаш една седмица нещо на гювеч или си знаеш, че безплатен обяд няма и въпреки всичко отиваш да се пробваш?

Днес ми се обадиха по телефона. Една приятелка ме била препоръчала да ми направят безплатна хидратираща процедура в салон за красота, от която тя е останала много доволна. Wink E, ако отида да ме хидратират безплатно, ще трябва да им изтърпя и предложението да си купя тоя или оня продукт. Ако нямам време и нерви да ги слушам, ще ги пропусна. Ще се обадя на моята козметичка да ме хидратира срещу пари. Имам избор. Какво ли да избера?

Хора, не сте толкова глупави, да си помислите, че толкова помпозен фитнес или дори някой тесничък и невзрачен, ще събира хора от кол и въже, за да ги кара да се кефят на безплатни тренировки.
Ако ви покани брат ви на гости, може и да го прави просто така, защото ви обича. Но ако ви кани непознат, за всеки случай не отивайте. Все нещо ще ви иска - я пари, я друго...


Слагаш по много въпросителни след това, което пишеш и ми се стори заядливо.

Самият факт, че има масово недоволни, ощетени и прекарани не говори добре за такъв маркетинг. Да, има голяма посещаемост, което се дължи на голямата им рекламна кампания, но без да се предлага необходимото качество на услугите това си е един изкуствено надут балон. Всеки новодошъл с безплатна седмична карта е потенциален клиент и когато тези хора решат да откажат платен абонамент след една седмица безплатно ползване, господата от въпросния фитнес стават леко агресивни в предлагането на тези си услуги, както и споделят няколко човека. Иначе и аз не виждам нищо лошо да промотираш, чрез безплатно ползване, но там не е точно така Simple Smile
На въпроса за "гювеча" ти отговарям по следния начин. Управлявам фирма със спортна дейност, където пробния ( безплатния) период за потенциални клиенти е един месец. Авантаджии- да искаш, но въпреки това не проявявам негативно отношение към тях.

# 331
  • SF
  • Мнения: 21 501
Ако предлагаме безплатни тест периоди, мостри, подаръци, това не е авантаджийство. Има едни уреди за почистване, които ти ги дават за седмица тестване у дома, после идват, те чистят целия дом и накрая сядат у вас и вадят листа с предложенията. Цялата работа е да си го купиш. А не някой да ти почисти просто така. Има хора, които сами отиват да вземат тестера, уговарят си ден за чистене и накрая пак им е агресивно цялото това нещо, щото след първото "не" онези не си тръгвали, а вадели друго, по-евтино предложение.

# 332
  • Мнения: 21
Като цяло българинът винаги търси аванта, по-евтинкото и ако може той да не се мине, а другите да се прецакат. Затова икономиката ни е на този хал, защото никой не си харчи парите. Не знам какво се притеснявате от външния вид на фитнеса, какво като е "помпозен" както се изрази една дама преди мен? Дълги години съм тренирала във фитнеса, който беше в стария ми квартал, който буквално беше с 2 пътеки, 1 велоаргуметър и 3-4 уреди с тежести. Нали ви е ясно, че това предполага никакъв избор за тренировка, никакво разнообразие, да не говорим за глезотии? И аз бях предубедена за цените, най-вече смятах, че всичко това ще е твърде скъпо в Пулс, но честно казано щом е толкова важно да им се разглежда маркетинга, ами евала, че са пуснали тези пробни карти. В крайна сметка, коя голяма фирма или дори по-малки не правят същото? От къде ще знаеш, че искаш нещо, преди да го пробваш?

Като знаете, че не искате да тренирате или да сикупувате каквото и да било, големи хора сте, кажете си. Никой не те принуждава за нищо, на мен ми беше супер полезно да разбера в детайли какво предлагат, чисто любопитство. Не разбирам как се оплаквате, че някой ви притиска, явно си мълчите и чакате чинно хем хората да си изгубят времето с вас, хем и вие после да има да обеснявате как сте били във футнеса, но видите ли много зле се държали с вас.

За казуса с басейна: помните ли казуса с Мтел преди години, когато не идваха сметки за 2 месеца и после изравняването и надписването беше до небето? На мен тогава никой не ми се извини, а ми бяха начисилили 1000 лв сметка, която първо трябваше да платя и след това ми приспадаха месец за месец. А пулс не са направили закрит басейн, за сметка на друго. Не знам колко плащате на месец за фитнеса, но дали е такава болка и драма като да те накарат, по-точно да те задължат да платиш начислена сметка, за да ползваш нещо, таксувалили са ви повече в месечните такси за липсата на закрит басейн?

# 333
# 334
  • Мнения: 10
tssportmed, това с месечните карти от Пулс е супер  оферта, не знам защо  се чувстваш „задължен“, да си купиш месечна карта, не мисля , че е „натиск върху новодошлите клиенти“ както ти се изрази.
Тази услуга в безплатните карти наистина е добро предложение, за да тестваш дали ти ще ти е окей да тренираш там или не. Аз отначало бях резервирана , изведнъж ми дават безплатна карта и мислех, че е някаква врътка, и че после ще плащам нещо, а не беше така. Даже много се радвам, че я използвах, никога не бях стъпвала в Пулс, мислех, че е адски скъпо, имайки предвид фасадата и това което предлага фитнеса като услгуи, но всъщност месечните им карти са на много добри цени. Ходила съм в няколко фитнеса които бяха направо погром... стари фитнес уреди.. и цените бяха доста висока за сметка на това което предлага фитнеса...След това се отказах от фитнесите и почнах плуване, попаднах на няколко басейна в София които ми докараха здравословни проблеми и като ми пердложиха картата от Пулс, разбрах, че има плувен басейн и реших да отида – за първи път съм доволна, много е чист, спокойно е, няма 1000 души които да се блъскат в един коридор. Това беше първото което „изпробвах“ в Пулс, после реших да посетя и груповите тренировки и се запалих много по Kangoo Jumps – много е яко.

# 335
  • Мнения: 21
ех, само това ли видяхте от написаното? ВелоЕргометър, така ок ли е? Simple Smile  https://www.google.bg/search?q=%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%80&rlz=1C1CHWA_enBG597BG597&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiQ7cWUwcnSAhVD2ywKHYXUC7QQ_AUICCgB&biw=1536&bih=711&dpr=1.25


# 336
  • Мнения: 3
Ем аз след като си изразходвах безплатната карта ме питаха дали искам да сключа договор и отказах, тъй като тогава нямах възможност, но никой не ме е тормозил, зарибявал или досаждал и тн.. Единствения проблем, който имах беше, че нямаше къде да паркирам вечер, ама сега са го разширили паркинга и е ок. Аз си взех карта не толко заради самия фитнес, колкото за груповите занимания, защото след като родих си имам бая нужда от стягане... Така че на мен си ми харесва  261uu

# 337
  • Мнения: 21
Най-накрая някой, на когото не са му взели душата, за да започне да тренира доброволно. Чудо  Grinning Имам въпрос - ако не ви бяха оправили проблема с паркинга, пак ли щяхте да ходите на груповите? Не пречи и пеша да се походи малко, поне така мисля Simple Smile


Ем аз след като си изразходвах безплатната карта ме питаха дали искам да сключа договор и отказах, тъй като тогава нямах възможност, но никой не ме е тормозил, зарибявал или досаждал и тн.. Единствения проблем, който имах беше, че нямаше къде да паркирам вечер, ама сега са го разширили паркинга и е ок. Аз си взех карта не толко заради самия фитнес, колкото за груповите занимания, защото след като родих си имам бая нужда от стягане... Така че на мен си ми харесва  261uu

# 338
  • SF
  • Мнения: 21 501
До този на Околовръстното малко трудно ще се стига пеша в дъжд и сняг (от Центъра след работа например). Аз не ползвам градски транспорт. Ако няма паркинг, няма да ходя там - една от причините, заради която замених предишния си фитнес  на кръстовището на бул. "България" и "Тодор Каблешков".

Днес получих СМС от Пулс - 29 лева за карта на месец! 29 лева!!! Жалко, че сега не мога да се възползвам. Не им е нужно да ме агресират. Сама ще отида при тях и даже ще им се помоля да ме приемат за член на клуба. Даже аз ще ги агресирам и ще им досаждам, докато не дадат една карта. Simple Smile

# 339
  • Мнения: 21
И аз получих този СМС за 29-те лева, къде ли не са отишли тези пари, бих казала, че направо е безплатно. Аз тренирам в пулс-а до нас, на Хаджи Димитър и нямам проблем с ходенето пеша, пошегувах се за това по-горе Simple Smile Все пак трябва да търсим движение в ежедневието постоянно.
Имам въпрос - как е басейна на бул. България? Обмислям да си го добавя към абонамента, но не съм ходила и не знам дали ще ми хареса. Интересува ме да е топла водата и да не е прекалено препълнено, защото до скоро ходих в баня "Мадара", преди това и в спортната палата и търся спокойствие, без да се бутаме в коридорите. Благодаря предварително! Simple Smile

# 340
  • SF
  • Мнения: 21 501
Луксът с басейните, които си посещавала е несравним. Предполагам, че много зависи от часовете, в които ще го посещаваш. В 18:30 в работен ден, предполагам, че няма да си сама в басейна. Аз не ползвам СПА центъра - не си падам по сауни, не ми е ОК в тях, а и много ми се къдри косата. Simple Smile
Ако имаш време някой път, просто си плати еднократно 9 лева вход за СПА и ще провериш сама как е водата. Избери си час, в който предполагаш, че ще има повече хора, за да видиш как горе-долу се чувстваш там при пълен басейн и пълен паркинг.
Доста е голям СПА центърът. Може и да не те подразни, ако има повече хора.

# 341
  • Мнения: 7 772
басейна е тесен, 3 или 4 коридора
от 11 до 15 часа има 2-3 човека, след 6 е пълен
и със сауните е така
не мога да плувам и не знам как е водата, но не изглежда да мръзнат в него

# 342
  • SF
  • Мнения: 21 501
Да - има вид на басейн от СПА център. Не става за тренировки по плуване. Отстрани на него има един римски кръгъл басейн за хора, които не могат да плуват, но искат да се киснат във вода и да правят упражнения.

# 343
  • Мнения: 21
Определено звучи добре. Аз не мога да плувам добре, но се чувствам супер, когато правя и малкото, което мога. Намерила съм си и едни упражнения, които се правят във вода и не включват плуване, та ще ви послушам, дами, и ще тествам как е в пиков час, за да преценя. Благодаря ви! Усмихнат ден от мен Simple Smile

# 344
  • SF
  • Мнения: 21 501
Римският басейн не е много голям. Но той е точно за упражнения във вода. Ако няма да ходиш в пикови часове, а работиш нещо на смени, може и да не се киснеш с много хора.
Ето затова е хубаво цените на нещо да са високи. Няма наплив. Хем плащаш, хем ти е кеф.

Общи условия

Активация на акаунт