Отговори
# 15
  • Мнения: 144
ааа малко но от сърце!

# 16
  • Мнения: 30 820
Не Laughing на мен ми хареса Heart Eyes както и едно нюню цвете дет го поднасят от време на време Laughing сладки са ми такива минита Heart Eyes

# 17
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
РенУ, дръж чичек... Flowers Bouquet Kissing Heart

# 18
# 19
  • Мнения: 27 482
 Тенкю за новата ни темичка  newsm51  разкошни фемирчета Heart Eyes   

# 20
  • Мнения: 27 482
 В петък ли ще свърши сезона на ПО ?  Ча ще си почине  от сета , но   от Сера няма почивка  , като  пиявица  е  ooooh!

# 21
  • Мнения: 21 201
Не знам дали, ще се вясна по късни доби, че тази вечер е финалния за сезона епизод на КСШ и затова отсега Ви пожелавам лека вечер.

 newsm09

# 22
  • Мнения: 11 820
Булка,Гришо по Евроспорт  Peace

# 23
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Брат Аталай на сета на 56-та серия- снимка в спалнята на семейство Сарафоолу Peace Тези двамата мисля че са им братовчеди Wink
Навремето пишеше, че четири дни не са излизали от апартамента- само работа и работа- тежки диалози, топло време и...май родата се е довлякла да види къде се е затрил  брат'чеда Laughing

тука брат Чачов е като роден син на дедко АШК- приличат си Crazy Колкото и да е погрознял Чачо към момента, малкия и насреща му да бяга, няма стигане- когато са един до друг по снимки ако не знаех и през ум не би ми минало че са братя, все едно не са от едни и същи родители...Какво носле има Ча на долната снимка и какво гребло седи по средата на лицето на Аталай WhistlingМалкия дали ще се развява по САЩ това лято - миналата година от рано писа че ще ходи newsm78




Проф ето тук синеок ми харесва и то много, но в лице не е подпухнал както е в сегашно време Wink

# 24
  • Мнения: 30 820
newsm51

Ади Гришка Party Party Party тоя не съм го и чула дет е срещу него Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 105
Преди време пророкувах,че Аталайчо ще хваща повече окото,ама...  Blush Mr. Green май съм сгрешила.

Ама има време,не се знае Чачо,ако още някоя друга годинка остане със Сера на какво ще прилича  Joy

# 26
  • Мнения: 30 820
Преди време пророкувах,че Аталайчо ще хваща повече окото,ама...  Blush Mr. Green май съм сгрешила.

Ама има време,не се знае Чачо,ако още някоя друга годинка остане със Сера на какво ще прилича  Joy
Ти де си тръгнала кат немаш дарба Mr. Green

Първия Party Party Party

# 27
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Преди време пророкувах,че Аталайчо ще хваща повече окото,ама...  Blush Mr. Green май съм сгрешила.

Ама има време,не се знае Чачо,ако още някоя друга годинка остане със Сера на какво ще прилича  Joy

Ти де си тръгнала кат немаш дарба Mr. Green


Ох ма Ренкаааа, наплюх си монитора да се хиля.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 28
  • Мнения: 6 105
Тъй,тъй Рени,не съм като Габи-Екстрито Mr. Green

# 29
  • Мнения: 16 938
Тая Серка няма ли да си оди вече от ПО колко серии минах.Стига вече ама тя са залепила за Ча и няма отърване. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=kSH1jdx-bCs
Знам че не съм по темата ама какво д направя..... Hug Whistling
http://www.youtube.com/watch?v=UlXA0XEHEPg

Общи условия

Активация на акаунт