Къде в Русе тема 5

  • 79 219
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 726
Аз ползвам само "Точните таксита" тел: 082/8108  Peace
"Точните" не са ли вече с друг телефонен номер newsm78 Последните два пъти като си идвахме в Русе ми направи впечатление, че с двойки бяха.
Справка със страницата им в интернет показва 082/2222 Peace
А ето и цени(ако са актуални, де) http://www.taxi8108.com/taxi-ruse.php

 Shocked Наистина ли, последно пътувах с тях някъде преди 1-2 месеца и телефона беше този, който съм посочила. Мерси за включването  bouquet, а дали и двата не са актуални  newsm78

# 16
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Точните и аз, 2222 е вече номерът им.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 244
Аз ползвам само точните, смениха си номера от два месеца 082/2222.
Както се изразява мъжът ми, изплатила съм вече поне три коли, откакто ги ползвам  Grinning

# 18
  • Русе
  • Мнения: 178
 Къде из квартал Здравец ще ми препоръчате да се направя на кичури, евентуално цена  ?

# 19
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз ползвам само точните, смениха си номера от два месеца 082/2222.
Както се изразява мъжът ми, изплатила съм вече поне три коли, откакто ги ползвам  Grinning

Книжка, кола - какво чакаш Wink Wink.

# 20
  • Мнения: 4 864
Имате ли координати на Русенски фотографи? Трябват ми за заснемане на бизнес събитие.

# 21
  • Мнения: 976
KaRoLa: Александър Карчински и Явор Седянков. Студиото им е на ул. Цар Калоян 10. Тел.0879 300 843. Знам че са доста натоварени.

# 22
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
KaRoLa: Александър Карчински и Явор Седянков. Студиото им е на ул. Цар Калоян 10. Тел.0879 300 843. Знам че са доста натоварени.
Сашо е много,много добър фотограф  Peace

# 23
  • Мнения: 100
Запис и от мен в новата тема!

Аз пък като фотограф мога да препоръчам Атанас Пеев,gsm:0888 52 12 59;тел.:082 89 77 04
Това е момчето,което прави снимки в родилното,който се е снимал при него знае за какво става дума Peace,аз лично съм доволна!

# 24
  • Мнения: 356
Момичета,днес съседката беше при мен.Тя искаше кафе,ама аз и натресох бира  Laughing Беше много горещо време я  Party И по същество....Жената много се притесни като прочете че и трябва психиатър.Ама май аз съм за бой че и дадох да чете всичко що се отнасяше за нея  ooooh! То като се започна "всичко ми е наред на мен с главата,наред съм си,защо психиатър и прочие?!?!"Ле-лелеле чак неудобно ми стана  Tired
devi4ca,имаш ли си на идея тази Кремена Митева-Чорбаджийска колко взима?Аз съм готова на жената да и помогна.Тя прегледа сайта и,хареса я на снимката.Дори ме попита дали ще и изпише хапчета за да се оправи.Казах че незная.Ако знаеш нещо ще сме ти благодарни да споделиш.
KaRoLa,като прочете твоя линк се убеди че има точно това:паника от хора,притеснения.Като и сипах втората бира ми заразказва....И мога да кажа че никак не е приятна тази "болест". TiredИска да излезе хубава,да се гримира,да е секси както се изрази тя,но не искала хората да я гледат,да я сочат.А е хубава дама,няма да си кривя душата.Дори няма мъж.А може да има всеки,стига да поиска.
Камалия,написала си че не разбираш от психолози,но психиатър д-р Бранкованова препоръчваш!За което мерси   bouquet Тя би ли и помогнала по някакъв начин?Че аз въобще не съм навътре в тези сфери  Embarassed Извинявам се за питанията ми,но искам да се помогне максимално  Embarassed

# 25
  • Мнения: 5 892
Миленка не знам към кого е по-добре да се насочи-психолог или психиатър Peace Peace. Но ако е второто- д-р Бранкованова. Тя е лекувала навремето баща ми от страхова невроза, тя лекува в момента (откакто татко се разболя от рак) нервите и на майка, и на татко. Преди нея татко ходи при някакъв мъж към кея, но не беше доволен. После отиде при нея иостана доволен от резултата от хапчетата и мама й стана пациент след това. Peace

# 26
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
devi4ca,имаш ли си на идея тази Кремена Митева-Чорбаджийска колко взима?Аз съм готова на жената да и помогна.Тя прегледа сайта и,хареса я на снимката.Дори ме попита дали ще и изпише хапчета за да се оправи.Казах че незная.Ако знаеш нещо ще сме ти благодарни да споделиш.
Ходих при нея преди доста време/4г./и  мога да кажа,че получих лично удоволетворение от вниманието  и разрешение на проблема.Но всичко е строго индивидуално,няма как да се опише така...зависи и от самия проблем и от човека,който иска или не той да се отстрани.
Много е сложна тематиката,не се описва просто така.
Цената на сеанса тогава беше 20лв.При мен нямаше нужда повече от 3 такива.
Уговерете се с нея и преценете.
Един съвет:не притискай момичето толкова,нека тя сама реши кога да се видят.
Психолога е като огледало за човешката душа,много зависи как и по какъв начин ще погледне в нея  и дали ще успее да види отражението ѝ..........  bouquet

# 27
  • Мнения: 32
здравейте, момичета! Можете ли да ме насочите откъде да се сдобия с късо дънково яке, светлосиньо, на прилична цена?

# 28
  • Мнения: 32
Момичета,днес съседката беше при мен.Тя искаше кафе,ама аз и натресох бира  Laughing Беше много горещо време я  Party И по същество....Жената много се притесни като прочете че и трябва психиатър.Ама май аз съм за бой че и дадох да чете всичко що се отнасяше за нея  ooooh! То като се започна "всичко ми е наред на мен с главата,наред съм си,защо психиатър и прочие?!?!"Ле-лелеле чак неудобно ми стана  Tired
devi4ca,имаш ли си на идея тази Кремена Митева-Чорбаджийска колко взима?Аз съм готова на жената да и помогна.Тя прегледа сайта и,хареса я на снимката.Дори ме попита дали ще и изпише хапчета за да се оправи.Казах че незная.Ако знаеш нещо ще сме ти благодарни да споделиш.
KaRoLa,като прочете твоя линк се убеди че има точно това:паника от хора,притеснения.Като и сипах втората бира ми заразказва....И мога да кажа че никак не е приятна тази "болест". TiredИска да излезе хубава,да се гримира,да е секси както се изрази тя,но не искала хората да я гледат,да я сочат.А е хубава дама,няма да си кривя душата.Дори няма мъж.А може да има всеки,стига да поиска.
Камалия,написала си че не разбираш от психолози,но психиатър д-р Бранкованова препоръчваш!За което мерси   bouquet Тя би ли и помогнала по някакъв начин?Че аз въобще не съм навътре в тези сфери  Embarassed Извинявам се за питанията ми,но искам да се помогне максимално  Embarassed


Жената определено е първо за невролог - насочи я там да отиде, а той ако прецени - ще й даде направление за психиатър. Това си е заболяване и й трябват медикаменти. Не е страшно да посети психиатър - не е синоним на лудница. Психологът не е лекар и не лекува - там се ходи, когато имаш душевен проблем, психически и търсиш отговори на въпросите в себе си, а той помага да ги намериш и продължиш спокойно живота си, напр. след загуба на близък и пр. Невролог препоръчвам д-р Ламбева 0888253864

# 29
  • Мнения: 11 846
Без да искам да споря Peace , но до сега не съм чувала за такъв проблем да се ходи на невролог Rolling Eyes може и да греша , но според мен лекарят трябва да бъде точно психиатър. Имам две познати с такива проблеми и двете ходиха при психиатър, който им изписа лекарства и са добре - едната вече ги спря, другата още си ги пие. А психолога въобще не е за пренебрегване и не е вярно, че не лекува ако думата лечение се приема че трябва да се пият хапчета, да не лекува така. Психологът е нужна брънка и то много важна, защото това че са ти притъпили усещанията с лекарства, и че ти е розово пред очите, не значи че душевния проблем е решен, защото човек за да стигне до такова състояние е тръгнал точно от някакъв душевен дискомфорт и причината там трябва да се изясни и премахне, иначе хапчета може да се пият до безкрай. А другото което е, че ние българите все още нямаме добра здравна култура и особено що се отнася до психично здраве, при нас все още се смята за срамно да отидеш на психиатър/психолог , а на запад това е най-нормалното нещо. Аз лично ако имах пари всяка седмица бих ходила на психолог  Crossing Arms Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт