Избор на прахосмукачка

  • 249 081
  • 903
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 899
пробвай сега коригирах го Laughing

# 751
  • Мнения: 69 284
Виждат се сега..
Много скъпи бре Laughing
Аз си взех една проста за всеки ден, за основно почистване оставих голямата с водния филтър.  Знам, че е евтина малката..но ми омръзна да обслужвам с водния филтър Tired

# 752
  • Мнения: 899
а доволна ли си?

# 753
  • Мнения: 69 284
От простата и евтината ли? Laughing
Днес я купих. Да,смучи...с контейнер я взех..за 55 лв.

# 754
  • Мнения: 269
Какво ви  е  мнението за тази прахосмукачка.http://www.technomarket.bg/prahosmukachki/zelmer-zvc-762zk-09153562 В Каталога е дадена като перяща а в сайта не.

# 755
  • София
  • Мнения: 9 850
Какво ви  е  мнението за тази прахосмукачка.http://www.technomarket.bg/prahosmukachki/zelmer-zvc-762zk-09153562 В Каталога е дадена като перяща а в сайта не.
В кой каталог е дадена като перяща?
Лично аз бих се доверила на сайта на производителя и бих проверила какво пише там.

# 756
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 917
Перяща е. С малкия бутон се включва помпата. Под кръглия отвор за маркуча има едно капаче, което се плъзга. Под него се включва с бърза връзка маркуча за чистата сапунена вода. Моята е подобна, но имам и регулиране на мощността.

# 757
  • Мнения: 269
Перяща е. С малкия бутон се включва помпата. Под кръглия отвор за маркуча има едно капаче, което се плъзга. Под него се включва с бърза връзка маркуча за чистата сапунена вода. Моята е подобна, но имам и регулиране на мощността.
Доволна ли сте?

# 758
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 917
Да, разгледай назад темата, писала съм доста пъти отзиви. Имам я от близо 2 години и съм наистина много доволна.

# 759
  • Мнения: 269
Да, разгледай назад темата, писала съм доста пъти отзиви. Имам я от близо 2 години и съм наистина много доволна.
Защото цената на която е сега в Техномаркет ми се струва доста добра.

# 760
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 917
Ок е цената. Аз я купих на редовна цена, която беше около 350 лв. Нямам никакви забележки, чисти перфектно. Само е малко тежичка, но ако нямаш стълби, не пречи.

# 761
  • Мнения: 1 232
Какво ви  е  мнението за тази прахосмукачка.http://www.technomarket.bg/prahosmukachki/zelmer-zvc-762zk-09153562 В Каталога е дадена като перяща а в сайта не.

Изключително съм доволна! Ако искаш да ти е чисто - воден резервоар!!!
Другото, като контейнер, торбички е глупост.
Само нямам мнение за циклонните резервоари.

# 762
  • Мнения: 69 284
Като тегля чертата, стигам до следният извод:
1. с воден филтър - много чисене на самата прахосмукачка, и то след всяко нейно пускане.
2. с контейнер - пак има чистене след всяко пускане. Прахоляка не става просто да се изсипе в коша, както наивно си мислех аз, а полепва по контейнера, филтрите и останалите части. Та си трябва и там миене, сушене и гъбичка.
3. с торбичка ми се вижда най-мързеливо Mr. Green Да, мръсна работа е почистването на торбичката, но поне не е при всяко пускане.

Това само от гледна точка на ресурс и усилие от страна на домакинята. Ползите/вредите при всяка, мисля, са ясни Grinning

За протокола - имаме с воден филтър, но рядко я вадим. В смисъл веднъж на седмица за основното почистване, но всеки се кандърдисва, когато трябва да се вади, и после-да се мие основно Rolling Eyes
За целта взех една съвсем обикновена с контейнер - за трохи и др. неща, които детето произвежда ежеминутно Mr. Green Води се циклон, не съм много наясно. Ами то пак туткане 15-20 минути, след пускането й ooooh! Освен да я оставям така и да я чистя след няколко пускания Thinking newsm78

И след този опит, съм май на мнението, че трябваше да взема някаква евтина с постоянна торбичка Laughing

# 763
  • Мнения: 19 559
А, а постоянната торбичка как се чисти? Бъркаш в мръсотията и я вадиш, после торбичката няма как да се изчисти напълно, я слагаш полумръсна да ти седи в прахосмукачката. Мерси. Еднократните торбички са добро решение, ако не са много скъпи.

# 764
  • Мнения: 69 284
Аааа, помня аз как се чисти...гадост и мизерия Mr. Green Но поне не е на всяко пускане-там веднъж месечно се покриваш целия с фин прах и гУтово Laughing
Май май с еднократните торбички ще дойде най-мързеливо. Те нали като се напълнят се сменяха или? Но пък са си разход и те...

Та няма пълно щастие май, се оказва Whistling

ПС...май с метлата си е най-добре. Няма миене, само измиташ и подпираш на терасата Peace

Общи условия

Активация на акаунт