Всякакви въпроси относно съдомиялните - 15

  • 73 527
  • 896
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз също, понякога си пера "гюдерията" и микрофибърните кърпи в пералнята Но да ви споделя нещо. Купих си кърпа за прозорци Tupperware (няма да ви казвам, колко струва  Embarassed ), но дистрибуторката, изрично ме предупреди в никакъв случай да не я пера с омекотител  Rolling Eyes Така и не разбрах защо, но явно има някаква логика свързана с функцията на този тип кърпи. Истината е, че и обикновените кърпи ми чистят по същия начин, въпреки че ги пера с омекотител.

И, коментарът ми, за да не е изцяло извън основната тема, да се оплача - моята новичка съдомиялна, все още си стои в коридора и чака да я свържем.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Това с гъбата е голяма глупост и не бива да се добавя в списък, различен от забранените. В моето упътване пише, че е абсолютно забранено. Гъбава е лека и струята ще я свали долу, тя ще запуши филтъра и няма да се оттече водата.

Освен това не знам каква е целта на упражнението, тъй като в миялна не може да се убият бактериите.
Сменяйте си по-честичко гъбите и няма да се вмирисват. Laughing

Подкрепям, не бих пуснала такива неща в миялната.
Кърпите и аз в пералнята.

# 17
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
Някои материи се скапват от омекотител, напр. поларени дрехи никога не се перат с омекотител.

Аз да попитам - ние ли трябва да си свържем миялната или когато ни я доставят, ще го направят? Blush

# 18
  • Мнения: 15 379
Полар задължително пера с добавка на омекотител, нямам скапана за толкова години дреха или одеяло.

Миялната няма да ви я свържат, но то е толкова елементарно, че дори и ти можеш да го направиш сама.

# 19
  • Мнения: 289
Благодаря за новата тема   bouquet
Аз гъбите малко да се зацапат и ги мятам в коша а тези дни си претапицирах дивана в кухнята и смених и възглавниците на дивана в хола толкова дунапрен ми остана от изрезките че ще имам да ползвам и да хвърлям до пенсия  Joy
Омекотител слагам на всичко и на поларените неща също

# 20
  • Мнения: 186
Аз да попитам - ние ли трябва да си свържем миялната или когато ни я доставят, ще го направят? Blush

Някои искат свързване от оторизиран сервиз за да важи гаранцията, в магазина откъдето сте взели уреда трябва да ви кажат.

# 21
  • България-Варна
  • Мнения: 72
Запис в новата тема аз имам малък проблем с моята съдомиялна но се надявам утре да се реши само да не се наложи да си купувам нова.Има ток но не иска да работи но по неприятни обстоятелства на 29 май вечерта инсталацията се подпали в къщи и по чудо оцеляхме и от тогава не работи и утре се надявам да ми кажат какъв е проблема този път.

# 22
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Това не ми изглежда като малък проблем,но пък е радостно,че нищо ви няма.  Peace

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
Мнения за whirlpool? Има една в брошурата на техномаркет и е с 6 години гаранция. Моделът е ADP-100 WH. Благодаря предварително и успешна седмица

# 24
  • Мнения: 15 379
6-те години гаранция автоматично ме привличат. Уърпул е добра марка, бих се доверила.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
6-те години гаранция автоматично ме привличат. Уърпул е добра марка, бих се доверила.
И мен ме привлече гаранцията, а и цената е добра-539. Но не съм ползвала марката и затова исках някои да сподели от личен опит. Иначе се бях спряла на BEKO след като изчетох форума и според бюджета ми.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Прочети обаче добре условията за гаранцията, да не се окаже не съвсем това, което си мислиш.

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
Прочети обаче добре условията за гаранцията, да не се окаже не съвсем това, което си мислиш.
OK

# 28
  • Мнения: 15 379
Няма измами в гаранциите, най-много да трябва да се доплати известна сума.
Новата ни пералня беше с 3 пълни години гаранция, доплатих 75 лева и така удължих гаранцията с 2 допълнителни години и така е с 5 години гаранция, което идеално ме устройва.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 381
Здравейте, дами!
Предстои ми покупка на миялна за пълно вграждане, 45см, бюджет до 600лв.
За сега съм се спряла на http://vetobg.com/dis-16/, някакви отзиви за нея?
Приемам предложение и за други марки/модели.

Колкото до 6-годишната гаранция на Whirlpool - четете внимателно. Имам такава пералня, пак с 6 години гаранция, НО след втората година гаранцията се поема от друг сервиз и само частите са безплатни, трудът се заплаща допълнително.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт