Къде в Русе тема 5

  • 79 329
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 892
На Божичен имаше хубава къща за гости с басейн. На Кошов бях на една- страшна кочина беше, изключително мръсно  #Cussing out

# 61
  • Мнения: 356
Благодаря вииии гуууш Hug
devi4ca ,обещавам да кажа къде сме били  Hug Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 331
не знам дали е за тук въпроса точно, но търся добър гинеколог в Русе област?

# 63
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
не знам дали е за тук въпроса точно, но търся добър гинеколог в Русе област?
Виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=784919.msg28327352#msg28327352

# 64
  • Русе
  • Мнения: 179
Къде из квартал Здравец ще ми препоръчате да се направя на кичури, евентуално цена  ?
Да си побутна въпросчето, че се залута ... 1swing

# 65
  • Мнения: 5 892
Аз живея в Здравец, но ходя на фризьор при Галка2 до Математическата. В квартала  един ходих на сешоар- по добре сама да си го бях направила, един път като бях руса ходих да ми изрудях корените в блок Колос срещу Жорела- нескопосницата ми направи корена жълт, изгори ми косата(като се вържа приличах на лъв) и ми все 3 пъти повече пари...
За цената зависи колко ти е дълга косата, колко на гъсто са кичурите и дали са с фолио или шапка  Peace

# 66
  • русе
  • Мнения: 123
Моя приятелка началото на месеца си прави кичури в салон "Слънце" за подстрижка и кичури-дълга коса,и взе 35лв.Кичурите и ги прави с фолио.

# 67
  • Мнения: 40
Здравейте!
Къде в Русе се провеждат курсове по плуване за начинаещи - деца?  Детето ми е на 8г. и искам да я запиша за лятната ваканция да се учи да плува. Ако е възможно и някакви координати на инструкторите?

# 68
  • Мнения: 25
Здравейте,
къде мога да намеря марципан на Dr.Oetker? Също така и  фондан или захарно тесто?

# 69
  • русе
  • Мнения: 123
Здравейте,
къде мога да намеря марципан на Dr.Oetker? Също така и  фондан или захарно тесто?
марципан съм виждала в Кауфланд,но за фондан-а немога да ти помогна.Но по принцип не се прави толкова трудно фондан.Щом на мен ми се получи,значи е лесно Laughing

# 70
  • Мнения: 4 864
Здравейте!! Каня тези, които не  успяха да ни гледат миналият вторник, да ни гледат този (17,06)! Вход свободен!!!

# 71
  • Мнения: 1 317
Здравейте!
Къде в Русе се провеждат курсове по плуване за начинаещи - деца?  Детето ми е на 8г. и искам да я запиша за лятната ваканция да се учи да плува. Ако е възможно и някакви координати на инструкторите?
Дъщеря ми плува в Космополитън, много съм доволна. Обади се на СПА рецепцията или направо отиди на място. Първо се провеждат няколко индивидуални урока, а след това плуват в групи от по 5-6 деца.

# 72
  • Мнения: 100
Здравейте!
Къде в Русе се провеждат курсове по плуване за начинаещи - деца?  Детето ми е на 8г. и искам да я запиша за лятната ваканция да се учи да плува. Ако е възможно и някакви координати на инструкторите?
Аз също ще си записвам детето на плуване,само че на басейна на Спаркито до пазара.Имам приятели,които си водят там децата от две-три години и са доволни от инструкторите,единият е Сашо,а другият Пацо.Координати незнам,мисля да отида на място и да говоря,моят син също е на 8 и е начинаещ.

# 73
  • Русе
  • Мнения: 11 926
 Кога и как се заплащат курсовете по плуване за деца в Спарки.

# 74
  • Мнения: 2 726
Аз пък да питам, виждали ли сте някъде какаото на Д-р Йоткер, търсих в няколко от големите вериги, но е безследно изчезнало  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт