Споделени мнения за лекар- гинеколог в Русе тема 4

  • 125 575
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 154
 Elena Valentinovа, виж какво сме писали по-горе и в предните темички, може би ще е добре и да се съобразиш с местоположението на кабинетите. Леко бременее и раждане, и добре дошла в Русе.  Peace

# 31
  • Мнения: 14 133
Elena Valentinovа, виж какво сме писали по-горе и в предните темички, може би ще е добре и да се съобразиш с местоположението на кабинетите. Леко бременее и раждане, и добре дошла в Русе.  Peace
Peace

# 32
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добре дошла в Русе, Елена  Hug
Спокойна бременност до края ти желая.
За лекарите избора ще направиш сама  Peace
Дано твоят е най-добрия!

# 33
  • Мнения: 15
Благодаря ви момичета Simple Smile И аз самата все още незнам кого да избера за сега чувам много добри отзиви за Нели Николова и за доктор Хубчев

# 34
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря ви момичета Simple Smile И аз самата все още незнам кого да избера за сега чувам много добри отзиви за Нели Николова и за доктор Хубчев
За д-р Нели Николова няма да сгрешиш..не познавам друг лекар гинеколог в града ни,който да е родил 3 деца.... Grinning/жена да се има в предвид../
Ходила съм при нея на прегледи/преди бяха в ДКЦ-1/;преглежда внимателно и щателно и е любезна  отзивчива ако имаш въпроси.
Другия няма да коментирам.........................................................

# 35
  • Мнения: 15
Свекърва ми ходи при нея и е доволна съветва ме и аз да се запиша да ми продължи консултациите

# 36
  • Мнения: 926
Не бих ангажирала завеждащ отделение нито за следене, нито за раждане.

# 37
  • Мнения: 14 133
 Зависи що за човек е завеждащия отделение. В случая с Хубчев, не е желателно, съдейки по това, което е споделяно в темите.  newsm78

# 38
  • Русе
  • Мнения: 178
Зависи що за човек е завеждащия отделение. В случая с Хубчев, не е желателно, съдейки по това, което е споделяно в темите.  newsm78

може ли един линк...... нещо съм изтървала

# 39
  • Мнения: 926
Зависи що за човек е завеждащия отделение. В случая с Хубчев, не е желателно, съдейки по това, което е споделяно в темите.  newsm78

Да ти кажа, моите наблюдения са, че тези хора са прекалено ангажирани за да ми обърнат вниманието, което аз искам. Не раждах с екип, но затова пък ме пое Минчева, защото тя следеше състоянието ми след като ме приеха (защото бях една такава красива картинка...), нямам някакви ремарки засега, но иначе, ако трябваше да избирам, бих се чувствала комфортно с някой не толкова известен или ангажиран  Grinning

# 40
  • Мнения: 14 133
Krasigeorgieva ,на първа страница  има линкове към старите теми, а и в тази за АГ Русе сигурно е коментирано.  Wink
Sylvana, до човек е. Ангажирала съм за операция  д-р Станимир Георгиев. Той успява с всичко и е със златни ръце.  Peace

# 41
  • Мнения: 84


Да ти кажа, моите наблюдения са, че тези хора са прекалено ангажирани за да ми обърнат вниманието, което аз искам. Не раждах с екип, но затова пък ме пое Минчева, защото тя следеше състоянието ми след като ме приеха (защото бях една такава красива картинка...), нямам някакви ремарки засега, но иначе, ако трябваше да избирам, бих се чувствала комфортно с някой не толкова известен или ангажиран  Grinning
Sylvana, би ли споделила с подробности как протече раждането ти при Минчева, как уговорихте формалностите по плащането и ангажимента й към теб? Аз също имам уговорка с нея за секцио на 13.08, но ме притеснява какво би се случило, ако тръгне спонтанно раждане преди това?

# 42
  • Мнения: 14 133
destiny792 , говори с д-р Минчева. По принцип би трябвало да е на разположение по всяко време, ако тръгне спонтанно раждане предварително. Това е целта на ангажирането  на точно определен лекар - да можеш да разчиташ на него , че ще отзове, когато и да му се обадиш. А за плащането - питай в АГ-то. Има регламентирани такси за избор на лекар и екип.


# 43
  • Мнения: 926


Да ти кажа, моите наблюдения са, че тези хора са прекалено ангажирани за да ми обърнат вниманието, което аз искам. Не раждах с екип, но затова пък ме пое Минчева, защото тя следеше състоянието ми след като ме приеха (защото бях една такава красива картинка...), нямам някакви ремарки засега, но иначе, ако трябваше да избирам, бих се чувствала комфортно с някой не толкова известен или ангажиран  Grinning
Sylvana, би ли споделила с подробности как протече раждането ти при Минчева, как уговорихте формалностите по плащането и ангажимента й към теб? Аз също имам уговорка с нея за секцио на 13.08, но ме притеснява какво би се случило, ако тръгне спонтанно раждане преди това?



destiny792 нищо не съм плащала. Доктор Минчева ми направи една лапаротомия преди 8 години, а когато постъпих в Аг- то бях с тежка инфекция и тя ме пое, след което се стигна и до секциото. Доволна съм, тя е добър специалист. Аз минах по каса, но се радвам, че тя държеше да направи секциото.

chibi
ти е дала добър отговор, трябва да се разбереш с нея. И да, ако започне раждане и имате уговорка би следвало да е на разположение.

# 44
  • Мнения: 84
Благодаря ви,  момичета. Да,  предстои да говоря с д-р Минчева по тези въпроси,  но ми беше любопитно как е било при вас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт