Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 273

  • 32 862
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 007
 Добро утро!
  Smile    Сериала скоро по МВС. След рамазана. Може би през октомври.
Kara para ask soon on MBC channel.  After ramazan! Maybe the month of October.
https://twitter.com/Yu4ever90/status/476586044901851137/photo/1
И тук, реклама: - http://www.televizyondizisi.com/index.php/kara-para-ask-arap-mbc … alinda/202461/27/
Блазе им!!!

Последна редакция: ср, 11 юни 2014, 08:41 от AureliaFelix

# 16
  • Мнения: 2 293
Добро утро мили момичета.Желая ви една прекрасна сряда,защото това е нашия ден в който някои от вас ще се насладят на директното излъчване на серията,а други като мен ще имат това удоволствие по-късно вечерта.Много усмивки,добро настроение и много положителна енергия.В този слънчев ден ви подарявам една очарователна усмивка.      Лек и успешен ден на всички.    

# 17
  • Мнения: 4 966
Добро утро. Simple Smile

Няколко различни визии на актьори от КРА в АФ:

Последна редакция: ср, 11 юни 2014, 09:11 от marytza

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141


"Златната пеперуда" ще се проведе на 22 юни. Медийната подкрепа и рекламата върви по kanal D. Познайте кои и откъде ще са печелившите. Отново лобито ще си каже думата - но така е навсякъде по света.

http://video.kanald.com.tr/magnumaltinkelebek2014/Odul-Toreni/24727

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141


Помните ли тази красота....

# 20
# 21
  • Мнения: 4 966

Значи ще поиграем и табла... Дали имат конна база към хотела?  Wink Не бих се отказала и от малко езда.  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 097
Добро утро. Пожелавам хармония в новата тема. Радвам се за успеха на Малък септемврийски проблем. Напълно заслужена награда.

# 23
# 24
  • Мнения: 4 966


Пак от РФ по повод тази сравнителна снимка:

Скрит текст:
Ируся написал/а:
"...мне вот трудно представить, что я про кого-то из наших гуру-актеров могла бы такое написать. (...) Но Энгин, помимо внутренних первоплощений в своих ролях (разные походки, взгляды, жесты, привычки и прочие фишки) еще и внешне меняется порой до неузнаваемости. А когда все это ВМЕСТЕ, отсюда и возникают постоянные вопросы типа "а это точно один и тот же актер?"

"Трудно ми е да си представя, че бих могла да напиша това по повод на наш актьор (изброява уважавани руски актьори и т.н.) Но Енгин заради вътрешното преобразяване в ролите си (различни походки, погледи, жестове, навици и др. детайли) сакаш се променя и външно, понякога до неузнаваемост. И когато всичко това се събере, неминуемо идват въпроси от типа "Ама сигурно ли е, че това е един и същи актьор?"

# 25
  • Мнения: 1 007


Познавачките да кажат, ще има ли целувка довечера или не?
 Smile Хади, чакам!

Последна редакция: ср, 11 юни 2014, 11:00 от AureliaFelix

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141

"Aşk Zamanı - Време за любов"

# 27
  • Мнения: 1 007


Като гледам как си държат ръцете, май целувка няма да има.

# 28
  • Мнения: 4 966


Няма да има. Ще се гледат, гледат, гледат... романтика. Simple Smile Щото Туба е майка на две деца, омъжена жена... не се полага да се целува с друг мъж.

# 29
  • София
  • Мнения: 903
Здравейте, тъй като малко изостанах в четенето и още съм в старата тема, пренасям един пост на
 anairamanairam. Благодаря ти, anairamanairam, че си облекла в думи, това което мисля и аз за сериала   bouquet

Скрит текст:
Здравейте,

Пиша вече по-рядко и все по-рядко даже чета темата, защото колкото и пъти да я отворя нещо си развалям настроението. И днес пак прочетох някои постове, които не ми харесаха, но какво да се прави – нали всеки има право да си напише мнението.

Изведнъж обаче, осъзнах каква щастливка съм аз и реших да го споделя.

Аз като една низша духом харесвам сериала.

Радвам се, че са предложили на Енгин да участва в  него и той е приел.

Защото ми доставя удоволствие да го гледам два часа всяка сряда.

Харесва ми ролята, която изпълнява на комисар Йомер. Харесват ми и всички негови партньори от сериала, начело с Туба, в ролята на Елиф.

Засега ми харесва и сценария. Героите са представени цветни, не черно-бели. Шарени като кърпите на Елиф. Всеки си има достойнства и недостатъци. Както е в живота. Правят грешки, лутат се, но точно това на мен ми харесва.

Комисарят ме убеди, след като го гледах 22 часа телевизинно време, че постепенно се влюбва. Влюби се, защото човек се влюбва със сърцето си, а не с разума си. „На сърцето не може да се заповядва“. Колкото и да му говорят, че са от различни светове, че е перачка на пари и т.н. В живота, след като мине първоначалното опиянение и погледнеш отсрещния с отворени очи, тогава може да се разочароваш и постепенно или изведнъж няма вече да обичаш. Тук обаче понеже е измислица, сценаристките може да решат героят Йомер да се разочарова от перачката на пари и да го изпратят във Ван, а нея да страда в Рим и филма ще свърши /ако няма рейтинг евентуално/ . Другия вариант, който на мен повече ми харесва е да покажат, че въпреки трудностите, грешките и недоброжелателите, чудото се случва и любовта побеждава.

Харесвам много и Елиф, за разлика от Вас харесвам и тоалетите й. Защото ми обясниха в прав текст, че тя е странна – облича се според нейния вкус, който не е традиционния – например Бахар / с нейния класически офис „дрес код“ ми е безлична /. Характерът й е показан според мен пълнокръвно. Въобще не се дразня от някои нейни постъпки, защото може би и аз бих постъпила като нея.
Ако приемем, че тя е влюбена в Йомер, може би тя не му казва какво престъпление е извършила, защото не иска да го намесва в това и да го предпази, мисли си, че сама ще се справи, но няма да може.  Отново греши, но това е тя – Елиф.

Какво да кажа за любимия ми комисар – много го обичам, точно такъв, професионалист, интелигентен, съобразителен. Искаше ме се да видя герой, изигран от Енгин, който е обичан от жената, в която той е влюбен.  От първоначалния егоистичен порив да я използва в разследването, през учудването му как тя реагира в различните ситуации, в които попадаха заедно, последвалото желание да й помага, да я закриля, да я утешава, да я харесва като жена, да й угажда….. И това стана напълно естествено, аз виждам това.

Мисля си също, че Енгин е достатъчно интелигентен, за да избере точно тази роля и той в никакъв случай не ме е разочаровал.

Може би тези, които не харесват сценария, ще могат да отнесат критиките си директно към сценаристките. В 21 век и съвременните технологии, това е напълно възможно. Сега е подходящия момент преди да напишат сценария за втория сезон. След това могат да ни се похвалят, че са успели да променят героите според техните разбирания. Иначе не виждам смисъл от градивните критики.  

Много от Вас не харесаха изказването на по-възрастните актьори Еркан Джан и Небахат Чехре от телевизионното предаване, което благодарение на преводачките изгледахме и ние. На мен обаче, ми направиха впечатление думите му, че е важно за тях, хората да харесват сериала и работата им, защото така ги стимулират да работят с още по-голям хъс и желание.

Колкото и да сме малко тук харесващите сериала, аз имам възможност да видя, че  хора от цял свят го харесват и преди казвах, какво повече може да искаме от „турска сапунка“, сега казвам не турска, а напълно в жанра на телевизинните сериали, който може да се гледа с интерес в различни страни. Дано да се разпространи и повече зрители да се запознаят с таланта на Енгин.

На него пожелавам да му предложат стойностни роли в  игралното кино и там да покорява високи художествени висоти в изкуството наречено „кино“.

Единственото, с което се различава моето мнение от това в спойлера, е че понякога наистина прекаляват с тоалетите на Елиф - просто по-кичозни не могат и да са. ОК, тя е различна от другите, не е задължително да се облича като Бахар, но .... има много други, къде къде по-приятни тоалети, с които може да се покаже това различие. Просто някои от дрипите (па макар и маркови), в които я обличат, са прекалено кичозни за моя вкус, а и смятам, че на Елиф не й отиват особено. Просто съсипват красотата и привлекателността на Туба.

Според мен все пак не трябва да забравяме, че гледаме сапунен сериал, и то турски. Не може всичко да е изпипано на 100% - просто толкова са им възможностите на комшиите. Няма никакъв смисъл да се дразним от някои несъответствия или пропуски и да прекарваме сценария през нашия мироглед за това кое е редно или не. Не знам колко са способни сценаристките, но мен лично ми харесва както образът на Йомер, така и този на Елиф. Разбирам Елиф и никога не бих я нарекла чак лъжкиня или нещо подобно. Моля, ако някой от нас не е вършил глупости като млад ( па дори и като стар) и не е взимал неправилни решения, да хвърли камък след себе си.

Моля ви да не осъждаме поведението на Елиф, тъй като най-малкото не сме изпадали в положението, в което е тя, и не можем да знаем как бихме реагирали на нейно място.

Е, стига съм ви отегчавала с моите мисли. Искрено желая успех на сериала и се надявам да става все по-интересен ( и пълен с любов  Wink ) .

Общи условия

Активация на акаунт