Къде в Русе тема 5

  • 79 326
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Харесах някои неща на сайта на Юта, но не ме кефи, че доставката е 7,20 за три възглавници, например. Би могло в рамките на града да е безплатна или поне 3-4 лева. Иначе имат хубави неща.

# 736
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Харесах някои неща на сайта на Юта, но не ме кефи, че доставката е 7,20 за три възглавници, например. Би могло в рамките на града да е безплатна или поне 3-4 лева. Иначе имат хубави неща.
Направо на място в магазина иди.
Така ще имаш инфо за всички продукти нагледно.

# 737
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Само, че работи от 8 до 16:30, както и този на Фазан. Съвпада с раб.време на ММ, а аз не шофирам Sad

# 738
  • Русе
  • Мнения: 11 926
  Не видях цени в сайта на Юта.  newsm78

# 739
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 Не видях цени в сайта на Юта.  newsm78
Амбърче,там са си.. Rolling Eyes
Отдолу под изделието.На страницата която показах се виждат.

# 740
  • Мнения: 116
В нашия град вярно ли че ще откриват магазин НМ  в мола? Някой чул ли е нещо?

# 741
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Не съм чувала, но ако е вярно ще съм супер щастлива. Това ми е любим магазин.

# 742
  • Русе
  • Мнения: 623
Откъде тръгна този слух? Че той вече се превърна в градска легенда...  Crazy За откриването на магазина в Търново ги бях питала кога мислят да отворят и в Русе, при което ми се отговори в този вид (цитирам по памет):

Откриването на един магазин отнема солидно време за проучване на пазара и на най-доброто място за бизнес локация.

Нищо конкретно и ангажиращо. Ние, русенци, ще си стоим дискриминирани.  Crossing Arms

# 743
  • Мнения: 116
Ами така е ,града ни е безпереспективен. Но... сами сме си виновни.

# 744
  • Мнения: 1 296
И аз преди няколко страници ви питах за магазин на НМ в Русе. Моят мъж чул реклама за откриването му по радиото.

# 745
  • Мнения: 116
Сигурно е било по търновското радио.....

# 746
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ами така е ,града ни е безпереспективен. Но... сами сме си виновни.
Откога присъствието на търговска  марка продукт е гаранция за добро лице на един град?
Жалко,ако мислите така.. Tired
Нима няма с какво да се похвали Русе и околностите:Исторически музей,Ивановски скални манастири,старинен град Червен....
Станахме известни преди време като града с най-много молове,що да не се борим и за наличие на маркови дрехи....

# 747
  • Мнения: 14
Здравейте имам запитване относно една пудра за лице на ESSENSE и конкретно прозрачната ,ако има някой който да ме ориентира ще съм благодарна   http://3.bp.blogspot.com/-uuS4-5zXWOc/U5L2Cz0QAcI/AAAAAAA … out+matt!+(3).JPG
  bouquet

# 748
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Добро утро!
devi4ca, мисля че bubu_3 нямаше това предвид. Разбира се, че градът ни си има много други достойнства. Просто, за съжаление, сме беден град, както каза майка ми. И не само моловете, а и доста други обекти постоянно затварят и фалират. Ето например скоро някой спомена за "Пристан". И не само това. Ами и пазараа на труда. Изобщо бизнесът куца.
Плюс това H&M далеч не са "маркови" дрехи. Те са по-достъпни като Waikiki, New Yorker и др. Мен пък ми е кофти, че молът до болницата затвори, защото сега хич не ми е удобно да ходя до Хиполенд и DM. А преди ми бяха на пешеходно разстояние.  Peace

# 749
  • Русе
  • Мнения: 623
Добро утро и от мен!
Това, което ме подразни в отговора, който от НМ ми дадоха, бе, че така прословутото и "мащабно" проучване и отваряне на магазин не стартират, защото Русе е град, в който веригата няма да има достатъчно клиентопоток и печалба. Представяте ли си как изглеждаме в очите им?  ooooh!
Жалко наистина! Градът има страхотен потенциал, добро стратегическо местоположение, но нещо не върви, нещо куца. Щом брандове, предвидени за средната класа  (макар,че ние такава нямаме) не искат да навлязат на пазара, какво остава за по-скъпите?  Sad

Общи условия

Активация на акаунт