Отговори
# 465
  • Мнения: 6 713
И от мен честито на всички октомврийчета-ноемврийчета!! Hug
Хейли, честито и тук! Hug
Аримче,честит рожден ден! Всичко най-добро ти пожелавам! Hug
Аничка, каква лентичка виждам аз?! Party Хайде и на теб честито, лека бременност! Кога ще е събитието? Hug
Мама голяма,  Hug

# 466
  • Мнения: 1 167
И от мен честито на всички октомврийчета-ноемврийчета!! Hug
Хейли, честито и тук! Hug
Аримче,честит рожден ден! Всичко най-добро ти пожелавам! Hug
Аничка, каква лентичка виждам аз?! Party Хайде и на теб честито, лека бременност! Кога ще е събитието? Hug
Мама голяма,  Hug

Как така пропуснах още една бременност Mr. Green Лурдес коя е бременната мама ?

# 467
  • Мнения: 144
И от мен честито на всички октомврийчета-ноемврийчета!! Hug
Хейли, честито и тук! Hug
Аримче,честит рожден ден! Всичко най-добро ти пожелавам! Hug
Аничка, каква лентичка виждам аз?! Party Хайде и на теб честито, лека бременност! Кога ще е събитието? Hug
Мама голяма,  Hug

 Flutter Whistling Благодаря, Лурдес! Simple Smile Опитвам се да го докарам към-то July Morning, ама да видим дали ще успея.  Mr. Green

# 468
  • Мнения: 686
И от мен честито на всички октомврийчета-ноемврийчета!! Hug
Хейли, честито и тук! Hug
Аримче,честит рожден ден! Всичко най-добро ти пожелавам! Hug
Аничка, каква лентичка виждам аз?! Party Хайде и на теб честито, лека бременност! Кога ще е събитието? Hug
Мама голяма,  Hug

 Flutter Whistling Благодаря, Лурдес! Simple Smile Опитвам се да го докарам към-то July Morning, ама да видим дали ще успея.  Mr. Green
    Охооо, честитоооо! Аз лентички не виждам, но много се радвам за вас! Лекичка!

# 469
  • София
  • Мнения: 483
Ани мила, July Morning е зает, ще сте две рожденички тогава  Simple Smile

# 470
  • Мнения: 1 167
Еййй браво Ани Hug,честито ,хайде сега една госпожичка.Лятно бебе много готино Heart Eyes

Момичета ,при мен започна чакането,имам контракции предимно вечер,кога болезнени,кога не.Всичко за бебка е готова.Иии да си похваля баткото.Голяма любов изпитва към нея,дано да е така и като се роди де.Постоянно ми целува корема,постоянно и говори.Купуваме за него нещо и той винаги,ами за бебка.Когато го забирам от градина първото ,което прави е да ми целуне коремчето.Много е миличък Heart Eyes
Така ми се иска да им изградя супер силна връзка.

# 471
  • Мнения: 144
Хехехехе, Мирка, две рожденниЧКИ... Simple Smile А дано си права за -ЧКИ! С туй опъпчване по муцуната ми направо две ша взема да чакам. Много зле положението с акнето... А то когато дойде де, само да е раче-осмокраче. Simple Smile

Мама_голяма, стискам палци всичко да мине наред и скоро да се похвалиш с гушната госпожица!  Peace Hug

# 472
  • София
  • Мнения: 167
Еха, не съм влизала от ... отдавна и гледам хубави новини!
Хейли, честита бебка! Последно помня сътресения в личен план при теб и приемам това за знак, че всичко ти се е наредило! Радвам се!
Аник, честита 'лентичка' и на теб! Добре, че погледнах, иначе от ФБ щях да разбера чак на лято  Laughing Joy


Поздрави от Азия Simple Smile

# 473
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте,

Отдавна не съм писала, но ви чета...

Първо искам да поздравя всички пораснали сладурчета, като им пожелая много здраве, любознателност и незабравимо детство!  babydust7 baloni

Anik, лека бременност отново и прекрасен финал в розово! thumbsup newsm53
мама_голяма, дано всичко мине леко около раждането и скоро се гушкате със съкровището!

Моите калпазани са добре. Вече и двамата са пораснали с по-още една година. Разбират се чудесно и това много ме радва. Heart Eyes

И сега, искам да споделя нещо:

Тази година отпразнувахме рождените дни на децата по един особено незабравим начин. За рождения ден на Жаклин цялото семейство получи....зелени карти! След Нова Година заминаваме за Щатите- еднопосочно! newsm47

Много се вълнуваме...емоцията е неописуема!




# 474
  • Мнения: 1 167
Браво Мишанка,пожелавам ви много късмет и попътен вятър . Hug

# 475
  • Мнения: 6 713
Браво Мишанка, и от мен успехи!  Hug И честит рожден ден на патерици макар на малката ви принцеса Simple Smile

Момичета, какво искат вашите малчовци за Коледа?  Simple Smile

# 476
  • Мнения: X
 bouquet
Борко се е запалил по всякакви рекламирани играчки от тв Супер 7. Засега конкретно не е поискал все още, но аз не искам да му купувам от тях, не зная...

Аник, мама голяма,  Hug успех и да е всичко благополучно.

Честито , Мишанка, да ви е на късмет!  Hug

Мис Файн, Илка, Лурдес, много се радвам, че се появихте в темата, отдавна не бяхте писали  Hug

# 477
  • Мнения: 144

И сега, искам да споделя нещо:

Тази година отпразнувахме рождените дни на децата по един особено незабравим начин. За рождения ден на Жаклин цялото семейство получи....зелени карти! След Нова Година заминаваме за Щатите- еднопосочно! newsm47

Много се вълнуваме...емоцията е неописуема!

 #Shocked newsm09 newsm09 newsm09 Ти направо ме разби!!! Браво на вас! Къде ще пребивавате там? Не мога да повярвам!!!

# 478
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Благодаря ви! newsm76

Anik, насочили сме се към Флорида. В едно градче на 100 мили от Маями. Голямо предизвикателство, но мисля,че ще е по-добре от сегашното положение.

# 479
  • Мнения: 686
  Мишанка, честито! Много попътен вятър и много да ви хареса!
  Аник, видяхте ли дали ще е мома момата  Grinning
  Облаче Hug
   мама голяма, новини?
 
  Ние сме добре. Мишел е затрупана с играчки от РД, та незнам какво ще и купувам за Коледа, то у нас и сега не може да се разминем...Тя не престава да иска де, само иска и иска и иска и супер ме изнервя. И като го получи радостта е точно 5 минути и иска нещо друго.
   

Общи условия

Активация на акаунт