АВАТАРНИ ИГРИ 3

  • 21 718
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
          Подаръче, да ти е живо и здраво момиченцето Hug    bouquet newsm38

А по повод това дали разбират на годинка
Скрит текст:
Да, нищо не помнят нормално и не разбират. Така, че празника е по-скоро за големите, но пък е един от най-чаканите. То, за мен всеки рожден ден на сина ми вече е най-чаканото и важно събитие/моя почти не ме интересува, освен подаръците Mr. Green/
А, също и не е нужно чак голямо изхвърляне. Според мен де, малките много се натоварват психически от подобни клубчета, а и аз съм си противник на тези места въобще. Сега е топло и може да се направи на вън рожден ден, с тортичка и нещо за пиене - идеално! И балони newsm67

# 676
  • Мнения: 5 289


Джина, идеално си е за понеделник сутрин, нали така сме решили още в началото. Другото с неделя го правим за работещите, на които не им е до общ пост вероятно в понеделник сутрин Joy


Аз пък нали вече съм шофьорка и цяла седмица идвам сама с колата на работа, та ставам 1 час по рано да избегна трафика и съм на работа доста по-рано, та време имам много Simple Smile

# 677
  • Мнения: 14 453
Подаръче,още веднъж честит ви първи ден-ден Hug По случайност и аз бях на 26-ти на първи такъв
Вълнуващо беше!На момченце,четвърто по ред на мама и тати Laughing
Ради-здраве и усмивки Hug
Джина,по.полека с колата Laughing Реших,че с кола по-късно ще ставаш,пък ти заради трафика все си ранобудна hahaha
Хубав ден,дами и господа Heart Eyes Hug

# 678
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
подаръче, честита годинка на младата госпожица, да расте умна и красива и да разбива много мъжки сърца  Heart Eyes Hug

Мъртво море ми е мечтана дестинация и на мен, можело да си лежиш на водата без да правиш усилия  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 5 289
Сосче, така си е, вместо да си поспивам, аз ставам още по-рано  Laughing Но като съм заплаха още за околните ще е така, поне няколко месеца, докато посвикна Simple Smile И без това ходя само от нас до работа и обратно, и по цели нощи не спя да мисля от къде трябва да мина, кой с предимство, кой без, че онзи ден единия светофар не работеше и да видиш какъв ужас изживях докато се класирам  Laughing Оф, сега ми е смешно, но като дойде време да се кача на колата всичко ми се свива  Confused Дано по-скоро отмине този период  Thinking
Джой, забравих да пиша - добре, че каза че не ти е приятно да виждаш подобни комбинации като твоите, защото  и на мен много ми харесват и мислех да пробвам нещо подобно, но пък не ми се получаваха досега: ) Ще го имам предвид вече Simple Smile

# 680
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
Охх, Джина, стана ми смешно Laughing за карането и мисленето...
Винаги ми е много смешно, като карам зад учебна кола и когато дойде сублимния момент за включване в кръстовище да загасне Mr. Green/колите с У отгоре имат свойството често да гаснат и да карат с 10км. Mr. Green/
 Като се сетя и аз как гаснех на нагорнище, по 5 пъти Embarassed hahaha
Но, какво да се прави, човек се научава Peace

# 681
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Честит празник на патерица на малката ти госпожица, Подаръче Hug
Скрит текст:
Нека расте красива и най-важното щастлива!

Ради, дано си се оправила вече, много са неприятни летните болести, карат човек да се чувства като парцал Hug

Мерелинда, как е татко ти? Подобрява се състоянието му, надявам се Praynig


И за накрая- Джина, не че се дразня, но не обичам всички да сме еднакви, така че като тръгне някаква мода, гледам да си избирам нещо различно Wink. Ще ми е интересно да видя какво си пробвала да сглобиш ти, твоите подписи винаги са много готини.

# 682
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Аз не знам за какво ни мъчат с тези скорости, като вече повечето коли са автоматик?  newsm78 Не си спомням от кога не съм се качвала на кола със скорости. Иначе, джина, поздравления за това че се учиш сама, това е най-добрия начин. В никакъв случай с мъж, че много мрънкат  Naughty

# 683
  • Мнения: 14 453
Вместо да се мотая ,хайде и аз за играта,ей така с Фестивал на Леда  и светлините в Китай:
Скрит текст:
 

# 684
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
Мерси, момичета Hug
Ще оживея и този път, надявам се
Скрит текст:
с тия детски болести вече ми втръсна, каквото кара сина ми, аз съм след няколко дена...та даже взе и да ме повтаря  smile3511

Мереленда, наистина не е писала, дано баща й да е по-добре Praynig

Ама,Бела как със скорости да е кофти Laughing Аз само така си мога Joy Ако трябва да карам автоматик сигурно ще избия народа по пътищата ooooh!

# 685
  • София
  • Мнения: 5 399
Подаръче,да ти е живичка и здравичка!Много да й се радвате и да има прекрасно детство!
Скрит текст:

# 686
  • Мнения: 14 453
Д ,Мериленда не е писала скоро,дано да са наред нещата.
Белла-започнеш ли веднъж без скорости,ще се чудиш,защо не си започнала по-рано.Много е по лесно ,особено на градско Peace

# 687
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Тъкмо и аз това щях да пиша на Ради - започни веднъж да караш автоматик и ще викаш после какво беше това скорости Joy

# 688
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
Охх, така или иначе ще трябва да почакам за това Rolling Eyes
Скрит текст:
и тогава няма да има мърдане,ще се науча Mr. Green и хоро ще играя за една такава Laughing
Баба със спортен мерцедес Rolling Eyes Мечти, мечти..... Joy

# 689
  • Мнения: 4 255
Момичета,много благодаря за пожеланията!Толкова сте мили! Heart Eyes

Диди,
Скрит текст:
правихме детски рд вкъщи.Бях поканила майки с деца на сходна възраст.Да ти кажа...не бих повторила.След партито,къщата беше като след торнадо,а рожденичката беше толкова уморена,че накрая само плачеше.На практика те не разбират още и не се радват дори и на подаръците.Първите два рождени дни са по-скоро празник на майка,отколкото на детето Peace Препоръчвам ти да се съберете с приятелки тихо и скромно на по сокче и тортичка.Всичко останало е излишно и само би изморило и теб и Лора. Peace

Общи условия

Активация на акаунт