РУСЕнска тема

  • 67 529
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 181
И ние посетихме "Радецки". Ударихме си печат, а на билетчето пък много се изкефих - различно от обичайните, на които пише "Билет за вход"  Simple Smile Доста народ имаше на кораба. Дори чух човека, който продаваше билетите да казва на една жена, че изобщо не са очаквали да има такъв интерес.

За ученическите книжки - вече купих от нашата книжарница в Дружба 3.

# 706
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами къде да се оттърва от стара техника, мобилни апарати и др. подобни?
Бих искала да идат за рециклиране...
Мисля, че в магазините Технополис и Техномаркет приемат стара техника.

# 707
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте да попитам някой знае ли дали в Русе има магазин където може да се купят всички неща необходими за кръщене ,гледах в нета че по другите градове има такива

# 708
  • Мнения: 4 841
Провери сватбените агенции. Иначе в Продавалник (пардон ОЛХ) има неща за кръщене и продавачите са от Русе. Ако се уговорите ще може да видиш нещата и на живо.

# 709
  • Мнения: 250
Че какво пък толкова има да се купува за едно кръщене,освен оф.дрехи....?!

# 710
  • Мнения: 4 841
Много други дребни и не толкова дребни неща. Списъкът е дълъг....

# 711
  • Русе
  • Мнения: 116
За който го интересува - библиотеката днес няма да работи с посетители.

# 712
  • Русе
  • Мнения: 904
Да Агнесана много е дълъг списъка и уж дреболии пък дърпат от бюджета ,жалко че нямам време сама да си направя всичко ще ми излезе поне на половина .
Между другото някой да знае откъде мога да купя бели или екрю обувки за кръщенето на малкия ,трябва ми номер 28-29

# 713
  • Мнения: 4 841
Така си е  Peace  С бели обувки ще удариш на камък ми се струва. Дано намериш, но малко ме съмнява да има за малки деца бели обувки в нашия скромен малък град  Whistling

# 714
  • Русе
  • Мнения: 904
костюмчето е екрю няма как да обуе тъмни обувки ще е смешно

# 715
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние бяхме с бели маратонки, които после си износихме.

# 716
  • Русе
  • Мнения: 904
в краен случай но не мисля че ще подхождат на официалния костюм маратонки

# 717
  • Русе
  • Мнения: 3 711
в краен случай но не мисля че ще подхождат на официалния костюм маратонки

Ако е много официален може би не, но пък може да се направи нещо по-интересно, с контрастни обувки/маратонки и те да бъдат акцент, примерно с вратовръзка или папионка в същия цвят.

# 718
  • Русе
  • Мнения: 904
Това е че е много официален като фрак е но ще по обиколя и ще видя може пък да има някъде подходящи обувки 

# 719
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Тогава не мога да помогна, наистина нямам идея къде има.

Общи условия

Активация на акаунт