спирали

  • 1 936
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Миналата година си бях взела на Меиблин volume express и въобще не бях доволна от нея.В момента ползвам на Borjois и съм много доволна.

# 16
За мен спиралата е една от най- важните части от грима, та от много години търся най- вълшебната спирала. Истината е една: Volume Effet Faux Cils на Yves Saint Laurent. Просто няма по- добра от тази. На Лореал също не са толкова лоши спиралите и дори си мислех, преди да открия тази, че може би те са най- добрите. Но Volume Effet Faux Cils на Ив Сен Лоран прави миглите точно като на моделите по снимките - много красиви и огромни, но разделени и не слепнати, на всичкото отгоре и дълги и обемисти. Изобщо върха е тази спирала и може да докара всеки до възторг. Най- хубавото е, че за много кратко време успява да направи ужасно големи мигли (незнам какви са й съставките), което я прави много практична, ако не обичате да киснете със спирала в ръка повече от половин минутка. Големият й недостатък е, че е абсолютно несменяема, а пък е адски скъпа - струва 25 евро #Cussing out  #2gunfire Разгром за семейния бюджет, особено, след като твърдо отказвате да я смените ("Нека поне поне за няколко месеца да я смениш newsm61! - казва мъжът ми, ама не става). На колкото приятелки съм я показала - повече друга не са ползвали.

# 17
  • Мнения: 2 257
Не случайно YSL е запазена марка.....Не знам нещо от парфюми  до дрехи да е било некачествено - страхотен дизайнер. Както и Elizabeth Arden...И Dior....
Maybelline - ша ма извиняват братята американци, ама това е куча марка козметика, според мен. Едно нещо, ей така, от любопитство, не съм си взела, дето да не ме е разочаровало....Иначе супер яка реклама праскат с онова девойче, апетитното, дето продава продукта....Червилата изчезват за две кафета време, моливите "текат", спиралите са "зарежи" и изобщо - типичен пример как визията продава....Психология на рекламата е другото име на повечето неща, с които се зарибява народа надлъж и нашир по света.... Laughing Не случайно по ТВ виждаме реклами до втръсване на продуктите, които не са толкова добри - някой да е видял оборотна реклама на тежка категория дизайнери или на Порше например?
 Дори Victoria's Secret, толкова лелеяната виктория с нейните секрети не е нищо повече от добре продаваема визия, въз основа на която се правят много пари. Аз самата съм клиент на Виктория, по простата причина, че гащите им, примерно, не пускат ластици след едно пране, да речем, но това не значи , че за мен те са светая светих на модните тенденции...

# 18
  • Мнения: 339
ДО скоро ползвах класическата Borjois, но от както си купих LashLift  на MF съм им голям фен Wink Не слепва миглите и не се напластява по тях - точно това, което търся Hug

# 19
  • Мнения: 5 577
Аз съм заклет фен на спиралите на Буржоа и само тях ползвам
И за мен се отнася същото, макар че вмомента ползвам Римел, но Буржоа е моята марка bowuu

Аха, и мене накара да си купя ... ама съм доволна.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 499
За мен най-хубави са спиралите на Лореал, ползвала съм почти всичките видове и мого да заявя, че са супер!

# 21
  • Мнения: 5 539
Последно ми хареса Fabulash на Ревлон. Не слепва и удължава чудесно миглите. Спирала за всеки ден. За специални случаи си оставям новата двойна с гребенчето на Лореал, тя е твърде драстична за дневен грим Wink

# 22
  • Мнения: 141
Dior- DIORSHOW
Просто уникална, както и цената........... Laughing

# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


Ето така изглеждат моите мигли с най-обикновенната спирала на голдън роуз

# 24
  • София
  • Мнения: 3 797
За спиралите на Голдън роуз не знам, но от червилата им съм много доволна, от години само тях си ги ползвам, защото са умерено сухи, каквито аз харесвам и са евтини. Иначе голям опит със спирали нямам , защото от миналата година започнах да си слагам, но съм много доволна от Буржоа и Лореал newsm10

# 25
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някакви отзиви за спиралите на Ланком и Клиник?

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Ползвам спиралата на Манхатън за чувствителни очи и съм доволна, защото съвсем леко подчертава миглите, а аз търся точно такъв ефект - мигла дал Бог.
Колкото до Мейбълин - ползвала съм и от тази марка, добри са, почти колкото "родителя си" Л`Ореал Laughing

# 27
  • Мнения: 6 155
Някакви отзиви за спиралите на Ланком и Клиник?

Ползвала съм на Ланком, но не ми харесва Rolling Eyes

Архитекта на Лореал и 2000 калории на Макс фактор ми допадат най-много Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 10 309
Май само аз не съм фен на спиралите на Буржуа  newsm78 всъщност бях докато не открих тези на Лореал  Mr. Green

Някакви отзиви за спиралите на Ланком и Клиник?
Аз в момента ползвам Хипноз, но втори път не би си взела... не си струва парите... сега съм си поръчала една база на Хелена Рубинщайн, като пристигне ще кажа дали си струва....
Миналата седмица си взех Мастерпийс на Макс Фактор... нищо особенно, най-обикновенна спирала, не слепва, но не издължава  Thinking

# 29
  • Мнения: 870
До сега ползвах предимно на Maybelline, реших да сменя малко и си взех на Max Factor 2000 Calorie и съм много доволна, страхотна спирала, придава обем и се отмива много лесно

Общи условия

Активация на акаунт