нормално ли е...

  • 3 475
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте доста се чудех да пусна темата моята история е живея на семейни начела с мъж
 имаме дете на 3 месеца и изобщо не се разбираме. Имаме много тежки скандали които започнаха от както се роди бебе. Той е много тежък характер като се скараме обижда много лошо преди да родя ги търпях но сега вече не мога защото Той ме заплашва че ще ми вземе бебо че ако си тръгна с него как щял да ме убие и от този сорт. Всичко дето сам си споделяла с него като се скараме Тони го използва и ме наранява с много тежки думи. Та за това питам това нормално ли е или аз нормална ли сам да търпя тези скандали само защото го обичам и зарази детето. Да подметна заедно сме от 3 години живеем с майка му аз и споделям тя ми казва да не му обръщам внимание но мога ли така да живея.

Последна редакция: вт, 03 юни 2014, 11:48 от ambroziq12

# 1
  • Мнения: 311
охооо  Popcorn

# 2
  • Мнения: 2 850
Стига с тия пуканки бе, аман вече!
Авторке, не е нормално. Твоите родители знаят ли?

# 3
  • Мнения: 260
Нямам думи!
Чак започвам да си мисля, че  нарочно  се пише толкова неграмотно! Някой, чрез  имената на уж нови потребители, тества явно реакциите на останалите.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5
Стига с тия пуканки бе, аман вече!
Авторке, не е нормално. Твоите родители знаят ли?
знаят за предишния скандал когато и там ме гонеше направо. Родителите ми бяха доста ядосани но не живеят в Бг. Казаха даже на неговите но нали моето гардже си е наи хубаво и нищо не казват и незнам дали да не се потарся адвокат защото той е доста отмъстителен.

# 5
  • Мнения: 3 162
Не е нормално, и не е нормално да го търпиш. Как изобщо се чудиш newsm78

Ако си по-спокойна с адвокат, потърси.

# 6
  • Мнения: 1 136
След като сама си задаваш въпроса , то ти е ясен отговора.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 609
Не, не е нормално.

# 8
  • Мнения: 802
И аз имах един бивш,който първо заплашваше мен,обаче не му се получи. После започна да заплашва,че той ще си причини нещо,казах му а дано,и пак не му се получи. Месеци след раздялата дори ме следеше и заплашваше,ако ме види с друг мъж и какво ли не....НО вие имате дете,така че взимай един адвокат и си вдигай гълъбите,едно ще ти кажа - положението няма да стане по-розово,ако на това се надяваш.

# 9
  • Мнения: 3 818
Зависима ли си финансово от него и имаш ли къде да отидеш в случай, че се разделите? Защото това, което търпиш не е нормално и не бива да се случва в едно семейство.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Психическото, емоционалното насилие е равносилно на физическото, често дори и с много по- тежки последствия!

# 11
  • Мнения: 297
Въпросът не е дали отношението му  е нормално,а дали ти си нормална? Не-не си. Не знам к-во чакате наистина?Може би момента,в който ще ти тегли ножа докато спиш,или нещо  друго? Взимай си детето и през вратата-това е най-адекватното решение.Ако си мислиш,че нещо ще се промени,да наистина може да се случи,примерно да  започне да те бие...

Общи условия

Активация на акаунт