А за конната езда

  • 3 035
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Ходим на конната база в Красна поляна- открихме я почти случайно, искахме Съни да поязди пони. Там попаднахме на много готина инструкторка по езда, която като чу че сме дошли за пони , се възпротиви много - "Ма ти си голяма за пони! На 6 години ще се качиш на кон." И така започнахме- ходим вече 2 месеца, всяка събота и неделя. Детето е изключително щастливо.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
pepeliashka, много ти е хубав ездачът и си личи, че се справя добре Grinning
Мисля евентуално през почивните дни да заведа Цвети. Вие къде ходите и какво е работното време?

# 17
  • Мнения: 644
ходиме на Славия.Няма зна4ение,какво е времето,защото се язди на манежа на закрито.
Ние ходиме в събота или неделя.
Работят сутрин до към 12.30ч. и после след 14ч. до към 19ч.

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
На Славия имат пони за по-малките.
Иначе наистина и аз оцених предимството на това, че имат и закрит манеж. Обаче е много прашно там. Така че ако децата имат проблеми с праха по-добре не ги водете.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Ходим на конната база в Красна поляна- открихме я почти случайно, искахме Съни да поязди пони. Там попаднахме на много готина инструкторка по езда, която като чу че сме дошли за пони , се възпротиви много - "Ма ти си голяма за пони! На 6 години ще се качиш на кон." И така започнахме- ходим вече 2 месеца, всяка събота и неделя. Детето е изключително щастливо.

ходиме на Славия.Няма зна4ение,какво е времето,защото се язди на манежа на закрито.
Ние ходиме в събота или неделя.
Работят сутрин до към 12.30ч. и после след 14ч. до към 19ч.

За едно и също място ли става въпрос?
Моля кажете цените  Praynig

# 20
  • Мнения: 53
Най-вероятно да- конна база Аспарух се намира точно зад стадион "Славия"  Simple Smile. Цените са- 10 лв за 20 мин. или 20 лв за час езда.
Ето и малко снимки http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=15211&AlbumId=43397

Последна редакция: ср, 01 мар 2006, 18:51 от Mrs Mia Wallace

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
И твойта ездачка е голяма сладурана Grinning. Пък и на голям кон Grinning Браво!
Много ми се ходи, но не знам... Моята в момента е запалена по кънките. Малко множко ще й дойде /а и на нас/ и кон и пързалка... Но пък много ми се иска... Можем евентуално в неделя да отидем.

# 22
Дъщеря ми се записа на конна езда в "Славия" и страшно много й хареса PeaceТова е един невероятен спорт Sunglasses

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Както писах в седмичната и дъщеря ми беше тази неделя за първи път на езда и много и хареса. Сама настояваше да не е на пони, а на голям кон, въпреки че според треньора по-подходящо  за възрастта и е понито. Само, че цената, която ни казаха на нас е 15 лв. за 20 мин. Mrs Mia Wallace  и Моника при кой яздите?

# 24
  • Мнения: 816
Тренирах конен спорт, когато бях на 13г. В базата с Божурище. Подготяаха ме за състезания даже, обаче паднах от коня ( поради неправилно пуснат табун за разполод на разходка в неподходящото време конят ми пощръкля - в Божурище не ги кастрираха мъжките и ...) и си ударих лошо гърба. От тогава не съм си и помисляла да се кача на кон Cry

# 25
Както писах в седмичната и дъщеря ми беше тази неделя за първи път на езда и много и хареса. Сама настояваше да не е на пони, а на голям кон, въпреки че според треньора по-подходящо  за възрастта и е понито. Само, че цената, която ни казаха на нас е 15 лв. за 20 мин. Mrs Mia Wallace  и Моника при кой яздите?

Ако имаш предвит триньорката-тя се казва Десислава WinkМного е готина и сега дъщеря ми има такава мускулна треска от ездата, че неможе да ходи! CrazyА при нас беше 15 лева за един час!Но въпреки това много й е харесало и май ще се захваща сериозно с това! PeaceАз лично не бих рискувала да се кача на кон newsm78

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
А на нас лятото ни взимаха 15 лв за 40 мин  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Брей, че различни цени. Май ние най-много сме се "минали", но пък детето се забавлява много добре.
Тренирах конен спорт, когато бях на 13г. В базата с Божурище.......От тогава не съм си и помисляла да се кача на кон Cry
За протокола да кажа, че и аз съм яздила горе-долу на същата възраст  в базата в Божурище /може би 10-15 пъти т.е. несериозно/. Моята "кариера" приключи след като едно старо конче /Мопасан/ по невнимание, отмятайки глава ме събори на земята, а след това т.к. не виждаше, за малко не ме стъпка /застъпа ми якето/. Така че спортът е прекрасен, но и опасен. Аз слагам каската за ски на Цвети Embarassed /на кънките пак е с нея Grinning/ и ми е по-спокойно.

# 28
  • София
  • Мнения: 754
Аууу, е това е моята страст Simple Smile Преди доста години, когато бях 7 клас, тренирах конен спорт 2 години. Страхотно чувство е, а и самото усещане за хармония със самото животно  Grinning Тъкмо се научих да прескачам препятствия и дойде демокрацията, а с нея и край на конната база в родния ми град (Монтана) Sad Разпродадоха конете, помещенията дълго време пустееха, а в последствие там станаха частни парцели с разни насаждения. Толкова много съжалявах, пък и въобще не ставаше дума за такива пари.
Сигурно е, че дъщеричката ми като порасне още малко, ще я заведа да поязди, пък може да има страстта на майка си Wink В тази връзка исках да попитам - такива по-големи могат ли да ходят да пояздят, а и цените дали са същите за малки и големи или има разлика?

# 29
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Да имаше и големи, които яздеха за удоволствие, а имаше и обучаващи се такива  Wink
Има и няколко магазина от където можете да купите екипировка и каски, както за себе си така и за детето.

Общи условия

Активация на акаунт