Защо жена ми не иска да правим секс?

  • 109 246
  • 592
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 6 715
Трийте, плюйте, ако ще горе на черешата се качете, еволюцията си е еволюция, закона за естествения подбор няма да преборите. С толерантност пък съвсем.

# 541
  • София
  • Мнения: 6 502
Тя ненавижда всички мъже. Което ме кара да мисля, че всъщност тайно ги харесва.
Какви тройки, тя е супер консервативна на тази тема - тройки, секс на друго място освен леглото, секс по друго време освен вечер, секс играчки, секси бельо, секс хах
А дали наистина харесва жени или е е решила, че по-лесно ще отбива мераците на жена за секс, отколкото на мъж. Иска жената връзка, да не е сама, но не и секс.
Ти решаваш устройва ли те или не...доколкото виждам не.
Тя щом не харесва секса ок ли е да го получаваш другаде? Питала ли си?

# 542
  • Мнения: 659
Питала съм я, меко казано е против.

# 543
  • София
  • Мнения: 6 502
Какво предлага тя, за да и ти си доволна? Или и е все тая?

# 544
  • Мнения: 659
Предлага бързо ръчно задоволяване 2 пъти в месеца. Не може да издържи повече. Ако посегна към нея- ааа не.

# 545
  • Мнения: 6 715
Типичен женско-собственически манталитет.
На теб не пуска, но и на други не те дава.
Моето мнение - страх я е от самотата повече от всичко друго.
Причините може да са всякакви, нямат значение. Това е черта от характера.

# 546
  • Мнения: 659
Знам това. Проблемът е, че и мен ме е стра. И като си помисля, че търсех точно такъв човек с разбирание за живота, интереси, поглед за прекарване на свободно време, домакинска работа, отношение към парите и общи цели, се чувствам неблагодарна.

# 547
  • София
  • Мнения: 6 502
Предлага бързо ръчно задоволяване 2 пъти в месеца. Не може да издържи повече. Ако посегна към нея- ааа не.
Това го прочетох вече, но ти от това не си доволна, не си щастлива, тормози те...на нея все тая ли ѝ е?
Далеч съм от мисълта да прави нещо на сила, заради твоя кеф и това не е живот, ама защо така те манипулира, че заради повърностното ще изпуснеш стойностното.
Секса в една връзка с любов не е нещо повърхностно.

# 548
  • Мнения: 7 566
Velma  всичко, което изброяваш,като качества в твоята половинка е прекрасно, но без интимност и секс, връзка дълго няма как да се крепи.
Друг вариант е отворени отношения, намираш навън това, което ти липсва, ноо....тя май няма да е склонна.

# 549
  • Мнения: 659
Няма как да ме пусне. Тя е страдала от изневяра, както и аз и не бих я наранила.
Трябва да я оставя, знам. Аз ако правя секс с друга, нали ще се влюбя... Но как да съм сигурна, ч еще намеря жена, у която има всичко както при нея, че и секса да е супер и да ме харесва на всичкото отгоре.............

# 550
  • Мнения: 6 715
Живота е редица от компромиси. Клише, но вярно.
Всеки преценява на какви е способен, на какви - не.
В библията пише - нищо не ни е изпратено, което да не можем да понесем.

# 551
  • София
  • Мнения: 13 155
Другата може да няма всичко, което тази предлага, но ще ти дава секс, интимност, топлина, желание... което не е никак малко да размениш за някое от другите неща. А може и да не ти се наложи. Мислейки си, че с тази си получила много, всъщност отказваш да видиш, колко повече си загубила.

# 552
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Велма тази ти е пратена от бога за да те тества дали наистина искаш това което си си пожелала. То все така става - искаш нещо силно то идва, но си има някакъв завъртян кусур, който просто не можеш да го преживееш. И колкото по специален е този който си пожелаеш, толкова по колям му е кусура. Слушай, живеем в интересни времена - пълно е с лесбийки навсякъде. В моята кооперация на моя етаж има поне 2 ако не и 3, освен това миналоя месец се натъкнах на клуб пълен с лесбийки, без да знам и без да търся. Престани с тия страхове. Жени бол, самотни жени има колкото щеш, може пък да прелъстиш някоя хетеро или би която иска да експериментира… отвори си съзнанието и стига с тоя песимизъм. На тази и кажи че тя не ти дава това от което имаш нужда затова те губи, кажи и че е по добре да си намери някой асексуален индивид защото това е мъчение, и че това което тя предлага не си струва на фона на неудобствата които ти създава. Това е. Никой не може да живее с едностранни отношения. Тя като си има проблеми да си кукува сама. Махай се от там. В момента си като затворничка… ни напред ни назад.
И как може тя да е консервативна пък да е лесбийка?? Тя те баламосва. Изобщо не и е до жени, ако плащаш наем заедно с нея може би те ползва за съквартирантка…

Последна редакция: ср, 13 апр 2022, 05:25 от PriMadonna

# 553
  • София
  • Мнения: 11 601
Предлага бързо ръчно задоволяване 2 пъти в месеца. Не може да издържи повече. Ако посегна към нея- ааа не.
Леко ми звучи мъжко "бързо ръчно освобождаване". Бихте ли дефинирали и обяснили това бързо ръчно задоволяване как се отнася към жена....?

И, апропо, тази, която ти отказва секс сега, същият този човек ли е, с когото си живяла преди няколко месеца, че вече почнахме да се оплитаме Simple Smile
https://www.bg-mamma.com/?topic=1369255

Последна редакция: ср, 13 апр 2022, 09:06 от Ronald

# 554
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 287
Последно се разбрахме, когато не иска (тоест винаги), да задоволява само мен с ръка, но само като ѝ видя физиономията и нежеланието, ми се отщява. - Свърши ли - и става да се мие.. и това става след хиляда пазарлъка може би 2 пъти месечно. Не съм я докосвал от месеци.
Звучи мъжко и говореше за себе си в мъжки род...

Общи условия

Активация на акаунт