Ясновидци/врачки - тема 24

  • 119 207
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 714
Аз не карам никой да ходи при Пепа, просто при нея имах най-голяма точност
Нали затов обменяме инфо  Кой те притеснява? Да му вземем мерника, Laughing Laughing Laughing #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 706
  • Мнения: 802
Не ме притесняват,но не искам да звучи като агитация. Laughing
В момента дават при Гала Ивелина Христова и експеримента,който са правили с нея в Шуменския университет. Не ми се вярва университета да прави шашми за способностите й, но и някакси не съм чула да има доволни от нея. Иначе звучи убедително всичко,помагала и на полицията  newsm78

# 707
  • Мнения: 55
Може ли да помоля някои , който е посетил Емилия от ул.Пиротска да ми прати на лични нейните координати .

# 708
  • Мнения: 363
някой бил ли е скоро при  Майя Борисова от Враца която приема на Оборище? мнения?

# 709
  • Мнения: 374
Ивелина Христова също като другите ясновидци прави грешни предсказания понякога но това не я прави шарлатанка.Аз мисля че усеща нещата поне настоящите.За бъдещето ще знам след време.Но в бъдещето имаме дял и ние така, че да не ги съдим толкова строго:)))

# 710
  • Мнения: 16
Здравейте,
Реших и аз да споделя моя "опит" с врачките Simple Smile Ходила съм при:
Адриана (гр. Рудозем) - познава много. Сякаш, обаче преди години дарбата й беше много по-ясно изразена. Въпреки това, ако човек има път към тази част на България си струва да се срещне с нея.
Елза (гр. Рудозем) - висока степен на познаваемост. Предсказа ми неща, които се случиха, но имаше и няколко, които си бяха празни приказки. Сестра ми е ходила при нея преди много години и интересното е, че почти всичко, което й беше казало се сбъдна. Явно дарбата й се проявява в зависимост от човека срещу нея.
Леля Искра (с. Бистрица) - с много добри впечатления. Изключително мил, позитивно настроен човек. Чувствах, че все едно съм й просто на гости, а не да ми гледа. Мога да кажа, че по отношение на здравето е много точна.
Гюкчен - отзивите ми за нея са смесени. Два пъти бях при нея. Първият път беше доста точна в прогнозите си, но втория път направо ме втрещи - абсолютно нищо не позна!
Пепа ("Х. Димитър") - трудно ми е да определя еднозначно дали познава или не. Имаше доста точни попадения, но имаше моменти, в който ме разпитваше, а това не смятам, че е правилно.
Ходила съм при една жена в района на "Пиротска", която говори в рими, но й забравих името. Така или иначе не позна почти нищо.
Това е от мен. Дано съм била полезна  Hug

# 711
  • Мнения: 120
Здравейте,

Знам, че всеки има право да прави каквото е решил, но все пак за информация - ходенето при врачки е голям грях към Бога. Отношението на Бог към врачуването е описано в Свещеното писание - Библията, във Второзаконие, 18 глава.
Скрит текст:
"9. Кога влезеш в земята, която Господ, Бог твой, ти дава, да се не учиш да вършиш гнусотии, каквито са вършили тия народи;
10. не бива да се намира у тебе (такъв), който прекарва сина си или дъщеря си през огън, предсказвач, гадател, вражач, магьосник,
11. омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви;
12. защото, всеки, който върши това, е гнусен пред Господа, и тъкмо поради тия гнусотии Господ, Бог твой, ги изгонва отпреде ти.
13. Бъди непорочен пред Господа, твоя Бог;
14. защото тия народи, които ти изгонваш, слушат гадателите и предсказвачите, а това Господ, Бог твой, не ти е дал.
15. Господ, Бог твой, ще ти издигне Пророк изсред тебе, от твоите братя, като мене, - Него слушайте,"  - споменатият накрая Пророк всъщност е Христос
[/size]

# 712
  • Мнения: 200
Здравейте,

Знам, че всеки има право да прави каквото е решил, но все пак за информация - ходенето при врачки е голям грях към Бога. Отношението на Бог към врачуването е описано в Свещеното писание - Библията, във Второзаконие, 18 глава.
Скрит текст:
"9. Кога влезеш в земята, която Господ, Бог твой, ти дава, да се не учиш да вършиш гнусотии, каквито са вършили тия народи;
10. не бива да се намира у тебе (такъв), който прекарва сина си или дъщеря си през огън, предсказвач, гадател, вражач, магьосник,
11. омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви;
12. защото, всеки, който върши това, е гнусен пред Господа, и тъкмо поради тия гнусотии Господ, Бог твой, ги изгонва отпреде ти.
13. Бъди непорочен пред Господа, твоя Бог;
14. защото тия народи, които ти изгонваш, слушат гадателите и предсказвачите, а това Господ, Бог твой, не ти е дал.
15. Господ, Бог твой, ще ти издигне Пророк изсред тебе, от твоите братя, като мене, - Него слушайте,"  - споменатият накрая Пророк всъщност е Христос
[/size]

 В държава така безбрежно  просташка като тази, при такава всемасова безпросветност/хората си мислят, че "й" е окончание за множествено число..../ и сътрисащо ниско ниво в съвсем всяко отношение,в  място, където от банка изчезват 3.5 милиарда лева срещу разписка и хора, които се скапват от експлоатация не  могат да си платят лечението, има доста по-горещи точки, на които да разпръснете светлина и подкрепа, при наличието , разбира се, на  така  искрена и силна загриженост.Впрочем, не пропускайте и тънещите  в мизерия , фарс и абсурд местни църкви и манастири-"стожери" и "домове" на Божието слово, гдето са я оплескали бая по-цветно от няколкото души в тоз форум, ходещи да плащат на някого, за да пият кафе с него.

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 21:59 от ryannn

# 713
  • София
  • Мнения: 4 714
Ryannn, не се ядосвай. Peace Поне е в скрит текст, аз така и не го отворих. Laughing
Май пак трябва да викаме татти. Wink

# 714
  • Мнения: 25
На въпроса колко взима - колкото оставиш - оставяла съм и 5 и 10 лв., никога не е искала повече.
На мен ми е познавала около 75 % от нещата, добра е със сроковете. Не ми е казвала, че имам магии.  На моя приятелка й позна за настоящия й приятел подробности една година преди да го срещне. При мен сега чакам да се сбъдне нещо, надявам се да не си остана с чакането.  Laughing

Понеже дадох номера на доста дами, се надявам и някои друг да сподели впечатленията си, особено ако му се сбъдне някоя прогноза. На една друга приятелка й предсказа, 4е ще започне връзка с мъж с определено описание до месец и половина, та и това изчакваме да се случи. Ще споделям...

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 15:54 от bubanka

# 715
  • София
  • Мнения: 4 714
bad_fever, Hug

# 716
  • Мнения: 111
Здравейте,

Знам, че всеки има право да прави каквото е решил, но все пак за информация - ходенето при врачки е голям грях към Бога. Отношението на Бог към врачуването е описано в Свещеното писание - Библията, във Второзаконие, 18 глава.
Скрит текст:
"9. Кога влезеш в земята, която Господ, Бог твой, ти дава, да се не учиш да вършиш гнусотии, каквито са вършили тия народи;
10. не бива да се намира у тебе (такъв), който прекарва сина си или дъщеря си през огън, предсказвач, гадател, вражач, магьосник,
11. омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви;
12. защото, всеки, който върши това, е гнусен пред Господа, и тъкмо поради тия гнусотии Господ, Бог твой, ги изгонва отпреде ти.
13. Бъди непорочен пред Господа, твоя Бог;
14. защото тия народи, които ти изгонваш, слушат гадателите и предсказвачите, а това Господ, Бог твой, не ти е дал.
15. Господ, Бог твой, ще ти издигне Пророк изсред тебе, от твоите братя, като мене, - Него слушайте,"  - споменатият накрая Пророк всъщност е Христос
[/size]

 В държава така безбрежно  просташка като тази, при такава всемасова безпросветност/хората си мислят, че "й" е окончание за множествено число..../ и сътрисащо ниско ниво в съвсем всяко отношение,в  място, където от банка изчезват 3.5 милиарда лева срещу разписка и хора, които се скапват от експлоатация не  могат да си платят лечението, има доста по-горещи точки, на които да разпръснете светлина и подкрепа, при наличието , разбира се, на  така  искрена и силна загриженост.Впрочем, не пропускайте и тънещите  в мизерия , фарс и абсурд местни църкви и манастири-"стожери" и "домове" на Божието слово, гледо са я оплескали бая по-цветно от няколкото души в тоз форум, ходеши да плащат на някого, за да пият кафе с него.

Поздравления Райън, както винаги аналитична мисъл, подплатена с точни и ясни думи без излишъци. Присъединявам се към коментара ти. Тук имаме нужда от всичко друго, освен съвети...

# 717
  • Мнения: 5 459
Дааааааа, Раян....и аз не можах да се въздържа да изразя адмирациите си, макар, че все по-рядко влизам в тази тема.  Но пък си правя равносметка, че не съм пораснала достатъчно все още, щом изказвания като това на Рут ме дразнят  Simple Smile.

# 718
  • София
  • Мнения: 4 714
Прибрах се почерпена с една бира. Simple Smile Днес никой не може да ме разтревожи. Simple Smile. За всеки случай, ще плюя 3 пъти през рамо. Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 802
Аз се чудя при Емилия или Валентин да отида. Някой може ли да ме насочи къде по-добре?

Общи условия

Активация на акаунт