На море в ТУРЦИЯ - тема 31

  • 107 088
  • 741
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 142
Вълшебство, това за "Ориент99" е много неприятно,
убедих се, че е на късмет да пътуваш с удобен автобус.
Миналата година на отиване автобусът беше луксозен,
но  на връщане - истинска мъка - тясен, шумен, с неработещи климатици
над повечето седалки. Имаше младежи доста високи, които се измъчиха най-много.
Всички бяха схванати и недоволни. Това го казах преди 10 дни в офисът им -
отговориха ми, че до сега не са имали оплаквания от автобусите .......

# 166
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Вълшебство, това за "Ориент99" е много неприятно,
убедих се, че е на късмет да пътуваш с удобен автобус.
Миналата година на отиване автобусът беше луксозен,
но  на връщане - истинска мъка - тясен, шумен, с неработещи климатици
над повечето седалки. Имаше младежи доста високи, които се измъчиха най-много.
Всички бяха схванати и недоволни. Това го казах преди 10 дни в офисът им -
отговориха ми, че до сега не са имали оплаквания от автобусите .......


Самите автобуси си бяха сравнително ок (имаме поглед върху цели три с нашите прехвърляния  Laughing), въпросите,които дразнеха бяха чисто организационни  Peace Щеше да бъде интересно ако нямаше места и в автобуса за Кушадасъ, с който пътувахме  Laughing Важното е,че стигнахме и се върнахме живи и здрави, но определно не беше мечтата ми за пътуване  Wink

# 167
  • Мнения: 4 204
Здравейте!
Живот и здраве след няколко дни потегляме към Аква фентъзи. Нямаме търпение вече всички в къщи.
Има желаещи в групата да посетят Памукале. Какво ще ме посъветвате? Да ползваме екскурзия от хотела или да проверим в Кушадасъ за такава?
Всъщност какво представлява Кушадасъ? Какви магазини има, цени..има ли смисъл да ходим до там и ако ДА как от хотела?
От темата разбрах, че трябва да си вземем препарати против комари. Нищо друго освен дрехи и пари не съм си наумила.
Има ли някой вече завърнал се от Аква фентъзи тази година? Интересни са ми подробностите.

# 168
  • Мнения: 267
За хотела не знам нищо , но Кушадасъ трябва да се разгледа.Цени всякакви , пазарлъка върви и уважението към нас българите е направо удивително! Ако едни маратонки струват за другите 60 долара ,за нас веднага падат поне с 20 Simple Smile Кушадасъ е малко , приветливо , организирано и ведро курортно градче. На всеки 30 минути по пътя покрай хотела минаваше маршрутка , която срещу 1,5 турски лири на човек ни закараше до Кушадасъ от хотел Батихан , който е на 7 км от градчето. Има хубави кожени изделия, всякакви локуми и сладки неща , много сувенири ...има за какво човек да си похарчи парите !!!
Приятно изкарване !  bouquet

# 169
  • Мнения: 515
Цитат
Ние си ходихме самостоятелно до храма на Аполон,той е съвсем близо до хотела,малко преди града се завива в ляво.Входа е 15 тл.Много е красиво,колоните са наистина огромни Rolling EyesДревния град Милет е на около 15км.от хотела в обратната посока.Има табели навсякъде,намира се много лесно Simple SmileВхода там е 10тл.
[/quote]

Да попитам-как ходихте до Милет,има ли долмуш до там ?

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте!
Живот и здраве след няколко дни потегляме към Аква фентъзи. Нямаме търпение вече всички в къщи.
Има желаещи в групата да посетят Памукале. Какво ще ме посъветвате? Да ползваме екскурзия от хотела или да проверим в Кушадасъ за такава?
Всъщност какво представлява Кушадасъ? Какви магазини има, цени..има ли смисъл да ходим до там и ако ДА как от хотела?
От темата разбрах, че трябва да си вземем препарати против комари. Нищо друго освен дрехи и пари не съм си наумила.
Има ли някой вече завърнал се от Аква фентъзи тази година? Интересни са ми подробностите.

Определено ще ви излезе по-евтино да си организирате екскурзията чрез местна агенция, отколкото от хотела или от посрещащата ви агенция. Като се разходите в Кушадасъ сигурно ще видите много офиси на местни агенции, които предлагат екскурзии на място. Дори при две и повече резервирани екскурзии правят отстъпки.
Ако сте повече хора /4-5/ може да си наемете кола и да отидете до Памуккале. Сигурно ще ви излезе по-евтино. Проучете и тази възможност.

# 171
  • Мнения: 7 605
Нищо друго освен дрехи и пари не съм си наумила.


Бих те посъветвала да носиш и слънцезащитна козметика  Wink  Препоръчвам собствената марка на дм, на добри цени са, различни фактори, не сме имали изгаряния с тях  Peace

# 172
  • Мнения: 4 204
Да, вярно козметиката.
Ще видим за местна агенция- чудесно ме подсети за намаление при повече хора.

Bennu Korel, miss july, Tatjana , много ви благодаря за идеите!

# 173
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз си нося винаги и лекарства.
За по-сигурно си правя един списък с подраздели - дрехи, козметика, лекарства, други  Grinning

# 174
  • Русе
  • Мнения: 249
Интересувам се от А ла карт ресторантите в Palm Wings Дидим - няма да мога да обиколя всички и да събера собствени впечатления Simple Smile

# 175
  • Мнения: 4 143
miss july и аз винаги правя списъци  Peace
тази година още няма отзиви от палм уингс кушадасъ
ако има някой в момента там, ще съм благодарна за актуални отзиви  Grinning

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
miss july и аз винаги правя списъци  Peace
тази година още няма отзиви от палм уингс кушадасъ
ако има някой в момента там, ще съм благодарна за актуални отзиви  Grinning


На първа страница има десетина коментара за хотела. Ако не си ги чела се върни и ги виж.

# 177
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз пък чакам актуални отзиви за Paloma Club Sultan Heart Eyes. Мисля, че наш съфорумец беше там...дано се включи с подробен разказ Laughing.

# 178
  • Мнения: 4 143
miss july и аз винаги правя списъци  Peace
тази година още няма отзиви от палм уингс кушадасъ
ако има някой в момента там, ще съм благодарна за актуални отзиви  Grinning


На първа страница има десетина коментара за хотела. Ако не си ги чела се върни и ги виж.
четох ги всичките, но се надявам на тазгодишни  Laughing

# 179
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
miss july и аз винаги правя списъци  Peace
тази година още няма отзиви от палм уингс кушадасъ
ако има някой в момента там, ще съм благодарна за актуални отзиви  Grinning


На първа страница има десетина коментара за хотела. Ако не си ги чела се върни и ги виж.
четох ги всичките, но се надявам на тазгодишни  Laughing

Последните отзиви  от тази година също са доста добри  Wink http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g297972-d3830356-Revie … Aegean_Coast.html

Общи условия

Активация на акаунт