Русия 1

  • 1 052 324
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 23 580
  • Мнения: 8 509
Този случай какво трябва да ни покаже? Нещо нечувано и невиждано по света и у нас?
Доколкото предполагам става въпрос за депутат от партия Единна Русия -партия, която няма опозиция, "преизбирана" eдинодушно , припомнете ми колко пъти, защото е носител на хуманни ценности, които я отличават от тези на "прогнилия" запад. Иначе, да, нищо невиждано - корупция, злоупотреба с власт и каквото си пожелаете и може да си представите.
Какво общо има партията с действието на един човек.Страшни изводи,няма що!
Ми по вашата логика да разгледаме действията на сина на Байдън в Украйна.Ми за много корупция се пише по пресата ,означава ли това ,че цялата демократична партия е пропита от корупция,щом за  сина на президента  се пишат такива неща.Да,депутата е извършил престъпление и ще си понесе отговорността ?Какво общо има партията му с неговата постъпка
Така ако гледаме то в България герб и нейните привърженици са тотални корумпета😂

# 23 581
  • Мнения: 282
Този случай какво трябва да ни покаже? Нещо нечувано и невиждано по света и у нас?

Майката казва че детето е виновно а депутата е невинен.

# 23 582
  • Мнения: 5 130
Този случай какво трябва да ни покаже? Нещо нечувано и невиждано по света и у нас?
Доколкото предполагам става въпрос за депутат от партия Единна Русия -партия, която няма опозиция, "преизбирана" eдинодушно , припомнете ми колко пъти, защото е носител на хуманни ценности, които я отличават от тези на "прогнилия" запад. Иначе, да, нищо невиждано - корупция, злоупотреба с власт и каквото си пожелаете и може да си представите.
Какво общо има партията с действието на един човек.Страшни изводи,няма що!
Ми по вашата логика да разгледаме действията на сина на Байдън в Украйна.Ми за много корупция се пише по пресата ,означава ли това ,че цялата демократична партия е пропита от корупция,щом за  сина на президента  се пишат такива неща.Да,депутата е извършил престъпление и ще си понесе отговорността ?Какво общо има партията му с неговата постъпка
Така ако гледаме то в България герб и нейните привърженици са тотални корумпета😂
Дали ще си понесе ?
А не ГЕРБ е абсолютно неопетнен от корупция и престъпления.
Плоскоземски разсъждения малко.

# 23 583
  • Мнения: 4 543
Този случай какво трябва да ни покаже? Нещо нечувано и невиждано по света и у нас?
Доколкото предполагам става въпрос за депутат от партия Единна Русия -партия, която няма опозиция, "преизбирана" eдинодушно , припомнете ми колко пъти, защото е носител на хуманни ценности, които я отличават от тези на "прогнилия" запад. Иначе, да, нищо невиждано - корупция, злоупотреба с власт и каквото си пожелаете и може да си представите.
Как ще има опозиция, като ги изпращат по колонии и затвори, за да може глупаците от Единна Русия да са на власт, ..Smile.

# 23 584
  • Мнения: X
Какво общо има партията с действието на един човек.Страшни изводи,няма що!

Партията изключи ли този човек? Разграничи ли се от него?
Що се отнася до сина на Байдън, той май е осъден само по изрезки от вестници. И въобще член ли е на партията на демократите (не знам наистина)?

# 23 585
  • Мнения: 9 593
Сигурно не е и чувал медиите, които пишат за неговата корупция:)))

# 23 586
  • Мнения: 14 504
Една добра новина за руснаците. Икея щяла да се връща в Русия.
Хм,не знам колко  добра е новината за руснаците,НО определено е чудесна за ''Икея''.Сигурно потриват вече алчни ръчички.Нещо го е закъсала тази фирма и се връща при врага?

# 23 587
  • Мнения: X
Как ще има опозиция, като ги изпращат по колонии и затвори, за да може глупаците от Единна Русия да са на власт, ..Smile.


Тази карикатура също може да се промени малко, вместо патриарха да се сложи мюфтията и 99.7%, защото на изборите през 2012 хуйло печели точно с толкова в Чечня, на следващите избори пак е над 90%, но този път в рамките на 91-92%, явно е казал на Кадиров да разпредели останалите 8% на другите кандидати, с годините е станал по-щедър.

# 23 588
  • Мнения: 2 921
Този случай какво трябва да ни покаже? Нещо нечувано и невиждано по света и у нас?

Майката казва че детето е виновно а депутата е невинен.
Ужас, ако наистина е вярно!🤕

# 23 589
  • Мнения: 8 687
Този случай какво трябва да ни покаже? Нещо нечувано и невиждано по света и у нас?

Майката казва че детето е виновно а депутата е невинен.
Ужас, ако наистина е вярно!🤕
Напълно възможно. Вижте какви ги е вършил Гари Минх,представител на Путин в Държавната дума:
https://chitanka.info/text/43277-rublxovka/3#textstart

# 23 590

Общи условия

Активация на акаунт