Колички Хаук: събирам мнения

  • 16 017
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Преди 4 години се спрях на този модел:
Скрит текст:
За мен това беше най-добрия избор!
Здрава, маневрена, лека (5,5кг.), с пълно легнало положение!, евтина и в комплект с няколко неща, които иначе се продават отделно: кошница за кола, чанта, подложка за повиване и страхотно зимно чувалче. Всичко това за 390лв.

# 16
  • Мнения: 37
Ние сме с Hauck Apollo, тази:  http://kasida.bg/hauck-bebeshka-kolichka-apollo-4-all-in-one-set … 013-130-9643.html

Ползвам я вече една година и съм доволна. Удобство е, че столчето може да се монтира на шасито.

Аз имам Хаук Аполо, голяма, тежичка, но пък нямам проблем с бутането и возенето. Сега ще гледаме и 2рото бебе с нея.  Единствено не ми допадат тези ранички за количките вместо чанти, но то не е само при Хаук. Сега съм си купила и специалнно голяма чанта за количка.
По-тежка е от другите модели на Hauck, но е маневрена и се управлява лесно. Малко е обемиста, когато е сгъната.

# 17
  • Мнения: 69
Да ви питам количките на хаук имат ли амортисьори и на кои модели?   bouquet

# 18
  • Мнения: 485
Здравейте!
И аз съм си харесала колички на Хаук, чудя се коя да избера, Хаук Малибу xl или хаук аполо, като аполото имат 4 и 11 серия.
Значи проблема с рамата от преди години вече е премахнат на малибуто? Иначе на малибу xl ми харесва, че гумите са по-големи и може да се отваря сенника на летния кош, за да виждаш детето, а на аполото май не може, а е пълно с джобчета там?

# 19
  • Мнения: 9
Ние сме с "Лондон", изключително лека е и е с твърд кош за новородено , идеален за пътуване с кола.
http://e-chipolino.com/4797/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD … don%20Set%20Cross

# 20
  • Мнения: 485
Искам да попитам на Малибуто регулира ли му се дръжката някак, или си е статична

# 21
  • Мнения: 41
Статична е на Малибу-то дръжката.

# 22
  • Мнения: 6
Здравейте мами, и ние засега сме се спрели на количка Hauck Malibu all in one, има я на промоция в Хиполенд за 500 лв, но от няколко дни чета форуми и съм много раздвоена  Sad Първо заради този проблем от 2010 г. с рамата, която се чупела, който много се надявам да са отстранили производителите и второ, защото живеем на павирана улица, а колелетата точно на този модел май са пластмасови newsm78
Поразпитах приятелки и от 2-3 които са я ползвали всички са доволни. Видях я и на живо количката и ми се стори много удобна и лека, а и тази цена за 3 в 1 май е много изгодно??

# 23
  • Мнения: 485
Добра е количката,и на мен ми с виждат леко паянтови колелата,но засега няма проблем.Само ме дразни че със зимния кош не можеш да сложищ нищо отдолу.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли  Hauck VIPER Caviar/Capri, дали е тежка, здрава и пр. Ходя доста пеша и по пазари. Не съм имала лятна количка до момента камо ли триколка  и се колебая между тази
и модел на Kikaboo

Общи условия

Активация на акаунт