Мъж Телец....1,2,3.....12

  • 66 058
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 431
Идвам и аз.
Като им бягаш, обичат да те гонят. Малко по-бавно, ама идват.
Ние с мойто животно редовно се караме за манджи.
Накрая се примири и почна той да готви.

# 46
  • Мнения: 231
Това си засложава да се види интересное после какви са бели последтвията за тебе не вярвам да ти се е разминало се пак говорим за рибка

Хм  Thinking...какво би ми се случило според твоята телешка логика newsm78 всички знаем телетата колко са "енергични" hahaha

Скрит текст:
милото....май не си топвал крачета в пирански води Mr. Green

Идвам и аз.

Накрая се примири и почна той да готви.
  bouquet hahaha 

# 47
# 48
  • Мнения: 0
 newsm08
Скрит текст:
Златна рибка:
Преди секс:
Рибите имат способността да усещат емоциите и чувствата на хората. Добре боравят с думите и не след дълго емоциите от приятни разговори в ресторанта се пренасят в леглото.

Пираня:
След секс: Как каза, че ти е името?   smile3534

# 49
  • Мнения: 231
Скрит текст:
newsm08 мъъъъ в'земи чадърче....от толкова слънце май си по-изгорЕл hahaha
Скрит текст:
...............телето се събужда....
какво да види?: Shocked
двата пръста в контакта,краката в легена....и си мисли,че е бързовар
 smile3534
Peace

Из "размисли за/на едно теле"....

Козирог ме покорява ден след ден
този мъж май е влюбен в мен?
Водолеят с фини думи омагьосва
ох, Телец иска да докосва
Риби във фантазии потъва
еротичен сън с ТелеЦ сънува.
Овен ме дебне виртуално
да ме усети иска сексуално
Телец Телеца познава
ох, ммм, да - друга игра не признава!
При Близнаците възниква спор
единият ме иска - другият ме гледа с укор
Ракът галантен, изпада в екстаз
и чака нетърпеливо своя час
Лъвът ме омаява с тембър чаровен
въпросът за позата е леко спорен
О Дево! - нежен и страстен партньор
омайваш ме ти - поглъщаш с взор
Везните щом видят ме изпадат в транс
да докоснат ТелеЦ - това вече е шанс!
Скорпионът е неустоим и греховен
с гъделичкащ оргазъм от мен е поробен
Стрелецът внимава със свойта стрела
горещо се моли ммм ТелеЦ - "Ела"
 Joy

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 11:55 от Ani Ta

# 50
# 51
  • Мнения: 4 394
Заобикалях ви, заобикалях, ама като и аз имам теле в къщата и живота.... То трябва да споделиш някъде мъката /или радостта, зависи от гледната точка  Grinning/

Манджите са ни вечна тема. Той е най-добрият кулинар на света. Когато друг готви, винаги има нещо да се дооправя!
Идеално ме устройва, често-често му давам да влиза в любимата си кулинарна роля, за да не остава недоволен и гладен /че тогава става страшно/ Mr. Green

# 52
  • Мнения: 699
Телешката супа вкусна -
манжда трудна и изкусна.
Бавно готви се обаче!
Режеш лук, та ти се плаче,
кълцаш моркови, домати,
та перчемът ти се клати.
Викаш си – готов гювечът,
ред на тельо иде вече.
То транжираш, разфасоваш,
ръсиш, пудриш, мариноваш...
И тогава – изненада!
Жилав стек на теб се пада!
Слагаш на тих, бавен огън,
то аха да е готово,
проверяваш – жилавее...
Брей! Човек да побелее!
Колко още да му баеш,
ти се чудиш и се маеш?
Иска ли в поднос напет,
или в кофата за смет?
Слънце скри се, пак напече,
мръвката се дъвче вече,
но сега подправки трябва,
инак малко ще се вядва.
Тука рибешко гръбначе,
там пък от козле карначе,
женска кайзер пастърмичка,
овча люта саздърмичка.
Да се хванеш за главата,
ама всички са в играта!
Тая форумска яхния
е тотална  залисия.
Бикчо сбрал ли е харема,
място няма да се дреме.
Щом не може секс и свалки –
платонични залъгалки.
Зверски пръстите ще чешем,
кат не става да се ешим.
И накрая в заключение,
със голямо ударение,
шапки долу пред Твореца!
Що е то –Мосю Телеца!

Това ще да е от бирата....  chef

# 53
# 54
  • Мнения: 146
Драконче   bouquet beer

# 55
  • Мнения: 142
Омъжена съм за телец. Единственото ми оплакване е, че постоянно отлага всичко....любимата му дума е "УТРЕ" или израза "ИМА ВРЕМЕ". Честно, не знам как да се справя вече....пробвах с лошо, с добро егати и спокойствието дето има и не си дава зор за нищо. Моля ви кажете при вас така ли е, това характерна черта за зодията ли е или съм попаднала на изключение...Как да се справя, дайте съвети, защото понякога тъпото му отлагане довежда до кофти последици....

# 56
  • Мнения: 231
 
Омъжена съм за телец. Единственото ми оплакване е, че постоянно отлага всичко....любимата му дума е "УТРЕ" или израза "ИМА ВРЕМЕ". Честно, не знам как да се справя вече....пробвах с лошо, с добро егати и спокойствието дето има и не си дава зор за нищо. Моля ви кажете при вас така ли е, това характерна черта за зодията ли е или съм попаднала на изключение...Как да се справя, дайте съвети, защото понякога тъпото му отлагане довежда до кофти последици....

Така като гледам май аз ще се отчета....отново Joy

По този въпрос сме драскали туктам и като цяло мога да кажа,че това си е една от отличителните черти на телето....ТУТаКАНЕ,ТУТаКАНЕ.... до безкрай hahaha.Аз процедирам така: вървя му по задника и постоянно натяквам какво да направи  Wink....до като на него му писне Rage и свърши каквото трябва Mr. Green('щото знае,че няма да престана) Whistling.Вярно...и аз губя търпение Rage,но с времето се приучих на режим "изчакване" Joy.Пожелавам ти успех  bouquet

Поздрави на Дракончето и благодаря за бирата...от мен кола Wink

Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 81
пак се изказваш неподготвена като му мранкаш и му варвиш по дире ако си мисшиш че ште постигнеш нешто жестоко се лажеш тои когато реши тогава щте стане фашташ ли на каде те духам

# 58
  • Мнения: 142
Аз постоянно му намилам "направи това, направи онова" и накрая естествено стане когато му дойде музата...мале много ме изнервя..покрай него от много прибързан човек станах доста по-уравновесена и търпелива, ама то неговото няма граници бе.....
Съвсем наскоро сгафи яко пак благодарение на отлагането и уж сега ми вика, че си научил урока...но да съм честна не ми се вярва Simple Smile Не за пръв път чувам, че ще си размърда Д-то и повече няма да отлага. Чакам съвети какво да правя или накрая май аз трябва да се променям искам или не...  Laughing

# 59
  • Мнения: 699
Dund1chka, а обсъждате ли въпроса, достигате ли първо до съгласие, че нещото трябва да се свърши, защото е важно и последствията са ..., и после да обсъдите разумен срок, или изобщо няма принципно съгласие за действие?
Баща ми беше точно същият по думите на втората му съпруга - тя му опява с месеци и нищо, докато не му дойде музата. Но това за нещата, които тя, а не те са решили, че трябва да се свършат. За важните неща, касаещи семейството, той не отлагаше, особено ако последствията са финансови. И какво е твоето участие в действието после, или просто му заявяваш, че трябва да го свърши и после чакаш резултат?
Описваш нещата доста общо и се опитвам да си сглобя картинката, защото готовите съвети не вършат работа, винаги касаят чужд материал и различни обстоятелства Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт