Пазаруване от adidas.co.uk

  • 41 885
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
И аз имам направена поръчка на 11.07. В сайта пише, че са затрупани с поръчки, обработването им съответно се бави, за което се извиняват  Peace

# 31
  • Мнения: 13
ДАНО СКОРО МОЖЕ ДА СЕ ПИШЕ ПО ИМЕЙЛА  ЗАЩОТО ПРАТКАТА МИ ОЩЕ Я НЯМА АЗ НЕ ГОВОРЯ АНГЛ И НЯМА КАК ДА СЕ РАЗБЕРА ПО ТЕЛЕФОНА

# 32
  • Мнения: 255
И на мен две поръчки в последните два месеца ги позабавиха, но накрая всичко беше ОК. Даже първия път ми пратиха мейл, че са изпратили стоките след като вече транспортната фирма в Англия ме бяха уведомили, че е доставена пратката в склада им.

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Суууууупер бавни са Rolling Eyes
Моята поръчка от 8-ми я обработиха чак на 15-ти.....
Е утре ще е при мен Mr. Green

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
kanekorso ползва ли кода който ти пратих?

За съжаление не успях да го ползвам...докато се чудя, свършиха номерата, които ме интересуваха.Сега пак трябмва да видя има ли нешо ново от намаленията.

Аз понеже го използвах, когато си пуснах последната поръчка и ми намали, та затова мн се учудих и те питам.
Свиркай ако ти трябва код отново Wink

# 35
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Moята от 17 още я обработват.
Вече се чудя дали изобщо ,ще тръгне.
Поръчвам от Адидас вече от 1 година и никога не са били толкова бавни.

# 36
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Някой може ли да ми измери детска стелка на маратонка - 10-ка и 1-ца, че имам 8,9,11, 13 .... :-/
Че като гледам колко са бавни да поръчам по-рано.

# 37
# 38
  • Мнения: 19
мога ли да помоля за групово пазаруване от сайта ,че малко съм неграмотна с новите технологии

# 39
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
EXTRA20 -20% НА ВСИЧКИ НАМАЛЕНИ СТОКИ!
Офертата е валидна 24ч., мейла го получих в 15ч..
Побързай те! Party

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 758
Пуснах 1ва поръчка,изкушена от 20% допълнителното намаление,за  колко време приблизително стигат до превозвача?

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 17:45 от morgana07

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мн се бавят при обработката, особено когато има голямо намаление. Иначе след като я обработят са бързи, за около 2-3 дена в най-добрия случай. Иначе в сайта май пишеше от 3 до 5 работни дни.
Мойта последната от 28-ми още не е обработена :-/

# 42
  • Мнения: 255
Да, наистина доста се бавят с обработката -7-10 дни. Но чакането определено си заслужава Wink

# 43
  • Мнения: 109
Здравейте,има ли актуален код в момента ,който да хваща намалени цени?
Благодаря ви

# 44
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Днес получих тези маратонки:
http://www.adidas.co.uk/adistar-racer-shoes/V22767_600.html

На живо изглеждат много по-добре,отколкото на снимките. Много съм доволна  Laughing
Омотах се с техните номерации  Joy
По принцип съм 40-ти номер и поръчах 7(мъжка номерация). Точни са ми,но с по-дебел чорап вече ще стягат...така че мисля,че можех да поръчам и 7,5...

Това долнище е много добро,особено за хладно време. Размер М се оказа леко голям за мен и го оставих за сина ми,а за мен си поръчах S.

Горнището е супер за цената си,но се излъгах със размер XL и ми е доста голямо.

Общи условия

Активация на акаунт