алжирски мини таралеж

  • 4 314
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
В четвъртък ще си взимам мини таралеж. Обещаха ми женски (такъв искам) но нямам никаква идея от половите белези при тези животинки. Ако някой е запознат моля да ми обясни какво да гледам  newsm78

# 1
  • Мнения: X
Докато се храни, пипни по надолу от коремчето и ще разбереш.

# 2
  • Мнения: 62
И защо те вълнува пола на таралежа? Ще ги развъждаш ли? newsm78

# 3
  • Мнения: 21 517
 Това пък какво е, и аз искам такова.

# 4
  • Мнения: 4
И защо те вълнува пола на таралежа? Ще ги развъждаш ли? newsm78
Това защо искам женско мисля, че си е моя работа и не дължа обяснения, но ще ти обясня
Женските са много по-спокойни от мъжките, много по-лесно се привързват към хората, по-общителни са и женските повече обичат да бъдат галени и гушкани
А и мисля, че все пак е добре да знаеш пола на домашният си любимец  newsm03

# 5
  • Мнения: 4
[/video]]ftp://[video][/video][/ftp][/img][/img]
Това пък какво е, и аз искам такова.
ето това е  Heart Eyes Heart Eyes
http://zooobiavi.com/im_zoo/user_1220/zoo_osn_11458_1_b.jpg

# 6
  • Мнения: 4
Докато се храни, пипни по надолу от коремчето и ще разбереш.
мерси Сиси  Laughing

# 7
  • Мнения: 21 517
  Неописуемо прекрасна гадинка Heart Eyes
  Да си го гледате със здраве Grinning

# 8
  • Мнения: 4
  Неописуемо прекрасна гадинка Heart Eyes
  Да си го гледате със здраве Grinning
Мерсиииии Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
Много са сладки.

Как ще го гледаш, в аквариум ли?
А дали става за гушкане, с тези бодлички?

# 10
  • Мнения: 4
Много са сладки.

Как ще го гледаш, в аквариум ли?
А дали става за гушкане, с тези бодлички?
Поръчах му терариум, но общо взето когато не съм на работа ще е свободна да се разхожда  Simple Smile
Иначе женските ставали за гушкане защото не се ежили като мъжките и нямат така буен характер  #Crazy
Бодличките на мини таралежите не са толкова твърди като на дивите. Били като по-твърд косъм пък ще видим утре сутринта

# 11
  • Мнения: X
Утре чакаме снимки! Wink

# 12
  • Мнения: 4
И така с моята малка Ежинка се разбираме чудесно  newsm08 но ме мъчи един въпрос
В нета намирам инфо, че яде котешка храна и да това е факт. Купих й различни видове и много й се харесват, както й купих и специална храна за ежковци-обожава я Smile
Но чета, че котешката храна много вреди на храносмилателната им система. Започнах да й давам варено пилешко и варени яйца, но за плодове и зеленчуци не иска и да чуе Sad вода не иска да пие освен ако не е объркана с храната  newsm78  #Crazy
Кажете, ако имате такава животинка, как се грижите за нея/него, какво й давате да яде, може ли да яде сиренце и кашкавал, с какъв шампоан я къпете и изобщо дайте някакви съвети от личен опит
Купих й въртележка но вече две седмици не иска да влезе, а минава под нея (така странно й е намерила приложение)
Ежинка тежи 145 грама и е на 4-5 месеца та това нормално тегло ли е понеже бая си хапва

Благодаря ви предварително

# 13
  • Мнения: 36 003
Имате тема за таралежа, не е нужно да пускате нови всеки ден.

# 14
  • Мнения: X
Качи снимки на таралежчето.

Можеш, да и объркваш зеленчуците на ситно с другата храна.

Общи условия

Активация на акаунт