Пазаруване от Aliexpress.com 30

  • 37 585
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
Добро утро! Много съм щастлива!  Grinning Току-що ми донесоха тениските, които чаках с най-голямо нетърпение! Страхотни са! http://www.aliexpress.com/item/Magic-Newest-style-double-cat-Bow … rt/731370006.html
http://www.aliexpress.com/item/Magic-Metal-mask-desert-women-bot … t/1707176357.html
И двете са точно като на снимката! Наистина са много високо качество, нямат нищо общо с обикновените китайски тениски. На бялата пише 96% памук и 4 % еластан. Размерът е абсолютно точен. На втората картинката е съвсем реалистична, направо като 3D, цветовете са много наситени, страхотно качество., 100% памук, пише Made in Portugal  Shocked Размерът също е добре, дори е малко уголемена. И двете са от един и същи продавач, отделни поръчки, но ги изпрати двете заедно,  с един тракинг номер, дойдоха за около 20-25 дни.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Някой беше поръчал тази плажна рокля 3 в 1, може ли да даде отзиви? И каква беше цената преди намалението, защото явно са я увеличили, преди да я намалят:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-2014-Women-One-Piece-Summer-B … s/1725386658.html

# 32
  • Мнения: 2 077
Чакам няколко поръчки от доста време, а те още дори не са влезнали в БГ  Whistling
От намалението тези дни не знам дали ще поръчвам.

# 33
  • Мнения: 330
Благодаря за темата  Hug

Вчера получих тази тениска http://www.aliexpress.com/snapshot/6067335194.html, идеална за цената, на която я купих (6$ и малко), но на сегашната й (10$  Shocked ) не се минавайте. Материята е памучно трико с еластан, тънка е, но понеже е бяла, стои добре. В сайта изглежда като туника и даже рокля, но освен, ако не сте на 10 години и около 35кг, няма да стои така, ами като малко по-дълга тениска  Wink Като цяло съм доволна, понеже получих точно каквото очаквах - лятна тениска с щампа и интересни ръкави  Crazy

# 34
  • Мнения: 1 486
Да ви следя...получих резервен тъч за таблет и пасна перфектно. Много съм доволна Wink

# 35
  • Мнения: 99
Снимките на форумското сако:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:


Много приятен цвят е, с етикет на Зара, но това шумолене все едно съм с мушама като се движа  Cry

# 36
  • Мнения: 10
Unicornа може ли да ми кажеш колко е ширината под мишниците. И аз го поръчах от същия продавач - черно, още не е шипнато и се чудя дали да не го откажа. Ти си поръчала Л, нали ?
Може би ако се изпере ще изчезне шумоленето.

# 37
  • Мнения: 659
Благодаря за темата. Вчера пристигна това, което дори  не знам какво е  Blush
http://www.aliexpress.com/snapshot/6079674370.html
Пиши моля те дали сто доволни от камерата Wink

# 38
  • Мнения: 9
И от мен благодарности за темата!

През май поръчах сандали от продавач с висок рейтинг. Бяха шипнати още на 22-ри май, но проследяващие номер не беше читав, затова и писах на китайчето да го провери. Той написа следното: "2014-06-02 01:26:28
Dear buyer, I'm sorry, the logistics company to answer, this package because lost in transit, you can open a dispute, I will give you your money back, sorry again."

Писах му , че наистина искам продукта и защо да пускам диспут, след като може да ми ги изпрати отново. Как мислите, имам ли шанс или....?
 ooooh!

Да попитам пак, съвет? Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте!
Това възможно ли е да е оригинален телефон на тази цена?  newsm78

# 40
  • Мнения: 113
Здравейте, момичета!
Регистрирах се съвсем скоро и направих първа поръчка от Alixpress-а - един хеликоптер за детето. Пишеше, че времето за изпращане е 7 дни. До изтичането остават 2 дни и се чудя вече какво става.

Скрит текст:

Трябва ли да пиша на търговеца, да отказвам ли поръчката...Ако и в идните два дена не пуснат играчката какво следва да направя, за да си получа парите обратно? Четох 1 стр., но не ми стана много ясно:(

# 41
  • FR
  • Мнения: 214
Здравейте!
Това възможно ли е да е оригинален телефон на тази цена?  newsm78
Не се лъжи по цената. От али само китайските марки може да са оригинални като Lenovo например. Но и за него е имало случай на реплика.  Peace

Pippilota_Mentolka, това е времето, в което продавача трябва да ти изпрати поръчката, а не ти да я получиш. То като изтече ще ти върнат парите

# 42
  • Мнения: 330
Скрит текст:
И от мен благодарности за темата!

През май поръчах сандали от продавач с висок рейтинг. Бяха шипнати още на 22-ри май, но проследяващие номер не беше читав, затова и писах на китайчето да го провери. Той написа следното: "2014-06-02 01:26:28
Dear buyer, I'm sorry, the logistics company to answer, this package because lost in transit, you can open a dispute, I will give you your money back, sorry again."

Писах му , че наистина искам продукта и защо да пускам диспут, след като може да ми ги изпрати отново. Как мислите, имам ли шанс или....?
 ooooh!
Да попитам пак, съвет? Rolling Eyes

Ако искаш да ти ги изпрати наново, пиши му най-напред да попиташ дали ги има в наличност, ако ги има и ги искаш - да ти ги изпрати. Ако ги няма, не може да ти ги изпрати пак и най-добре да си вземеш парите, както той ти е написал.

Здравейте, момичета!
Регистрирах се съвсем скоро и направих първа поръчка от Alixpress-а - един хеликоптер за детето. Пишеше, че времето за изпращане е 7 дни. До изтичането остават 2 дни и се чудя вече какво става.

Скрит текст:

Трябва ли да пиша на търговеца, да отказвам ли поръчката...Ако и в идните два дена не пуснат играчката какво следва да направя, за да си получа парите обратно? Четох 1 стр., но не ми стана много ясно:(
Пиши му, да го подсетиш и да го помолиш да побърза. Ако не ти изпрати поръчката до края на срока (т.е. до 2 дни в случая), тя се канселира автоматично и ти връщат парите по картата, с която си платила.

# 43
  • Мнения: 113
Pippilota_Mentolka, това е времето, в което продавача трябва да ти изпрати поръчката, а не ти да я получиш. То като изтече ще ти върнат парите
Да, ясно ми е, че е времето, за което трябва да я подготви и изпрати. Притеснява ме, че времето минава, а не я изпраща. На първа страница пише 2-3 дена Simple Smile
Sunny girl, благодаря, ще пиша, да видя.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 735
Благодаря за новата тема!
Чакам няколко неща вече доста време.... Sad

Общи условия

Активация на акаунт