АВАТАРНИ ИГРИ 3

  • 21 735
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ахам, с тази тясната на второ място Whistling, тук таме на трето. Май ще се връщам към симетричните.

# 661
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Джой и аз имам такава картинка и си признавам ,че от теб видях , но нали аз не съм мн веща в правенето и гледам от всички ви . Ако , обаче не ти е приятно , ще си сменя подписа . Конкретно в този случай исках да намърдам повече изображения и за това ги понарязах .  Но имам още 4 варианта , така че мога да го сменя  Crazy  Peace

# 662
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Неее, не се притеснявай, мрънкам си само аз Laughing Hug. Просто ми направи впечатление там конкретно, отдавна не се бях разхождала из темите и нямах идея, че е станало модно Whistling. А аз не обичам да съм модерна Mr. Green.

п.п. не сменяй, за момента ти държиш моите 5 точки Wink

# 663
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
И аз видях от Джой за разделянето на картинките.
И за по-теснички също Hug
А, сега, от както ме научи и да ги сливам съвсем ще се възползвам от възможността да слагам повечко картинки в подписа Peace Wink

Нямам си идея с какво ще играя  Thinking
Но, ще измисля нещо...тези дни не ми беше до нищо Confused

# 664
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061

Можете ли да ми припомните кога трябва да кача общия пост?

В неделя вечер Джина  Peace

Може да си направим и топ дестинация . Насъбраха се доста интересни местенца ( а сиг ще има и още ) и може все да си избере 1 от представените и така да видим коя е най-желаната от нас дестинация от показаните  .

Джой  Hug

Хъшпъпи , надявам се вс да е ок при теб и да си върнеш отново ведрото и хубаво настроение!  Hug

# 665
  • Мнения: 4 255
Момичета,днес моята малка дъщеричка навърши една годинка!Денят ми беше изпълнен с повече вълнения,отколкото миналогодишният такъв Laughing Heart Eyes Heart Eyes



# 666
  • Мнения: 14 473
Честито,Подаръче-да ти е жива ,здрава дъщеричката и само радост да ви носи Hug
?
Скрит текст:
на 26 или 27 е РД Flutter

# 667
  • Мнения: 4 255
На 26-ти,Сосче.В последния момент успях да вляза да "почерпя" Laughing

# 668
  • Мнения: 4 418
Може да си направим и топ дестинация . Насъбраха се доста интересни местенца ( а сиг ще има и още ) и може все да си избере 1 от представените и така да видим коя е най-желаната от нас дестинация от показаните  .

Това като Валя и Моро ше стане.  Laughing

# 669
  • Мнения: 2 905
подаръче, жива и здрава да ви е!   bouquet

# 670
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добро утро!
Подаръче,честит празник на патерица на детенце   bouquet


Аз участвам с  тази комбинация на едно от уникалните чудеса на природата:Мъртво море.
Малко повече за него тук:
Скрит текст:

# 671
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
подаръче честито на порасналата госпожица !!! Мнооого да е здрава й пожелавам и да има едно прекрасно детство !!! И мама и тати да я слушкат !!!!
Скрит текст:


П.П. и на мен ми предстои след няколко месеца първи рд и от сега се чудя какво да правим . Хем не ми се иска да е голяма хамалогия , че тя нищо няма да  разбере милата , хем пък то не може да не се отбележи подобаващо . И ние бяхме вчера на детски рд ( не първи ) и малката за първи път беше в детски кът и направо се ошашави милата от толкова хора , викове , крясъци, скачания ок  нея .... После не можа да заспи мн време . Чакаме някоя снимчица от тържеството ви !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 672
  • Мнения: 5 309

Можете ли да ми припомните кога трябва да кача общия пост?

В неделя вечер Джина  Peace

Може да си направим и топ дестинация . Насъбраха се доста интересни местенца ( а сиг ще има и още ) и може все да си избере 1 от представените и така да видим коя е най-желаната от нас дестинация от показаните  .


А дали ще е проблем да го пусна в понеделник сутринта, защото в неделя не знам дали ще имам възможност Sad Засега съм го сглобила, но да не пропусна някой в почивните дни  newsm78 Между другото, ~ _Dee_Dee_~ с коя комбинация участваш? Аз съм те запаметила с друга? Да не би да си си сменила дрешкта и да съм пропуснала Rolling Eyes
Иначе за топ дестинацията, мога да го сложа като специален приз, ще е интересно  Peace

Подаръче, честито на малката кукла, да е жива и здрава и все така да ви радва  Hug

# 673
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Не , не , с предната съм си . Тази пак е от същото място и си я нося така Wink Аз щях да кажа .
 Ами понеже не вс участват с дестинация ( Г-ца Бързо се уча е с танц ) и няма да е коректно да е приз топ дестинацията , според мен . Но както си решиш ! Аз съм ок и да е понеделник сутринта поста  Peace

# 674
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Добро утро Hug

Джина, идеално си е за понеделник сутрин, нали така сме решили още в началото. Другото с неделя го правим за работещите, на които не им е до общ пост вероятно в понеделник сутрин Joy

Диди - мерси за пожеланието, оправям се уж вече
Скрит текст:
много се разболях аз..хич до нищо не ми беше тази седмица Confused

Общи условия

Активация на акаунт