SportsDirect-63

  • 63 805
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
записвам се

# 16
  • Мнения: 12
здравейте , имам  два десни  ботуша, и липсващи сандалки  а кисията бе скъсана , какво да правя?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 209
здравейте , имам  два десни  ботуша, и липсващи сандалки  а кисията бе скъсана , какво да правя?

Пише в първи пост . Peace

# 18
  • Мнения: 1 484
Здравейте някой може ли да ми каже стелката на С12 ,5 и 1,5 на тези сандалки http://www.sportsdirect.com/nike-sunray-protect-chd42-225074?colcode=22507418

# 19
  • Мнения: 205
Здравейте някой може ли да ми каже стелката на С12 ,5 и 1,5 на тези сандалки http://www.sportsdirect.com/nike-sunray-protect-chd42-225074?colcode=22507418

Чакам от тези C7,5 да дойдат тази седмица, ако ще ти свърши работа, ще ти ги измеря като дойдат.  Peace

# 20
  • Мнения: 330
Здравейте, колко дни след пускането на поръчката ви изпращат имейл ,ако някой от избраните продукти не е наличен в склада?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 107
ТЕзи ботушки умалени ли са спрямо тези? Че се чудя кои да взема, крачетата са 18см. на едното бебе и 20см. на другото.
Видях тази обява в Продавалник, обаче неми се връзват нещо сантиметрите. Според тези размери трябва да взема С12 и С13 (разликата в стелката на тези съседни номера е 2см., което ми се струва много).

А от тези ризи някой случайййно да може да измери 4ХЛ? Как са като качество?

Последна редакция: вт, 27 май 2014, 18:42 от Toni_baraboni

# 22
  • София
  • Мнения: 1 849
Toni_baraboni, имам от първите, но със старото закопчаване - УК 11 е 19 см, а УК 12 е 20 см. Стелката се вади и се мери лесно  Peace

# 23
  • Мнения: 9
Здравейте, може ли да отговорите към настоящия момент как е най-изгодно да се плаща в сайта - в долари, евро или в друга валута?

# 24
  • Мнения: 2 447
Теди   bouquet
Успешни покупки на всички! Дано скоро пуснат някой код или намалят доставката  Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 1 209
Toni_baraboni, имам от първите, но със старото закопчаване - УК 11 е 19 см, а УК 12 е 20 см. Стелката се вади и се мери лесно  Peace

Точно . Peace

Моят син е с краче 18 см и съм взела ук 11 .

Здравейте, може ли да отговорите към настоящия момент как е най-изгодно да се плаща в сайта - в долари, евро или в друга валута?

Тези дни не съм правила сметка , но е елементарно човек да провери сам .

Отваряш кошницата и сменяш валутите в сайта. Сумата  х курс продава на твоята банка . Peace

Последна редакция: ср, 28 май 2014, 23:09 от tedichka07

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой напоследък да е писал за липсващ артикул - имам 2 липсващи неща от последните поръчки - писах им и вече повече от 2 седмици - ни звук ни стон  newsm78  толкова пък да са натоварени
Преди няколко седмици и аз имах проблем със липсващо долнище. Писах им във фейсбук и ми отговориха на същия ден. Пробвай там.

Благодаря за отговорите момичета, тия явно четат темата  Mr. Green- днес имам отговор.

Изобщо не с е бях сетила за фейсбук  Peace

# 27
  • Мнения: 248
За мен са коректни,само са малко бавнички.

# 28
  • Мнения: 39
Аз много неща съм си взимала и ми харесват маратонките са много  удобни и не са скъпи на детето също купувам и не съм имала проблеми с номера и качество само дето доставката е повечко  Grinning

# 29
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Благодаря за новата тема!  bouquet

Моля, момичета, ако някоя има точно тези маратонки, да измери дължината на стелката. Вече направо се почудих какъв номер да поръчам на сина ми. Имаме модел на Найк UK2, който му е точен и друг модел, пак Найк UK2, който пък му е супер голям, даже мисля, че и на есен все още ще са му големи Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт