Къде да купя планински кристал?

  • 3 836
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, казват че кристалите предпазвали от лоша енергия, особено т.н. планински кристал. Някой знае ли магазин в София, който да продава такива? Ако темата се развие може и препоръки за други градове да се пускат. Аз чух за някакъв магазин на Янко Сакъзов, обаче не можах да го намеря. И ако вече имате такъв кристал нещо промени ли се? Rolling Eyes Искам нещо, което да подсилва аурата ми и защитата ми, защото особено в претъпканите превозни средства се чувствам като парцал.

# 1
  • Мнения: 11
Моля модератор да изтрие темата, намерих адреса - Mall Of Sofia на -1 ниво.

# 2
  • София
  • Мнения: 61
Аз си взех от офис на Сваровски в центъра, където имаше много видове камъни и кристали (не само на марката). Колко е истински - не знам. newsm78

# 3
  • Мнения: 130
Здравейте, казват че кристалите предпазвали от лоша енергия, особено т.н. планински кристал. Някой знае ли магазин в София, който да продава такива?

В музея Земята и Хората има магазинче, където продават естествени камъни.

В Халите на втори етаж - също.  

На тези места продавачите обикновено са геолози, поне преди бяха, предполагам и сега, така че могат да дадат съвет.  Grinning

Ако искаш за предпазване от лоша енергия, най-добре е да си вземеш Аметист.  Той е подобен на Планинския Кристал, в смисъл, че е кварц като него, но е виолетов.  Аметистът е особено подходящ за защита, предпазване и изчистване.

Последна редакция: нд, 24 авг 2014, 04:00 от Justem

Общи условия

Активация на акаунт