Север-Юг по БТВ-тема 15

  • 30 884
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Охххх ама тази актриса играеща Хандан е страхотна.
Как ходи леко прегърбена напред, ситни крачици и гледа като малоумна. Много добре играе.
Баръш си показа зъбките и започна да изнудва Джемре. Вече не ми е симпатичен образът му както беше доскоро.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 276
хм, на практика, Баръш заплаши Джема с думите :" няма да се разделим заради сигурността на Кузей!" защо нашите тъпаци не го преведоха това??? newsm78

# 32
  • Мнения: 18 575
Ама не му се сърдете бе хора ... ще видите как ще реагира и комисаря, когато разбере историята ... това са турци, не забравяйте! За Кузей това е един вид предателство към брат му, той винаги мисли за другите , а на последно място за себе си, просто си е такъв  ooooh! Аз защо се възхищавам на Джемре ... до сега да съм му била шута сто пъти  hahaha кво като е толкоз убав, аз нямам нейното търпение и вяра ...
Гюлтенка как си хапе гъза сега ... нека и ! Едва сега ще оцени тя Кузей ...
А Гюней ме разсмя ... била се омъжила Джемре за Баръш, за да му отмъсти  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo тоя още си въобразява, че е фактор в живота и  ooooh!
Обаче, прави ли ви нещо впечатление в Кузей ? Започнал е да споделя ... искаше помощ от Демет какво да прави ... иска му се Айрич  Heart Eyes и още как, ама ...
Наде  Heart Eyes да, Семра Динчер е невероятна, ще видиш нататък как играе, много е добра!

# 33
  • Мнения: 21 201
Фенче, така е, много е добра актрисата играеща Хандан.
Оххх, наистина Джемре има завидно търпение спрямо Кузей.
Ей тези двама братя съсипаха баща си. Голям бой, голямо нещо, караници, страхотии и Сами все е в центъра на събитията между тях и сега в болницата пак е същото. Понякога както в случая ме досмешава. Joy

# 34
  • Мнения: 18 575
Така и не разбрах ... утре ще има ли серия  newsm78 Нещо  говореха за последния епизод на Фамилията, сега пишат, че Една любовна история ще е от 21.30 , нещо съвсем се обърках  ooooh!

# 35
  • Мнения: 5 109
Така и не разбрах ... утре ще има ли серия  newsm78 Нещо  говореха за последния епизод на Фамилията, сега пишат, че Една любовна история ще е от 21.30 , нещо съвсем се обърках  ooooh!


Фен  Според програмата на БТВ и Булсатком утре от 20:00 Кузей, от 21:30 Една любовна история...

# 36
  • Мнения: 9 127
Хай  Hugда се разпишем мили мои Hug Hug Hug,друг път ще хортуваме Grinning
Роминка  bouquet за темичката
Инче Heart Eyes Госпожата  Heart EyesДименце Heart Eyes,радвам се че се мяркаш
Фенче,МаргиПетенце,Ками,Орс,Наде,Зиз и другите които съм пропуснала Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.И чао ,лека ви и приятна раздумка

# 37
  • Мнения: 18 575
Инче  Heart Eyes благодаря!
Ооо, Ванче,  Heart Eyes мараба къз! 55

# 38
  • Мнения: 21 201
Ванче. Hug
Абе защо Ви няма а уж щяхме да си коментираме сериалчето?! Rolling Eyes
Аз обичам да гледам и да пиша едновременно, навик ми е още от онлайн гледането на АФК.

# 39
  • Мнения: 18 650
Ванче Heart Eyesи точно мен ли успя да пропуснеш Crossing Arms

Аз не разбрах как така Джема се съгласи с условията на Баръш?
А от Кузей наистина не очаквах изведнъж да говори за чувствата си, като две приятелки си бяха с Демет Wink, отива у тях и й носи закусчица Joyпък после й оправя презрамката пред комисарю Mr. Green

# 40
  • Мнения: 18 575
Нарде сте бре дружки ? Не ви ли хареса серията ? Няма ли какво да споделите ? Какво ще кажете за късия в тази серия ? Ега ти бъзливеца ... как така не се похвали, това не е в негов стил  newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy
Айрче  Heart Eyes а какво можеше да направи Джемре? Онзи я заплаши, че ако се разведе с него, той ще издаде на полицията, че Кузей е устроил клопка на Фърат, че го е изнудвал с дъщеря му, нали подслуша разговора им - ходи после доказвай, че нямаш сестра ...
Това с презрамката беше много смешно, да! Пази си я той ... повече и от Джемре, нали му е завещана от Али ...

# 41
  • Мнения: 9 127
Леле Айрич   love001  love001  love001 да те забрави злото милинка.
Много съм уморена,а особено очите ми и затова само тв малко и лЕгам Laughing

# 42
  • Мнения: 18 575
Един поздрав за всички Кузейки! Има неизлъчвани до сега моменти!
Скрит текст:

https://www.youtube.com/watch?list=UU3EjCk2Z8rtLpozVeYKYXrA&v=_pIxkfYTFh0

# 43
  • Мнения: 18 650
Ванче Heart Eyesспоко майтапя се Joyайде лека ти

Фенче, това с Баръш не го зацепих, то и аз вече толкова сериали с Киво ooooh!

Ама Гюней ме изкефи как твърди, че не е убил Ферхат, а пък после се засегна, че Кузей му каза че точно той не би го убил hahaha hahaha hahaha

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей си повеем новите парцаляци с вампиряци по мегданя... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт