Втора годишнина от сватба

  • 3 715
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 591
Здр., искам да помоля за идея относно подарък за втора годишнина от сватба. Четох,че се води хартиена, но въобще не ми идва на акъл какво да направя. А ми се иска да изненадам мъжо.

# 1
# 2
  • Мнения: 8 242
Направи му хартиена торта и скрий разни дреболийки в парчетата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 152
Аз правя колажи от снимки. Не са някакво висше творение на изкуството, но са от сърце и са прекрасни спомени Simple Smile
И ние на 9.6 правим 2 години от сватбата с ММ  Two Hearts
Весело изкарване Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 591
Благодаря за отговорите. Как правите тези колажи, че не съм наясно много?  Embarassed

# 5
  • Мнения: 9 240
На фотошоп.
Има и разни програмки, потърси в нета.

(А защо в лентичата ти пише че сте женени от 6 години?)

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 152
http://www.photovisi.com/collage/choose_template/wallpapers
Пробвах да го пратя на ЛС, но явно кутията ти е пълна. Дано не се приеме като реклама.

# 7
  • София
  • Мнения: 591
 alina_si - Официално сме подписали преди 2г., а иначе се познаваме от 6 и за това.

# 8
  • Мнения: 76
Някакъв колаж от ваши снимки,ама голям-като картина,в рамка  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт