Избор на прахосмукачка

  • 248 725
  • 903
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 149
Не се слага вода, с постоянен миещ се филтър.Имам я от 1 година и не съм сменяла филтри а само като стане време я пускам под чешмата (филтъра) Simple Smile а и не струва много пари 15-20 лв.

# 16
  • Мнения: 19 487
Не се слага вода, с постоянен миещ се филтър.Имам я от 1 година и не съм сменяла филтри а само като стане време я пускам под чешмата (филтъра) Simple Smile а и не струва много пари 15-20 лв.
Мисля че този модел няма Хепа филтър. Права ли съм, или греша?

# 17
  • Мнения: 149
Не няма Хепа филтър ето тук по подробно описание

http://www.samsung.com/bg/consumer/home-appliance/vacuum-cleaner … 0H3W/BOL-features

# 18
  • Мнения: 19 487
Благодаря ти, аз също четох добри отзиви за тази прахосмукачка и не си я взех единствено поради липсата на ХЕПА филтър....Странно - в описанието, което ми показа по-надолу присъства този филтър. Малко е заблуждаващо за потребителите така. Както и да е - със здраве да си я ползваш.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 611
Защо търсите оригинални торбички? Тези на Nitec имат съвместими с повечето модели (но явно не на всички)  newsm78
  Това Gorenje от линка много ми допада като вариант  Peace
  Аз от робота съм много доволна, ползвам го от година и нищо не му се е разваляло още. Ползвам го най-вече да обира разни трохи, косми от ламината и т.н. Върху килима не чисти съвършено, но все пак   Mr. Green

# 20
  • Мнения: 19 487
Защо търсите оригинални торбички? Тези на Nitec имат съвместими с повечето модели (но явно не на всички)  newsm78
  Това Gorenje от линка много ми допада като вариант  Peace
  Аз от робота съм много доволна, ползвам го от година и нищо не му се е разваляло още. Ползвам го най-вече да обира разни трохи, косми от ламината и т.н. Върху килима не чисти съвършено, но все пак   Mr. Green
Не става въпрос за торбички - тези прахосмукачки работят без такива, имат само контейнер. Филтри няма за тях, от това се оплаквам. Развам се, че роботът ти харесва. Аз го намразих и вече не го ползвам. Горението е добро, да. Има висока смукателна мощност, а оттам и добро чистене. Моят Зелмер има подобни характеристики.

# 21
  • Мнения: 11
Скоро си взехме от техномаркет - SAMSUNG SC-4550 (за 139 лв.) прахосмукачка с контейнер за отпадъци - нищо не трябва да се купува при използването й (мисля, че само микрофибъра) а този контейнер само се мие. Тъй като сме новодомци (още не сме се нанесли в новото жилище) още не сме я използвали, но когато я купувахме много ни я похвалиха познати.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета златни сте какво да взимам Самсунг ли кой
 Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета а за тази какво ще кажете дайте едно рамо и да поръчвам все едно избирам космически кораб  Laughing
http://electron.bg/samsung-vcc4790h33-p-296996.html


 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 010
   Самсунга ми го изхвърлих онзи ден защото окончателно изпуши мотора и аз веднага с кеф го метнах в кофата. Никога повече не бих си взела самсунг! Беше сравнително малко използван, но от както го купихме свалих последователно всички филтри по него и първо HEPA - та заради който го купих, защото прегряваше за нула време и изключваше. Мощен, но гълта всичко по пътя (завеси, дреха играчка и трябваше постоянно да се боря с него да ги дърпам и да внимавам; и стаята миришеше на прах...
   Аз съм много изкушена от тази, която предложи Кали - имате ли мнение?  newsm78
Нямам килими - махнах ги. Гледам тази
http://zora.bg/philips/fc-847001/22523

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 620
Като дизайн изглеждат еднакви със самсунга който коментираме хммм
 newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 1 010
  Ми той изглеждаше и си работеше добре в началото, но не можех да чистя повече от 10 минути без да прегрее и да изключи.. Това е много досадно и ми губеше времето, защото за да доизчистя трябваше да чакам да изстине и да се включи сам. За да не се случва това и да мога да чистя нормално извадих постепенно всички филтри за да не спират въздуха и да не прегрява толкова бързо при което се лиших от всичките им функции заради които се купува прахосмукачка с филтри и накрая преди седмица след 5 минути чистене се чу стържещ звук и запуши с гъст дим на изгоряло, при което аз подскочих от радост и директно я засилих в кофата за боклук щастлива, че се отървах от нея  Mr. Green
  Беше нещо такова, но без циклона от който си купувах 2 пъти допълнително
http://www.technomarket.bg/products/09123470/samsung-vcc-74a5v3w

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 3 754
Каква роля играе хепа-филтъра и толкова ли е важен?

# 29
  • Мнения: 19 487
Каква роля играе хепа-филтъра и толкова ли е важен?
Поглъща микро-частиците прах, които иначе прахосмукачката вдига във въздуха при чистене. Иначе всичко отива в белите дробове. Супер важен е.

Общи условия

Активация на акаунт