Къде в София правят медицински педикюр?

  • 21 902
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 61
Здравейте момичета.
Моля, за препоръка за медицински педикюр с ноктопластика, за салон в София, от който сте доволни.
Благодаря предварително.

# 16
  • Мнения: 3
Не мога да дам препоръка, но мога да кажа къде не препоръчвам - Ивелина, на Ул. Царибродска. Жената доста самонадеяно обясни, че кожите били на половин година и не били обработвани (оплювайки жената, която ми я препоръча на практика), същевременно наклепа лака върху кожата на пръста... не признавала тя медикаментите в аптеката, мажела с някакви мехлеми - знахарка разбирайте. Сума ти претенции - не си слагай на тоя стол чантата, седни в средата на стола (да, на “ти” от вратата, с нов клиент). Да оставим това, тонът обаче, с който се заявяват изискванията към позициониране на тялото по време на една поначало релаксираща процедура 😂 Мен този манталитет ме отблъсква, вярвам - и много от вас също; освен хубави нокти, на такива места искам да си почивам и да се зареждам. Затова ще си ходя при моята, очевидно моят “проблем” няма решение (аз все пак не си мажа знахарските мехлеми със съмнително съдържание, така че няма да разбера чудотворното действие). Успех на другите търсещи!

Общи условия

Активация на акаунт