Фитнес център Пулс

  • 259 208
  • 862
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 544
При предподписване за 2 абонамента предложиха на ММ едната 39 лв. - дневна а моята е 48 лв., без ограничение във времето+ групови и спа.  За 16 или 18 месеца..

# 526
  • София
  • Мнения: 3 709
Моето беше по телефона блабла. Начи тактиката е да отида на място и да се пазаря Simple Smile
Бедгърл, аз и сега ползвам само фитнес на друго място и съм ок. Но се зачудих за какви пари мога да влизам и в сауна/парна баня.

# 527
  • Мнения: 7 745
Бийпс, това е абсолютно невероятна цена за Пулс, а и люлински и този в Левски са по- евтини
Не подписвай на нея за една година
Или изчакай промоция, или отиди на място, имат право да правят отсъпки, теб ще те харесат Simple Smile
Груповите няма как да ги изключиш

# 528
  • София
  • Мнения: 3 709
Няма, Херци! Мерси, че ме мислиш! Гуш!

Да се редактирам, че ходих на място. Ми ц- не ме харесаха Simple Smile Толкоз не ме хареса, че това е цената за договор от 18 месеца Joy Каката ме разведе, изпуках от жега ей. Отваряла два нови фитнеса, единият в Младост, другия не запомних къде. Ще ми звъни за пробна тренировка тия дни и така. Няма да си развалям хатъра засега.

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 09:40 от Beeps

# 529
  • SF
  • Мнения: 21 230
Груповите тренировки няма как да се изключат - картата е една и няма значение дали ще се ползват индивидуални или групови тренировки. Може да се изключи СПА-то.

За карта без СПА, за 14 месеца (12 плюс 2 "бонус") цената, която ми предлагаха беше 44 лева, като мисля, че точно това е разликата до цената на твоето предложение - изключеното СПА.

# 530
  • Мнения: 106
Бихте ли ми казали някакви актуални цени на карти, които ползвате? Направиха ми оферта и искам да сравня какво са ми оферирали...

В момента плащам 30 лв за фитнес само, до август. Чувам, че били надули цените двойно, 63-68 лв за целодневна карта + 50 лв такса (членска или консумативи или каквото кажат, всеки път 50 лв отгоре), Пулс Люлин. Ако ми предложат такива цени, си търся друг клуб, има и други. За мен е все тая дали ще карам колело в Пулс или Титаниум примерно. Не е липса на пари, просто логика.

# 531
  • Мнения: 106
Няма, Херци! Мерси, че ме мислиш! Гуш!

Да се редактирам, че ходих на място. Ми ц- не ме харесаха Simple Smile Толкоз не ме хареса, че това е цената за договор от 18 месеца Joy Каката ме разведе, изпуках от жега ей. Отваряла два нови фитнеса, единият в Младост, другия не запомних къде. Ще ми звъни за пробна тренировка тия дни и така. Няма да си развалям хатъра засега.

На 63 ли подписа? Кой фитнес?

# 532
  • София
  • Мнения: 3 709
Не, разбира се Simple Smile Аз тренирам в Топ Фит без ангажимент и плащам месечна карта. Замислих се просто за колко отгоре мога да добавя сауна и парна баня.

# 533
  • Мнения: 106
Разбира се! От 30 на 63 лв, няма да минат. За 400 лв на година разлика, познай колко пъти парни бани и сауни може да си ползваш, без ангажимент. Или каквото друго искаш.
Аз се ориентирам към Атлетик - 40 лв/м, без чл. такса, фитнес с групови, важи за вс. фитнеси. И разлика няма да има, освен 23 лв/м и 800м разстояние.

# 534
  • София
  • Мнения: 3 709
Попадна ми свободна за прехвърляне много изгодна карта- таксата ми е ок, валидността също, била е замразявана, т.е. имам и безплатни в края месеци, включва целодневно ползване..Въпросът ми е как точно става това "прехвърляне"? Предварително благодаря!

# 535
  • SF
  • Мнения: 21 230
Не можеш ли просто да продължиш с името на друг човек. Може да посочиш нова карта, от която да теглят. Не би трябвало да ги интересува от чия сметка идват парите. Искам да кажа, че ако реша, мога и аз да ти плащам посещенията.

Колко плащаш месечна карта за ТОП ФИТ и къде се намира?

# 536
  • София
  • Мнения: 3 709
Прехврлих картата. С безплатните месеци в края и срок за година напред ми излезе 38 лв на месец:) Дори начална такса няма. Предоволна. Есме, сори, аз не разрешавам директен дебит на фитнеси Simple Smile

# 537
  • SF
  • Мнения: 21 230
Те никога нямат начални такси. Имат годишен членски абонамент от 50 лева, но на мен след първата карта, не ми бяха взимали такъв. Може и някоя промоция да съм хванала, която е била без годишна такса.
Доколкото знам в другите вериги също има такава - водят я членска такса и я ползват за поддръжка на съблекални, хавлиени кърпи, душгелове, лосиони.
Как успя да я прехвърлиш? Как ще плащаш? Дават ли възможност за плащане на каса?
И пак да попитам за Топ Фит къде се намира.

# 538
  • София
  • Мнения: 3 709
Е начална, членска, клубна както искаш я наречи- такса има. По въпросната карта вече е била платена, демек- аз нямам. Прехвърлиха остатъчния период и съответно суми към мен и новата ми карта. Ще плащам с преводи от онлайна ми. Иначе ми дадоха избор и на каса или с дебитиране.
Люлинслият Топ Фит е в Лабиринт.

# 539
  • SF
  • Мнения: 21 230
Ох, много ми е далече там, иначе съм чувала, че е хубав фитнес.

Общи условия

Активация на акаунт