За почитателите на родния селския туризъм

  • 26 058
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 122
Този комплекс Канарата изглежда страхотно, обаче отзивите във фейсбук са доста не ласкателни и охлаждащи ентусиазма.

Това много ме изненадва. Лично съм посещавала комплекса 2 пъти и съм с чудесни впечатления. За съжаление това лято нямаше места за дните, в които имахме възможност да отидем. Чела съм само добри неща за там, незнам дали говорим за едно и също място. Единствено пътя от гр. Мъглиж до селото от около 15 км не е много хубав.

# 91
  • Мнения: 3 238
Здравейте, отдавна се каня да посетя Черепишкия манастир и други забележителности в близост до него. Сигурна съм, че има в района малки семейни хотели и къщи за гости, както навсякъде, но не намирам информация в интернет. Единствено за плувен комплекс с. Зверино, но пък отзивите са лоши.

Ако някой ми подскаже къде може да се отседне с възможност за разходки, екопътеки и пр. ще се радвам много.

# 92
  • Мнения: 1 681
"Сияйна зора" в Плачковци до Трявна - много чисто, без хазяи, препоръчвам.

# 93
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 143
Благодаря,че сподели!Гъгулнах го и...Ми то наистина 5 човека жители има!Уникално местенце!Дай Боже да имам възможност един ден да го посетя!

с. Костилково - 4 население.

И аз обожавам старинните селища. Мерак ми е да се разходя из с. Лещен. По телевизията бяха давали за него и оттам го харесах.
Мога да ви препоръчам моето село Комщица (след Годеч).


Кое е това място от снимката на темата?

# 94
  • Мнения: 1 308
Страхотна тема! Ще следя с интерес!

# 95
  • Мнения: 4 255
Пролетно цвете,снимката на темата е от Широка Лъка.

Аз да препоръчам едно местенце,което посетихме наскоро-с.Рибарица в Тетевенския банкан.Бяхме в ето тази къща:http://viladonmaro.com/ Капацитетът й е 20 човека.ПРекрасно местенце,чисто,приветливо,подредено и с прекрасни стопани.В близост е местността "Костина"-лобното място на Бенковки.Там има изградени беседки и детски кът,където децата да играят,а родители да пийват биричка до реката,наслаждавайки се на прекрасната природа.

# 96
  • Мнения: 122
Сещам се и за още нещо което мога да предложа - вилно селище в родопски стил - http://kochorite.com/

# 97
  • Мнения: 2 760
Този комплекс Канарата изглежда страхотно, обаче отзивите във фейсбук са доста не ласкателни и охлаждащи ентусиазма.

Това много ме изненадва. Лично съм посещавала комплекса 2 пъти и съм с чудесни впечатления. За съжаление това лято нямаше места за дните, в които имахме възможност да отидем. Чела съм само добри неща за там, незнам дали говорим за едно и също място. Единствено пътя от гр. Мъглиж до селото от около 15 км не е много хубав.

И мен ме изненада да чуя за отрицателни отзиви, но пък миналата година бяхме в едно хотелче - няма да кажа къде, защото не е по темата, но беше изключително евтино, кусури на стаята, на басейна, на обслужването имаше, разбира се, обаче после четох лоши отзиви от хора, които бяха купили същата оферта като моята...е извинявайте, ама за тези пари не може да се очаква лукса, който те търсеха и от чиято липса се възмущаваха. За 75 лв. нощувахме 2-ма възрастни с 2 деца, вечеряхме, закусвахме, обядвахме (само закуската беше на блок-маса)и двата дни ползвахме басейн с шезлонг и чадъри през август на планина.

# 98
  • Мнения: 30
Наистина има спиращи дъха места в България като природа Simple Smile. Аз съм ходила на няколко тази година, които тези дни като имам време ще споделя информация.

Засега се записвам да следя темата и да не забравя да споделя моите впечатления от тази година. Благодаря за хубавата тема   bouquet Понякога най-котните и непознати места се научават точно по този начин със споделено впечатление.

# 99
  • Мнения: 2 416
Здравейте, търся къща за гости за 10 човека, около Търново, с възможност за приготвяне на храна. Мястото трябва да е достъпно и при дълбока зима. Знам, че има много къщи, особено около Елена, но ако падне голям сняг дали ще може да се стигне до къщата?

# 100
  • София
  • Мнения: 979
Здравейте, търся къща за гости за 10 човека, около Търново, с възможност за приготвяне на храна. Мястото трябва да е достъпно и при дълбока зима. Знам, че има много къщи, особено около Елена, но ако падне голям сняг дали ще може да се стигне до къщата?
До Елена стигането е без проблем, ходили сме зимата. Иначе ето една къща с добри отзиви малко по далеч но в района.
https://www.facebook.com/torbalazhi

# 101
  • Мнения: 2 416
ine, благодаря, ще питам свободна ли е.
Спряла съм се на тази - http://www.house359.com/offer/4565/.
Не намирам отзиви.

# 102
  • Мнения: 2 416
Здравейте, момичета. Искам да попитам някой ходил ли е в х-л "Прованс", гр. Летница? Близо е до до Крушунските водопади.

# 103
  • Мнения: 2 760
Здравейте, момичета. Искам да попитам някой ходил ли е в х-л "Прованс", гр. Летница? Близо е до до Крушунските водопади.

Привет, не съм ходила, но съм срещала името в сайтовете за колективно пазаруване. Огледай Грабо и другите - дори да е изтекла офертата, отдолу би трябвало да стоят отзивите на потребители.
Ето, намерих в Грабо - http://grabo.bg/places/hotel-provans
А водопадите сега са супер - пълноводни и красиви  Hug

# 104
  • Мнения: 2 416
Montessori Hug. Изчела съм ги отдавна Wink и тези в Букинга, но най-много вярвам на момичетата тук. Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт