Защо жена ми не иска да правим секс?

  • 108 433
  • 592
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 136
Една позната твърди, че ако искаш да не ти изневерява мъжа ти, трябва да го скъсваш от секс. Какво мислите по въпроса?  Laughing
както и да го скъсваш, ако той не си държи здраво кормилото чуждата кокошка все патка ще му се вижда; и все забраненото ще му е по-'сладко'

Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 12:38 от igochev

# 136
  • Мнения: 315
Мисля че трябва да се запознаем с твоята позната да си поговорим Simple Smile

# 137
  • Мнения: 1 262
Сори ама такива кухи философии не вървят в реалния живот. Нито го изчетох, нито ми се хареса още от самото начало. Ние сме просто устроени същества, колкото и да се пънат да ни направят велики създания. Имаме нужда от еднакви базови нужди и нещо мъничко отгоре. Без секс не можем. То дори е доказано че е вредно. Така че като прочетох темата на човека - въобще не мисля че една такава философия има връзка тук.
Е как хем не го прочете, хем не ти хареса, хем му даде и определение?  Laughing Ех, "този свят е огледало и всеки вижда в него собствените си недостатъци", както е казал един мъдър човек. Не всички са просто устроени, говори само за себе си.  Wink /И евентуално за още няколко подобни екземпляра из форумите,  но не сте само вие на този свят.  Wink/
Колкото до останалата част от коментара ти, виждам, че нищо не си разбрал от непрочетеното и си правиш свободни интерпретации, нямащи нищо общо нито със замисъла, нито с целта му.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2014, 10:12 от EXIT_HUMANITY

# 138
  • София
  • Мнения: 449
Сори ама такива кухи философии не вървят в реалния живот. Нито го изчетох, нито ми се хареса още от самото начало. Ние сме просто устроени същества, колкото и да се пънат да ни направят велики създания. Имаме нужда от еднакви базови нужди и нещо мъничко отгоре. Без секс не можем. То дори е доказано че е вредно. Така че като прочетох темата на човека - въобще не мисля че една такава философия има връзка тук.

Викаш иеко иебънье си требе за щастлив семеен живот. Не се ли клати спалнята - бракът се клати! Така знам аз от старите хора...То и аз това казвам, ама малко по-тъй...ти кък гу речи само-

Айде поздравче за теб. 

# 139
  • Мнения: 1 262
Не знам някой да е говорил да се живее без секс, може и да съм изпуснала, ако е било по-напред.  Laughing

Но и само със секс не може да се живее.

Ако желае, авторът да се развежда, да хваща булка, с която правят нон стоп секс и да изчака 3-4-5 години, докато се стигне до същото положение, да зареже и нея, да хване нова и така до края на света.  Laughing

Пък, ако иска, да й намери някой на сегашната, да се разнообрази тя малко и да й се върне желанието за него.  Wink

# 140
  • Мнения: 315
Не го "изчетох" което значи че съм започнал все пак и не съм стигнал до края. А това рядко става, да не кажа никога Simple Smile Иначе изначало сме наистина просто устроени но впоследствие много се опитват да надскочат това, в което разбира се няма лошо. Но когато иде реч за секс, храна или сън - нещата са почти еднакви с малки отскоци настрана.
И да Ясене, не виждам как ще си живеем семейно щастливо без да се сексим. Не ми се нрави идеята моята ръка да ми става пръв приятел. Или пък да си изневеряваме тайно а вечер да сърбаме заедно супата усмихнати. Някак неестествено ми идва ама на вас може да ви се хареса, то знае ли човек вече, нали сте сложни.

# 141
  • София
  • Мнения: 449
Не го "изчетох" което значи че съм започнал все пак и не съм стигнал до края. А това рядко става, да не кажа никога Simple Smile Иначе изначало сме наистина просто устроени но впоследствие много се опитват да надскочат това, в което разбира се няма лошо. Но когато иде реч за секс, храна или сън - нещата са почти еднакви с малки отскоци настрана.
И да Ясене, не виждам как ще си живеем семейно щастливо без да се сексим. Не ми се нрави идеята моята ръка да ми става пръв приятел. Или пък да си изневеряваме тайно а вечер да сърбаме заедно супата усмихнати. Някак неестествено ми идва ама на вас може да ви се хареса, то знае ли човек вече, нали сте сложни.


Радвам се, че има идеалисти като мен все още, прави ми впечатление, че все мъже...явно ние си оставаме тъпи наивитети докрай.  bowuu

# 142
  • София
  • Мнения: 2 512
Не го "изчетох" което значи че съм започнал все пак и не съм стигнал до края. А това рядко става, да не кажа никога Simple Smile Иначе изначало сме наистина просто устроени но впоследствие много се опитват да надскочат това, в което разбира се няма лошо. Но когато иде реч за секс, храна или сън - нещата са почти еднакви с малки отскоци настрана.
И да Ясене, не виждам как ще си живеем семейно щастливо без да се сексим. Не ми се нрави идеята моята ръка да ми става пръв приятел. Или пък да си изневеряваме тайно а вечер да сърбаме заедно супата усмихнати. Някак неестествено ми идва ама на вас може да ви се хареса, то знае ли човек вече, нали сте сложни.


Радвам се, че има идеалисти като мен все още, прави ми впечатление, че все мъже...явно ние си оставаме тъпи наивитети докрай.  bowuu
В това ви е чара  Wink

# 143
  • Мнения: 1 262
Да, на мен също ми прави впечатление, че мъжете са по-големи идеалисти, мечтатели и наивници от жените. Но това им носи само повече страдание /на мъжете/. Освен ако не са затънали яко в илюзията и я изживяват сякаш е реалност.

# 144
  • Мнения: 315
Напълно е възможно и това да е ситуацията, да си вярва човек в неща дето не са истина. Но все си мисля че в дадения момент няма начин да не осъзнаеш ако си прецакан или излъган. Разбира се ако иде реч за епизодични и кратки моменти - сигурно ги пропуска човек, но какво значение има, ако "цялото" е в добри условия Simple Smile

# 145
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Да се уточним само: секс или любов? Уж сте ми романтици, идеалисти и мечтатели, пък оставяте долната глава да ви дава наклон на фъншуя, че чак изравнихте интимността със супата и съня.

# 146
  • София
  • Мнения: 136
голямо чесане на езици падна, комай;
то и сексът, като яденето - няма такъв, който да няма нужда, но пък така може да ти бъде поднесена храната, че да ти мине всякакъв глад за момента; а след няколко подобни, започват да ти минават мисли да потърсиш друг 'хранител'; и измамата чука на вратата, а като стъпиш веднъж в доматето, трудно се продължава 'на чисто' .....' да не говорим, че не малко, особено от мъжете, не го преживяваме никога

# 147
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
ooooh! Какви хранители? Вие какви го играете вкъщи? Изключвай отговор "правя пари", щото и тя вероятно ходи на работа /такъв поне е масовият случай/.

започват да ти минават мисли да потърсиш друг 'хранител'
Има вариант - мама винаги готви и поднася с любов.

# 148
  • Мнения: 315
Ема едно е да ходиш на работа и да харчиш основно за себе си, друго да издържаш дома, детето, да осигуряваш празници и почивки и тн. Сега ако жената е продавачка в магазин за дрехи - какво натоварване има след като аз примерно работя  на комп с натоварване на 90% от времето със сложни мисловни дейности? Не че у нас е така но давам пример че и самата работа има значение.

# 149
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Въй, с мед да та намажИм! Жена да харчи заплатата си за удоволствия не е обичайната картинка в България   Wink

Общи условия

Активация на акаунт